Jump to content
Dogomania

Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)


Maia

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://img214.imageshack.us/img214/3812/1012833d.jpg[/url]

Sliczna dziewczynka,na pewno znajdzie fajny domek,a nie taki o jakim pisała Bakteria. Teriery to specyficzne psiaki,najlepiej jak znajdują domki u ludzi,którzy znają tą rasę:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Igam[/B], znasz może kogoś, kto mógłby pomóc?
Cały czas szukamy.. Dostałam namiary na kilka osób, które mieszkają bliżej potencjalnego DS, bo jednak Warszawa jest spora, a Wesoła to właściwie obrzeża... może akurat, czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Tara dziś miała sterylkę. Była w ciąży. Widziałam ją na żywo. Wygląda pięknie:-). Jest pewniejsza, już nie taka chuda. Jest śliczną sunią.[/QUOTE]
A jednak ciąża? Matko jak dobrze,ze została znaleziona.
Piękna jest, potwierdzam

Link to comment
Share on other sites

Jednak ciążą i to podobno liczna, mniej więcej w połowie. Teraz biedna obolała dochodzi do siebie..

A i mamy osobę do wizyty, prawdopodobnie w weekend się wizyta odbędzie i będzie już wiadomo czy to na pewno ten domek, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że tak :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']ktoś po prostu ma dobrą rękę do ogłoszeń. przyznawać się, kto Tarę ogłaszał :evil_lol: ? zaraz tu ciotki kolejnych kandydatów do ogłoszania znajdą :diabloti:[/QUOTE]


dla Tarki to akurat ja robiłam ogłoszenia :), w tym samym ciagu poleciały Draka i Koni, oby im się również szybko domek znalazł :)

Link to comment
Share on other sites

Rodzinka Tary już szykuje się na przygotowanie nowego domownika :loveu: Jedzonko, adresatka i inne akcesoria kupione lub zamówione, a Tara nawet się nie domyśla co ją czeka :diabloti: na szczęście to już ostatnia z wielu zmian w ostatnim czasie w jej życiu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...