Jump to content
Dogomania

Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!


weszka

Recommended Posts

[SIZE=4]KOLEJNA TRAGEDIA W ŻYCIU BIEDNEJ DAFI :placz: [/SIZE]

[SIZE=4]DAFI NIE MOŻE ZOSTAĆ W DOMU DO KTÓREGO NIEDAWNO TRAFIŁA :placz: :placz: :placz: [/SIZE]
[SIZE=4]Z POWODÓW RODZINNYCH JAK NAJSZYBCIEJ MUSIMY JEJ ZNALEŹĆ NOWY DOM!!![/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]AKTUALNE ZDJĘCIA POST #90[/COLOR][/SIZE]

**************************************

[SIZE=4][COLOR=red]16/05 - DAFI WYRZUCONA Z DOMU :placz: :placz: :placz: CZEKA NA NOWY W HOTELU, JEST ZAŁAMANA[/COLOR][/SIZE] :placz: :placz:

**************************************

Oto i Mała. Prawie jak sznaucer miniaturka, ma 5 mies. Jest szalenie sympatyczna, energiczna - idealna dla aktywnych ludzi. Ma w sobie coś z :diabloti: wymaga więc nieco dyscypliny ale przede wszystkim :loveu:

Małą urodziła mama w lesie. W lesie wychowała 2 szczeniaki. Nie można ich było znaleźć bo suka-matka tak kluczyła żeby zmylić tropy i ludzi do szczeniaków nie doprowadzić. Ale się udało. Jej mama i rodzeństwo znalazły już nowe domy. Mała nie ma szczęścia bo jej 3 adopcje zakończyły się niepowodzeniem - trafiała na niewłaściwych ludzi.

Może teraz jej się uda???

Mała jest w DT w Skarżysku (świętokrzyskie) ale już niedługo musi się wyprowadzić. I co będzie dalej... :placz:

Jest zaszczepiona i z wyprawką!

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/Mala1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/Mala2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś z wizytą u Dafi. Ma się świetnie, cały dom oszalał na jej punkcie, a zwłaszcza dziewczynki. Zresztą jak widać na zdjęciach :)

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/dafi5.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/dafi4.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Powodem oddania DAFI jest sytuacja rodzinna - pani jest w ciąży, źle znosi, suczką nie ma się kto zajmować. A przede wszystkim nie chce :angryy: - bo jest i mąż i 2 już duże dziewczynki. Ale mąż Pani jest na nie, Pani też jest w kiepskiej formie i niestety jedynym rozwiazaniem jest DAFI zabrać.

Z tego co przekazała mi pani DAFI ostatnio zaczęła sprawiać kłopoty, jest niegrzeczna bo sika w domu, kopie dziury w ogrodzie, obszczekuje obcych. Też mi kłopoty :mad: :angryy:
DAFI najpierw była bezdomna, potem rozpieszczona przez cudowną cioteczkę Jolkę ze Skarżyska i mam wrażenie że ona jest po prostu niewychowana, wymaga spokojnego, cierpliwego opiekuna, który da jej poczucie bezpieczeństwa, pokaże co wolno, a czego nie.

Link to comment
Share on other sites

a niech to,,Pani albo planowała ciązę albo juz była jak brali mała,bo na jednym zdjęciu widać łóżeczko dla malucha.Nie jest ono z pewnością starszych dziewczynek.Biedna mała,ale jest tak słodka,że mam nadzieje,że szybko znajdzie cudowny domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a niech to,,Pani albo planowała ciązę albo juz była jak brali mała,bo na jednym zdjęciu widać łóżeczko dla malucha.Nie jest ono z pewnością starszych dziewczynek.Biedna mała,ale jest tak słodka,że mam nadzieje,że szybko znajdzie cudowny domek.[/quote]

Łóżeczko było już wtedy zajęte. Poza dziewczynkami na zdjeciu jest tam jeszcze taka mała, ledwo chodząca dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Weszko...brak mi słów na głupotę i brak odpowiedzialności tych ludzi.... po prostu wstyd...:angryy:

ILE MAMY CZASU?[/quote]

Mąż tej pani mówił o tygodniu :shake: ale powiedziałam żeby nie stawiał mnie pod ścianą bo nie wiem ile zajmie czasu. Poprosiłam tylko żeby dali znać jesli uznają że Dafi nie może ani chwili dłużej zostać i żeby jej nie odwieźli do schronu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...