Jump to content
Dogomania

Lalunia najszczęśliwsza w swoim domku!


Basieńka1997

Recommended Posts

  • Replies 491
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nic nowego.. Nikt suni nie widział.. Bidulka pewnie chowa się w jakiejś dziurze i nie wie co ma robić.. :(

Wątek o zaginięciu suni:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane%21-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane!-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia![/URL]

Cioteczki, jeśli znacie kogoś z Dąbrowy Górniczej i okolic, bardzo proszę zapraszajcie na wątek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Basiu, Jetrel jest z Dąbrowy Górniczej... na mapie Pomocy Dogo jest nawet nr tel do Niej....[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Saruniu. Za chwilkę do niej napiszę. :)


[quote name='Kocurek']Basiu ,a czy panstwo nadal szukaja...dzwonia do schroniska?Pytaja?.....[/QUOTE]

Państwo robią co mogą.. Obdzwonili wszystkie schroniska w okolicy, porozwieszali mnóstwo plakatów, szukają, jeżdżą i ciągle nic.. :( Pan dziś do mnie dzwonił i mówił, że rano mieli kolejne zgłoszenie. Jednak, gdy przyjechali na miejsce psiaka już nie zastali.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Państwo robią co mogą.. Obdzwonili wszystkie schroniska w okolicy, porozwieszali mnóstwo plakatów, szukają, jeżdżą i ciągle nic.. :( Pan dziś do mnie dzwonił i mówił, że rano mieli kolejne zgłoszenie. Jednak, gdy przyjechali na miejsce psiaka już nie zastali.. :([/QUOTE]

A może to właśnie była Kropeczka? To daje nadzieję, że nic się jej złego nie przytrafiło i być może wciąż gdzieś tam krąży biedna przerażona...

Link to comment
Share on other sites

Rodzice byli wczoraj prawie przez cały dzień i szukali Kropki. My szukaliśmy jej w nocy, bo może kiedy cicho i spokojnie to łatwiej ją wywabić z kryjówki, którą pewnie znalazła. Niestety :( To ogromny teren, duże osiedle, do tego kilka ulic domków jednorodzinnych, mnóstwo dziur i kryjówek.
Dodrukujemy jeszcze plakaty i damy ogłoszenia w prasie, bo to chyba najrozsądniejsza droga. Może ktoś ją zobaczy. Kropka jest mała, czarna i zwinna, może się chować wszędzie..
Najbardziej mnie martwi, że ona nie chce przychodzić na wołanie. Nawet do mnie w domu nie przychodziła. Niby widać było, że chce podejść, ale coś ją powstrzymywało i po dwóch krokach zawracała i chowała się pod stół albo łóżko dziewczyn.
Nawet jak uda nam się ją zlokalizować to są małe szanse, że sama do nas podejdzie, a już o złapaniu nie ma mowy, bo zmyka z prędkością światła.

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę to nie wiadomo gdzie jej szukać. Osiedle jest duże, stare, zarośnięte krzakami i wysokimi trawami. Kropka jest tak mała, że potrafiła mi się wcisnąć za tylną kanapę w samochodzie! Byłam w szoku, że to możliwe. Ona może być wszędzie i jeżeli ona nie będzie chciała dać się znaleźć to jej nie znajdziemy.
Mąż jeździł parę godzin, przeszukiwał krzaki, pytał ludzi, ale nawet jej nie widział.
Jedyna nadzieja w tym, że ten wczorajszy sygnał, że była widziana przez jakiegoś pana to prawda i to była właśnie ona. Znaczy, że sobie jakoś radzi, że chodzi po tym osiedlu i jest szansa na znalezienie jej.

Ja zaraz się zbieram i jadę się przejść. Wieczorem da się nawoływać, jeśli gdzieś się ukrywa to może usłyszy i wyjdzie. Trochę się boję bo tam sporo mętów się kręci, zwłaszcza po ciemku, ale ktoś musi z dziećmi zostać.

[B]LINK DO OGŁOSZENIA[/B] (prawie A4)[B] ->[/B] [url]http://img836.imageshack.us/img836/8490/kropkaa4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...