Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Wy albo dementujecie, albo zaprzeczacie.Ja mysle ze instytucje panstwowe podaja prawdziwe informacje.Dlaczego nie odbieracie telefonow jezeli dzialacie zgodnie z prawem.
Co ty pelnisz tutaj za role ania z poznania w tej calej histori? tu przeciez nie chodzi o ciebie ani o twoja dzialalnosc na rzecz zwierzat.Na dogomani latwo jest wypisywac
pilepale, w rozmowie bezposredniej trzeba uwarzac na to co sie powie.

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze instytucja panstwowa raczej mowi prawde.Ja nie wiem jaka role ty tutaj pelnisz ania z poznania, najlepiej byloby gdybys poradzila swoim przyjaciolkom odbieranie
telefonow i wtedy nie musialabys tu na dogomani pelnic caly dzien dyzuru.Pisac na dogomani to nie problem, ale rozmawiac z kims przez telefon to jest calkiem co innego,
nie ma sie czasu na zastanowienie jaka odpowiedz mozna dac na zadane pytania.
Ja nie dzwonie do ciebie bo nie mam potrzeby.A jakie dokumenty i przez kogo zostana sprawdzone to nie zalezy od ciebie ani od mnie.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Maupo, masz zupelna racje .
[B]Klopot polega na tym ze nie znamy PRAWDY.[/B]
I obawiam sie ze z samego watku na dogo sie jej nie dowiemy :([/QUOTE]

I zapewne NIE poznamy prawdy - prawda ?



[quote name='Leila52']Prawa Polskiego nie znam i znac nie musze,ale wy przeciez jestescie organizacja ktora musi dzialac zdodnie z prawem.Dzisiaj telefonowalam ze schroniskiem Radlin,
dowiedzialam sie od nich ze sfalszowalyscie podpisy na umowie adopcyjnej i wyadoptowalyscie tego psa w imieniu schroniska. Nie odbieracie telefonow z OTOZU, dlaczego?
kierowniczka schroniska w Radlinie twierdzi ze upowaznionym do opieki nad psem zostalo Psanatorium, a nie wasze stowarzyszenie, albo Akrum. tu kazdy podaje inne
informacje i nie wiadomo komu wierzyc.Problem polega na tym ze kazdy z was ma cos do ukrycia.Ja nie jestem zwolennikiem donosow i walk w sadzie, ale niestety
bedziemy do tego zmuszone i to narobi sporo zamieszania.Na pomoc psom w Polsce zostaly przeznaczone nasze prywatne pieniadze i to nie male
sumy, mielismy duze zaufanie do tych ktorzy je otrzymywali, ale to nie uchronilo nas przed tym zeby nas nabrac.[COLOR=#ff0000][B]Tu chodzi o kalekiego psa i dlatego nie ma mowy zeby ta sprawe po prostu tak zostawic[/B][/COLOR].Wszystkie pokwitowania wplat na Gaje i dokladny opis calej sytuacji jest wyslany do OTOZU w Jarocinie ,a takze pelnomocnictwo dzialania w imieniu Alexy potwierdzone notarialnie, przejmiemy tez koszty obojetnie ilu prawnikow do tego potrzebnych.Szkoda ze ta historia przyjela taki obrot.[/QUOTE]

Ale może Ty Wellington pomożesz mi zrozumiec w jakim celu polski kaleki pies ma jechac do domu w Niemczech skoro przez półtora roku polskie a zwłaszcza [B]niemieckie miłośniczki psów jak mantrę[/B] (w mało parlamentarnym języku) [B]powtarzały: W Niemczech nie ma żadnych dobrych domów dla polskich psów - wszystkie domy to pic na wodę i fotomontaż [/B]bo polskie psy:

[quote name='Maupa4'] ([SIZE=4]trafiają do przepełnionych niemieckich schronów, trafiają do laboratoriów, trafiają do "hołoty która wg niemieckich praw" nie dostałaby żadnego psa, trafiają do pseudofundacji nastawionych tylko i wyłącznie na zbieranie kasy "na biedne kalekie pieski"[/SIZE], itd, itp) [/quote]


Więc jeszcze raz Leila52 - W jakim celu Gaja ma jechac do Niemiec ?

Link to comment
Share on other sites

Jezeli rzeczywiscie sfalszowalyscie podpisy to napewno podrobienie umowy nie bylo dla was zadnym problemem.Jezeli oszukalyscie nas to wierze tez w inne wasze sprawki.
Moze do ciebie Maupa 4 o adopcji Gai przez Alexe bylo wiadomo od poczatku, ten watek jest moderowany, wiec dlaczego nie zadalas wtedy tego pytania
tylko teraz.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Ojj....Coś jak przez mgłę widzę, jak to Alexa po swym powrocie na dogo hucznym, telefony przestała odbierać. Tak było, czy może mi się tylko zdaje?
Zobacz jak to człowiekowi przeszkadza u innych to, co u siebie jest do wytłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Jezu....Ja sobie robię notatki z tych intryg i powieść sensacyjna z tego będzie. @Leila52 - gdybyś jeszcze wplotła jakiś wątek nieco bardziej kryminalny - przetrzymywanie siłą kierowniczki schroniska, użycie chloroformu - byłoby dużo ciekawiej ciekawiej....

Link to comment
Share on other sites

Leila52 błagam podaj nr konta zasponsoruję Ci pobyt w dobrej klinice psychiatrycznej bo to co wypisujesz to już naprawdę granica absurdu i może tylko być wytworem chorej głowy.

Dziewczyny proszę zgłoście wątek do zamknięcia chociaż czasowego bo to już przechodzi wszelkie granice.

Link to comment
Share on other sites

Tez tak uwazam ze powinno sie ten watek zamknac, bo to co tu jest pisane nie ma absolutnie wplywu na sprawe Gai. aida jezeli masz dosc pieniedzy to przeznacz je lepiej na pomoc
dla psow ktore tego potrzebuja w kraju twoim i wtedy przestana pojawiac sie na dogomani straszne historie o psiakach ktore prosza o pomoc.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']Tez tak uwazam ze powinno sie ten watek zamknac, bo to co tu jest pisane nie ma absolutnie wplywu na sprawe Gai. aida jezeli masz dosc pieniedzy to przeznacz je lepiej na pomoc
dla psow ktore tego potrzebuja w kraju twoim i wtedy przestana pojawiac sie na dogomani straszne historie o psiakach ktore prosza o pomoc.[/QUOTE]

nie nauczono cię żeby "nie grzebać" w cudzym portfelu

tak czytam na wyrywki te wypociny ... tu nie chodzi o psa ... chodzi o kasę która na psa [U]była przekazana w formie dobrowolnych datków[/U] i to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Aga nie mogła rozmawiac z Panią, ale ja TAK. Osoba,która dzwoniła do TOZU powiedziała,że Gaja wyadoptowana została przez schronisko. To jest kłamstwo. Stąd podejrzenie fałszerstwa. Gajuszka została wyadoptowana przez ŁAPĘ. Na co mamy stosowne dokumenty. Od Pani z TOZU dowiedziałam, sie równiez kilka ciekawostek przedstawionych przez..... nie wiem przez kogo: Alexę, Lailę, LIndę?
Publiczne pomówienia o fałszerstwo? Hmmmmm. Odwazne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']Tez tak uwazam ze powinno sie ten watek zamknac, bo to co tu jest pisane nie ma absolutnie wplywu na sprawe Gai. aida jezeli masz dosc pieniedzy to przeznacz je lepiej na pomoc
dla psow ktore tego potrzebuja w kraju twoim i wtedy przestana pojawiac sie na dogomani straszne historie o psiakach ktore prosza o pomoc.[/QUOTE]


Gdyby Aida przeznaczyła nawet 2mln zł na pomoc dla psiaków, to straszne historie nie przestaną się pojawiać niestety na dogomanii. Ale żeby to zrozumieć, trzeba mieć trochę większą wyobraźnię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maann']Jezu....Ja sobie robię notatki z tych intryg i powieść sensacyjna z tego będzie. @Leila52 - gdybyś jeszcze wplotła jakiś wątek nieco bardziej kryminalny - przetrzymywanie siłą kierowniczki schroniska, użycie chloroformu - byłoby dużo ciekawiej ciekawiej....[/QUOTE]
Spokojnie pewno i do tego dojdzie. Zobaczymy finał.Może mafia, siatka szpiegowska, hakerzy, kryminaliści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']dowiedziałam, sie równiez kilka ciekawostek przedstawionych przez..... nie wiem przez kogo: [B]Alexę, Lailę, LIndę?[/B]
Publiczne pomówienia o fałszerstwo? Hmmmmm. Odwazne.[/QUOTE]

A może przez [B]Bärbel Odermatt-Maehler....?
[/B]Bo takim nickiem posługuje się też "Alexa" na wątku np. dalmatynki

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217975-ZAGŁODZONA-dalmatynka-matką-dla-3-tygodniowego-szczeniaka-oboje-mają-DS-)?p=18071168#post18071168[/URL]
post 94 i 141

To w końcu, Alexo, pod iloma nickami piszesz....? Zastanawia mnie to, dlaczego tak z różnych nicków piszesz...? to rozdwojenie jaźni czy jak...?

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłem z sympozjum weterynaryjnego, w który to skład wchodziło 8-miu lekarzy weterynarji, w tym 6-ciu ortopedów. Specjalnie przyjechali do poznania w tej kwestii. Miałem wam napisac co ustalili, nowe wieści odnośnie gaji i to dobre wieści i wiecie co? O mały włos nie napisałem. W ostatniej chwili sobie przypomniałem że na tym forum Gaja to tylko karta przetargowa grogi do pieniędzy,intryg,faktur....znajomości prawa,księgowości. I naprawdę w ostatniej chwili skasowałem. O mały włos. Przecież to forum miłośników zwierząt...zwłaszcza mojego psa. Muszę sie bardziej pilnować. I tak sobie jeszcze pomyslałem że jak to dobrze że mam was. Gdyby nie wy, nigdy nie znalazł bym po całej Polsce tych lekarzy. A tak, każdy zazngażowamy w dobro psa, nie siedzi , nie pisze bzdur na forum, tylko za telefon, podał mi numery i przyjechali. Dla Gaji wszystko......hehe:multi:. Jesteście żałośni. Jadę do Radlina. Nie podaruję Wam, tak jak napisałem wcześniej. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie widze w tym nic zlego ze ktos pomaga dalmatynczykom, a kto i pod jakim nikiem wysyla pieniadze to tez wolna wola.Jedno co wynika z tego wszystkiego to ,to
ze pomagalismy konkretnie psom w Polsce i nikt z nas nie zbieral datkow na forum na ten cel.Pyrdka znowu probojesz odwrocic uwage od waszego kolka
wzajemnej adoracji.O wyjasnienie zarzutu falszerstwa umowy musicie zglosic sie do schroniska w Radlinie to oni stawiaja taki zarzut i to oni beda w imieniu Alexy
prowadzic dzialania.Zastanawianie sie nad tym czy to jest odwazne czy nie nic nie da.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa z Radlinem wyjaśniona. Zostali wprowadzeni w błąd przez Lailę vel... nie wiem juz kogo . Która powiedziała,że Pan podpisał umowe adopcyjną ze schroniskiem.:crazyeye: Ciesze,że wieści odnosnie zdrowia Gajeczki są optymistyczne.Prosze ja wyściskać i powiedzieć ,że jest sławna na dogo i nie tylko. Głaski dla Gajeczki.
O takim zarzucie wiem Lailo od Ciebie z tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Czytam ten wątek od bardzo dawna, mimo braku mojej aktywności. Gratuluję Gaji fajnego domku. Mało mnie interesują przepychanki, natomiast z radością czytam, że Gaja ma się dobrze. Panie Grzegorzu proszę nie osądzać całego forum, wszędzie są ludzie i "ludzie". Wielu z nas z ciekawością czeka na wieści o psince, na fotki również. Proszę oddzielić ziarna od plew i z plewami nie dyskutować, wielu ludzi naprawdę czeka na wieści o suni.
Pozostałej debaty na tym wątku nawet nie próbuję komentować....

Link to comment
Share on other sites

Mowie to z pelna odpowiedzialnoscia, nie rozmawialas ze schroniskiem, ani z otozem i to co piszesz to sa kompletne bzdury. Schronisko jest oburzone tym co przeczytalo.
Podwazasz tym autorytet instytucji panstwowej piszac nie prawde.To nie ja mam umowy o Gaje tylko schronisko wiec nie widze tu zadnego sensu.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Czytam i oczom nie wierzę... powieść kryminalna z wątkami szpiegowskimi, thiller i dramat w jednym... :mdleje:

Śledzę akcję z zapartym tchem stojąc całkowicie po stronie psa i Stowarzyszenia Łapa, które znam od dawna, także osobiście i jestem 100% przekonana, że we wszystkich swoich działaniach kierują się tylko i wyłącznie dobrem zwierząt (bo nie tylko psów), które mają pod swoją opieką.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z kim rozmawialas Pyrdka o 12 ale napewno nie z TOZem.Zeby miec TOZ po swojej stronie nikt z nas nie probowalby rozpowszechniac bzdur.
Kto tutaj po czyjej stronie stoi jest niewazne tu chodzi o dobro psa , anie o zaprzyjaznione ze stowarzyszeniem lapa.Jezeli stowarzyszenie przez tak dlugi czas nie stara sie
przedstawic konkretnych dowodow ze zarzuty stawiane im sa nieprwadziwe, uskutecznia tylko pyskowki na forum, to cos tu jest nie bardzo w porzadku.
Jeszcze raz poprosze o dokladne rozliczenie sie z pieniedzy otrzymanych od nas zbierajac pieniadze na prywatne konto z nieprawdziwym nazwiskiem mozna przypuszczac ze
ktos bedzie chcial dowody na to gdzie poszly te pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

pyrdka nie probuj rozmawiac z debilem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Nie warto się produkować, bo tacy ludzie niestety, ale potrzebują opieki psychologa, a tutaj po prostu daje upust swoim emocjom, a odpisywanie na jej zarzuty tylko ją kręcą jeszcze bardziej.

Patrząc z drugiej strony, Gaja w oczach niemieckich laborantów jest na pewno psem niezwykłym i wartym wydania paru Euro....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...