Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[I][FONT=arial]Wieści od Kudłatki :)

Witam,[/FONT]
[FONT=arial]w zeszły piątek (tj. 28.09.2012)adoptowaliśmy od Państwa kudłatą sunię Kudłatkę,[/FONT]
[FONT=arial]obecnie wołamy na nią Terri.[/FONT]

[FONT=arial]W piątek podróż do domu minęła spokojnie, choć Nasza Sunia zwymiotowała w aucie, mimo tego była bardzo spokojna. W domu pierwsze co zrobiła to schowała się między łóżkiem a ścianą, pod kaloryferem... wyszła dopiero bardzo późnym wieczorem, ale wsadzona do łóżka pozwoliła się bezproblemowo głaskać :)[/FONT]
[FONT=arial]Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie... Choć jak na prawdziwą damę przystało w parku nie chce chodzić po trawnikach, zdecydowanie woli przemieszczać się alejkami.[/FONT]
[FONT=arial]Ma już swój ulubiony skwerek (jedyne miejsce gdzie w miarę bez problemów wchodzi na trawnik:), na którym załatwia większość swoich potrzeb (jakoś na razie nie chce się załatwiać w innym miejscu. W domu zachowuje perfekcyjną czystość, ale lubi podgryzać różne rzeczy, dlatego zaopatrzyliśmy się przekąski, aby mogła sobie bez problemu w każdej chwili coś podgryzać.[/FONT]

[FONT=arial]Na spacerach na początku chodziła tylko za mną lub obok, nie chciała nigdy iść z przodu. Na początku tygodnia powoli zaczynała wychodzić "na prowadzenie" jednak bardzo często odwracając się- sprawdzając czy na pewno tez z nią idę. Teraz spokojnie idzie więc myślę, że powoli zaczyna nam ufać.[/FONT]

[FONT=arial]Mnie toleruje bez problemu, do męża w tym momencie podchodzi jeszcze z dystansem, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu zaufa nam obojgu.[/FONT]
[FONT=arial]Choć na każdy gwałtowniejszy ruch, a także wyciągnięcie do niej ręki w celu pogłaskania reaguje jeszcze kuleniem się, jakby w obronie przed uderzeniem.[/FONT]
[FONT=arial]Tego problemu nie ma jedynie w łóżku... Tam jakby nigdy nie miała złych doświadczeń skacze, wierci się i pocieraniem noska o rękę domaga się ciągłego głaskania.[/FONT]

[FONT=arial]Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować Państwu za Szczęście jakie nam ofiarowaliście[/FONT]
[FONT=arial]pozwalając na adopcję tak pięknego i kochanego psa jakim jest dla nas Nasza Terri.[/FONT]

[FONT=arial]Jeszcze raz dziękując[/FONT]
[FONT=arial]Pozdrawiamy[/FONT]
[FONT=arial]całą rodziną :)[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][I][FONT=arial]Wieści od Kudłatki :)

Witam,[/FONT]
[FONT=arial]w zeszły piątek (tj. 28.09.2012)adoptowaliśmy od Państwa kudłatą sunię Kudłatkę,[/FONT]
[FONT=arial]obecnie wołamy na nią Terri.[/FONT]

[FONT=arial]W piątek podróż do domu minęła spokojnie, choć Nasza Sunia zwymiotowała w aucie, mimo tego była bardzo spokojna. W domu pierwsze co zrobiła to schowała się między łóżkiem a ścianą, pod kaloryferem... wyszła dopiero bardzo późnym wieczorem, ale wsadzona do łóżka pozwoliła się bezproblemowo głaskać :)[/FONT]
[FONT=arial]Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie... Choć jak na prawdziwą damę przystało w parku nie chce chodzić po trawnikach, zdecydowanie woli przemieszczać się alejkami.[/FONT]
[FONT=arial]Ma już swój ulubiony skwerek (jedyne miejsce gdzie w miarę bez problemów wchodzi na trawnik:), na którym załatwia większość swoich potrzeb (jakoś na razie nie chce się załatwiać w innym miejscu. W domu zachowuje perfekcyjną czystość, ale lubi podgryzać różne rzeczy, dlatego zaopatrzyliśmy się przekąski, aby mogła sobie bez problemu w każdej chwili coś podgryzać.[/FONT]

[FONT=arial]Na spacerach na początku chodziła tylko za mną lub obok, nie chciała nigdy iść z przodu. Na początku tygodnia powoli zaczynała wychodzić "na prowadzenie" jednak bardzo często odwracając się- sprawdzając czy na pewno tez z nią idę. Teraz spokojnie idzie więc myślę, że powoli zaczyna nam ufać.[/FONT]

[FONT=arial]Mnie toleruje bez problemu, do męża w tym momencie podchodzi jeszcze z dystansem, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu zaufa nam obojgu.[/FONT]
[FONT=arial]Choć na każdy gwałtowniejszy ruch, a także wyciągnięcie do niej ręki w celu pogłaskania reaguje jeszcze kuleniem się, jakby w obronie przed uderzeniem.[/FONT]
[FONT=arial]Tego problemu nie ma jedynie w łóżku... Tam jakby nigdy nie miała złych doświadczeń skacze, wierci się i pocieraniem noska o rękę domaga się ciągłego głaskania.[/FONT]

[FONT=arial]Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować Państwu za Szczęście jakie nam ofiarowaliście[/FONT]
[FONT=arial]pozwalając na adopcję tak pięknego i kochanego psa jakim jest dla nas Nasza Terri.[/FONT]

[FONT=arial]Jeszcze raz dziękując[/FONT]
[FONT=arial]Pozdrawiamy[/FONT]
[FONT=arial]całą rodziną :)[/FONT][/I][/QUOTE]

cudne:) aby więcej było takich wiadomości:)

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle nie mogę znaleźć nikogo z Warszawy do pomocy na wizyty dla Goni i Tazi
Ursynów i Praga Północ
jak uda się z wizytami do soboty to w ten dzień Panie mogą po psy przyjechać

napisałam już do jola_li, nie odpisała
Ewa Marta może w weekend
gusia0106 dopiero przyszły tydzień

napisałam też na fb

jest jeszcze Pan z Woli Filipowskiej zainteresowany Gonią
mamy coś podobnego wiekowo i wielkościowo do Goni?
i kogoś na wizytę?
kanna da radę dopiero w przyszłym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

Joli_li nie jest z Ursynowa - z zupełnie przeciwległej dzielnicy Warszawy... Oprócz Ewy Marty i Gusi nie znam nikogo z Ursynowa. Z Pragi jest mala_czarna, ale nie wiem czy z Pragi Północ... Dla mnie Praga jest za Wisłą i tyle o niej wiem ;)
Aha, z Ursynowa jest jeszcze Ania Gucio chyba. Jo37 jest z Ochoty, to niedaleko...

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze Mazowszanka jest z Ursynowa. Ewentualnie Mru, Andzike
Z Pragi sleepingbyday i Orpha - tylko oczywiście nie wiem z której ;)
Praga Północ to Atomówka i jeszcze zaraz poszukam...

Poszukałam ;)
Z Pragi jeszcze jest Malawia i Exploit-oi

Można jeszcze zapytać Magdyska25 (oferuje wizyty PA w Wwie - nie wiem gdzie mieszka)

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']I jeszcze Mazowszanka jest z Ursynowa. Ewentualnie Mru, Andzike
Z Pragi sleepingbyday i Orpha - tylko oczywiście nie wiem z której ;)
Praga Północ to Atomówka i jeszcze zaraz poszukam...

Poszukałam ;)
Z Pragi jeszcze jest Malawia i Exploit-oi

Można jeszcze zapytać Magdyska25 (oferuje wizyty PA w Wwie - nie wiem gdzie mieszka)[/QUOTE]

Z Pragi sleepingbyday i Orpha z Pragi Południe
Malawia i Exploit-oi z Pragi Północ ale z Targówka

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwoniu[/B] kontakt do ogłoszenia Sonii: mail: [email][email protected][/email], tel. 506574987. Bardzo Ci za nie dziękuję! :loveu:

[B]Malgosko[/B] wstrzymajmy się do jutra z bazarkiem na sunię- muszę sprawdzić polecony dom...

Mam już ogromny stres związany z decyzjami o Sonii... Dziś był u niej kolejny zakochany od pierwszego wejrzenia :roll: Jutro jadę do nich z psem na drugie spotkanie i przedadopcyjną... Na samą myśl czuję niesmak- nie chciałabym kolejny raz się pomylić... No a jak tu się nie mylić, jeśli na przedadopcyjnych wszystko cacy i nie ma się do czego przyczepić... :-(
Boję się rana, boję się o niej decydować... Tyle się już biedula wycierpiała... Tak chcemy dla niej dobrego, stałego domku, a zarazem boimy się tych adopcji jak ognia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hell_angel'][B]Iwoniu[/B] kontakt do ogłoszenia Sonii: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 506574987. Bardzo Ci za nie dziękuję! :loveu:

[B]Malgosko[/B] wstrzymajmy się do jutra z bazarkiem na sunię- muszę sprawdzić polecony dom...

Mam już ogromny stres związany z decyzjami o Sonii... Dziś był u niej kolejny zakochany od pierwszego wejrzenia :roll: Jutro jadę do nich z psem na drugie spotkanie i przedadopcyjną... Na samą myśl czuję niesmak- nie chciałabym kolejny raz się pomylić... No a jak tu się nie mylić, jeśli na przedadopcyjnych wszystko cacy i nie ma się do czego przyczepić... :-(
Boję się rana, boję się o niej decydować... Tyle się już biedula wycierpiała... Tak chcemy dla niej dobrego, stałego domku, a zarazem boimy się tych adopcji jak ognia :shake:[/QUOTE]

Aby się udało, szkoda maluniej żeby się znowu stresowała.
Bazarek powstaje, najwyżej będzie na innego pieska w potrzebie, a tych nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']godzina róznicy nie? (Francja czy Anglia)

tam jest lampa naftowa?[/QUOTE]

tak, jest 1h roznicy, jestescie do mnie o godzine do przodu.

przepraszam za opoznienie i ze dopiero odpisuje, ale Leon nam nie daja usiasc (doslownie)

bazarki (linki) sa tu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Nie-pisac-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Nie-pisac-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Nie-pisac-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Nie-pisac-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Nie-pisac-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Nie-pisac-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1

zaczniemy je dziasiaj PO POLNOCY czasu PL, sprawdzm jeszcze ostatnie rzeczy z beataf i iwoniam ;)
prosze wczesniej nie pisac

Banerki juz zrobie jutro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']godzina róznicy nie? (Francja czy Anglia)

tam jest lampa naftowa?[/QUOTE]

tak ;)

[quote name='majowa']i grzybek do cerowania?[/QUOTE]

tak ;)

[quote name='Malgoska']fajne rzeczy:)[/QUOTE]

:)

[quote name='iwoniam']i prezent od Maćka:

obiecane sklejeczki -

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048446908/"]Sklejka DOMOWE[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048439903/"]Sklejka OLKUSZ[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE]

sklejki wykorzystalam

[quote name='missiaa'][IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/mycha/mycha3[/IMG]

Mycha również pojechała do nowego domuuuuu!!!![/QUOTE]

cudnie!

[quote name='missiaa'][I][FONT=arial]Wieści od Kudłatki :)

Witam,[/FONT]
[FONT=arial]w zeszły piątek (tj. 28.09.2012)adoptowaliśmy od Państwa kudłatą sunię Kudłatkę,[/FONT]
[FONT=arial]obecnie wołamy na nią Terri.[/FONT]

[FONT=arial]W piątek podróż do domu minęła spokojnie, choć Nasza Sunia zwymiotowała w aucie, mimo tego była bardzo spokojna. W domu pierwsze co zrobiła to schowała się między łóżkiem a ścianą, pod kaloryferem... wyszła dopiero bardzo późnym wieczorem, ale wsadzona do łóżka pozwoliła się bezproblemowo głaskać :)[/FONT]
[FONT=arial]Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie... Choć jak na prawdziwą damę przystało w parku nie chce chodzić po trawnikach, zdecydowanie woli przemieszczać się alejkami.[/FONT]
[FONT=arial]Ma już swój ulubiony skwerek (jedyne miejsce gdzie w miarę bez problemów wchodzi na trawnik:), na którym załatwia większość swoich potrzeb (jakoś na razie nie chce się załatwiać w innym miejscu. W domu zachowuje perfekcyjną czystość, ale lubi podgryzać różne rzeczy, dlatego zaopatrzyliśmy się przekąski, aby mogła sobie bez problemu w każdej chwili coś podgryzać.[/FONT]

[FONT=arial]Na spacerach na początku chodziła tylko za mną lub obok, nie chciała nigdy iść z przodu. Na początku tygodnia powoli zaczynała wychodzić "na prowadzenie" jednak bardzo często odwracając się- sprawdzając czy na pewno tez z nią idę. Teraz spokojnie idzie więc myślę, że powoli zaczyna nam ufać.[/FONT]

[FONT=arial]Mnie toleruje bez problemu, do męża w tym momencie podchodzi jeszcze z dystansem, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu zaufa nam obojgu.[/FONT]
[FONT=arial]Choć na każdy gwałtowniejszy ruch, a także wyciągnięcie do niej ręki w celu pogłaskania reaguje jeszcze kuleniem się, jakby w obronie przed uderzeniem.[/FONT]
[FONT=arial]Tego problemu nie ma jedynie w łóżku... Tam jakby nigdy nie miała złych doświadczeń skacze, wierci się i pocieraniem noska o rękę domaga się ciągłego głaskania.[/FONT]

[FONT=arial]Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować Państwu za Szczęście jakie nam ofiarowaliście[/FONT]
[FONT=arial]pozwalając na adopcję tak pięknego i kochanego psa jakim jest dla nas Nasza Terri.[/FONT]

[FONT=arial]Jeszcze raz dziękując[/FONT]
[FONT=arial]Pozdrawiamy[/FONT]
[FONT=arial]całą rodziną :)[/FONT][/I][/QUOTE]

super wiesci, ciesze sie z reakcji tych nowych wlascicieli ;) bardzo dobrze do niej podchodza.
jak ich znalezliscie???

[quote name='Nutusia']Joli_li nie jest z Ursynowa - z zupełnie przeciwległej dzielnicy Warszawy... Oprócz Ewy Marty i Gusi nie znam nikogo z Ursynowa. Z Pragi jest mala_czarna, ale nie wiem czy z Pragi Północ... Dla mnie Praga jest za Wisłą i tyle o niej wiem ;)
Aha, z Ursynowa jest jeszcze Ania Gucio chyba. Jo37 jest z Ochoty, to niedaleko...[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']I jeszcze Mazowszanka jest z Ursynowa. Ewentualnie Mru, Andzike
Z Pragi sleepingbyday i Orpha - tylko oczywiście nie wiem z której ;)
Praga Północ to Atomówka i jeszcze zaraz poszukam...

Poszukałam ;)
Z Pragi jeszcze jest Malawia i Exploit-oi

Można jeszcze zapytać Magdyska25 (oferuje wizyty PA w Wwie - nie wiem gdzie mieszka)[/QUOTE]
ale masz to obcykane ;)
[quote name='hell_angel'][B]Iwoniu[/B] kontakt do ogłoszenia Sonii: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 506574987. Bardzo Ci za nie dziękuję! :loveu:

[B]Malgosko[/B] wstrzymajmy się do jutra z bazarkiem na sunię- muszę sprawdzić polecony dom...

Mam już ogromny stres związany z decyzjami o Sonii... Dziś był u niej kolejny zakochany od pierwszego wejrzenia :roll: Jutro jadę do nich z psem na drugie spotkanie i przedadopcyjną... Na samą myśl czuję niesmak- nie chciałabym kolejny raz się pomylić... No a jak tu się nie mylić, jeśli na przedadopcyjnych wszystko cacy i nie ma się do czego przyczepić... :-(
Boję się rana, boję się o niej decydować... Tyle się już biedula wycierpiała... Tak chcemy dla niej dobrego, stałego domku, a zarazem boimy się tych adopcji jak ognia :shake:[/QUOTE]

inaczej niz tak sie nie da, w koncu zznajdzie 'ten' wlasciwy dom
badz pozytywna, pies tez to czuje!

[quote name='Malgoska']Aby się udało, szkoda maluniej żeby się znowu stresowała.
Bazarek powstaje, najwyżej będzie na innego pieska w potrzebie, a tych nie brakuje.[/QUOTE]

dzialacie i wy, super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]Trufla ma ogloszenia zrobione 21.09.2012[/B][/QUOTE]

ok dzięki, uzupełnię

[quote name='Justyna Lipicka']Iwoniu mam czekać na fotki jak Twój tz zamieści, czy szukać na flickr'ze?

Cieszę się z domków:) i trzymam za Czokusia kciuki:) to tez sam domek co miał iść z Apisem czy inny?[/QUOTE]

właśnie Ci emaile ze zdjęciami wysłałam, bo nie am siły kolejny raz kopiować i wklejac
mój net ma łącznie 1 Mb przesyłu.... :( i to trwa godzinami...
[quote name='missiaa'][I][FONT=arial]Wieści od Kudłatki :)

Witam,[/FONT]
[FONT=arial]w zeszły piątek (tj. 28.09.2012)adoptowaliśmy od Państwa kudłatą sunię Kudłatkę,[/FONT]
[FONT=arial]obecnie wołamy na nią Terri.[/FONT]

[FONT=arial][...]
[/FONT][FONT=arial]Pozdrawiamy[/FONT]
[FONT=arial]całą rodziną :)[/FONT][/I][/QUOTE]
świetnie, że się jej udało ! :)
tak długo czekała, ale MA DOM NA ZAWSZE !

[quote name='missieek']jak zwykle nie mogę znaleźć nikogo z Warszawy do pomocy na wizyty dla Goni i Tazi
Ursynów i Praga Północ
jak uda się z wizytami do soboty to w ten dzień Panie mogą po psy przyjechać

napisałam już do jola_li, nie odpisała
Ewa Marta może w weekend
gusia0106 dopiero przyszły tydzień

napisałam też na fb

jest jeszcze Pan z Woli Filipowskiej zainteresowany Gonią
mamy coś podobnego wiekowo i wielkościowo do Goni?
i kogoś na wizytę?
kanna da radę dopiero w przyszłym tygodniu[/QUOTE]

Hm, wiekowo chyba nie, ale..
mam !
poproszę o namiary !!!!
maaaaaaaaaaaaam taką maliznę !

[quote name='barb']Bardzo się cieszę z dobrych wieści z domu Kudłatki :lol:

Oby udało sie z wizytą p.a. w Warszawie i wyszła kolejna adopcja.

A co z Franiem ?[/QUOTE]

Franio w 'TAMTYM" domu nie został - tam był straszny bałagan
dziś pojechał do BDT, ew koszt to karma + pomoc po operacji łapki
Jutro będę wiedzieć więcej
[quote name='hell_angel'][B]Iwoniu[/B] kontakt do ogłoszenia Sonii: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 506574987. Bardzo Ci za nie dziękuję! :loveu:

[B]Malgosko[/B] wstrzymajmy się do jutra z bazarkiem na sunię- muszę sprawdzić polecony dom...

Mam już ogromny stres związany z decyzjami o Sonii... Dziś był u niej kolejny zakochany od pierwszego wejrzenia :roll: Jutro jadę do nich z psem na drugie spotkanie i przedadopcyjną... Na samą myśl czuję niesmak- nie chciałabym kolejny raz się pomylić... No a jak tu się nie mylić, jeśli na przedadopcyjnych wszystko cacy i nie ma się do czego przyczepić... :-(
Boję się rana, boję się o niej decydować... Tyle się już biedula wycierpiała... Tak chcemy dla niej dobrego, stałego domku, a zarazem boimy się tych adopcji jak ognia :shake:[/QUOTE]

ok, uzupełniam
nie a co się zamartwiać
trzeba wszystkie z I PRZECIW 5 x przemyslec i zadecydować
przekazałam Ikusi wskazówki, pewnie Ci także je przekazała przez Kejsi lub ona sama
[quote name='Malgoska']Aby się udało, szkoda maluniej żeby się znowu stresowała.
Bazarek powstaje, najwyżej będzie na innego pieska w potrzebie, a tych nie brakuje.[/QUOTE]

Oj, tak... nie brakuje :(

jak zdrowie Malgoska?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385727_375323639211808_1581286791_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/246710_370271073050398_1916674119_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554329_375323622545143_1257338833_n.jpg[/IMG]

[SIZE=7]:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[h=5][COLOR=#333333]z FB:

[COLOR=#333333]Franio w DT :) :) :)

Dziś miał dużo wrażeń.
Smutne pożegnanie z Iwonką z hotelu ( uwielbia Ją chłopak ).
A potem nie wiedział gdzie ja go zabieram.
W domku wszystko czekało przygotowane ( legowisko, kocyk, jedzonko, smaczki, zabaweczki ) :)
Koty patrzyły na nowego przybysza zaciekawione, a Franek zero reakcji :) popatrzył i tyle.
On uwielbia wpatrywac się w człowieka i byc blisko niego.
Cudownie trafił.
Jak wychodziłam, wybierał się ze mną, ale utulony przez Panią Martę został spokojnie.
Czekamy na relacje po pierwszej nocy w domku :)
Jutro Pani Marta obiecała wrzucic zdjęcia :)

Jeszcze raz chciałam serdecznie podziękowac Pani Marcie i jej rodzinie za domek tymczasowy dla Francika :)

[/COLOR]
Franio był w hoteliku 28 dni.
Za hotelik trzeba zapłacic 280 zł.
Do tej pory chłopak otrzymał 125 zł od cudownych ludzi :)
Dług za hotel = 155 zł.
Do tego 100 zł + 100 zł.( ode mnie ) koszty weterynarza, za kilka dni szczepienie i potem zabieg.[/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

zaktualizowałam 1 STR

Gdyby ktoś chciał zrobić jakieś nowe ogłoszenia - proszę tylko napisać któremu pieskowi robi - dziękuję

[quote name='hell_angel'][B]Iwoniu[/B] kontakt do ogłoszenia Sonii: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 506574987. Bardzo Ci za nie dziękuję! :loveu:

[B][...]
[/B][/QUOTE]

ZAMIEŚCIŁAM NA POPRZEDNIEJ STRONIE :-)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]IMIE - Opis - DS/DT (i u kogo) - czego szukamy - po kolei - nr :[/COLOR]

[COLOR=#000000]1 - [/COLOR][B]Rufi/[B]Dredzik - pies - [B]MA DOM w Płońsku !!! Huru !!
2 - [B]Wydra alias Stokrota - sunia czarna podpalana - [B]Ma DOM w Krakowie!!!
3 - [B]Srebrna - sunia - ok 3 lata, ok 10kg, [B]Ma DOM w Krakowie!!!
[COLOR=#ff0000]4 - [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Dropi/Fiord - szuka[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] DOMU - wrócił z adopcji - ogłoszenia wygasły!!!![/COLOR]
5 - [B]Amiś - [B]ma DOM w Warszawie u pani Ani !
6 - [B]Sonia - trikolorka - podobna do jamnika szorstkowłosego [B]ma DOM w Warszawie !!
7 - [B]Zuza - sunia, ruda, ok 6-7 miesięcy, [B]ma DOM w Łodzi !!
8 - [B]Betty - sunia, trikolorka, ok 5 kg, [B]ma DOM na os. Ruczaj w Krakowie !!
9 - [B]Czarna alias Nora alias Fara!! - sunia, malutka, ratlerkowata, [B]ma DOM w Krakowie !!
10 - [B]Krówka alias Lola- dropiata sunia, ok poł roku, waga < 5 kg, [B]m[B]a DOM w Krakowie !!
[SIZE=4][SIZE=2]11 - [B]Sarenka [/B]- sunia, ruda, ok poł roku, 5 kg, nieco płochliwa, w DT u iwoniam, [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]m[B]a DOM w Krakowie !![/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] ![/SIZE][/SIZE][COLOR=#008000][SIZE=4]
[/SIZE][/COLOR]12 - [B]Szelma - sunia, już dość oswojona - [B]ma DOM w Krakowie !!
[COLOR=#ff0000][SIZE=2]13 - [B]Mia/Kora[/B] - sunia, - ok 2 lata, ok 14kg, wróciła z adopcji, na DT u Iwoniam, [/SIZE][B][SIZE=4][SIZE=2]szuka DS! - ogłaszana ![/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#008000][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][/COLOR]14 i 15 - [B]Fida i Fada - szczeniaczki - 2 sunie - [B]mają DOM w Krakowie !
16 - [B]Puszek - Pies, miziasty - [B]ma DOM w okolicy Olkusza !!
17 - [B]Nesca, ok 3 lata - [B]ma DOM w Chrzanowie !
18 - [B]Maleństwo - ok, 3 miesiące, [B]ma DOM w Krakowie !
[SIZE=3][SIZE=2]19 - suczka [B]Jedyneczka- ma DOM [/B]w Tarnobrzegu,[/SIZE][COLOR=#008000]
[/COLOR][SIZE=2]20 - [B]Mikrus - ma DOM [/B]w Krakowie !![/SIZE][/SIZE][/B][/B][SIZE=3][COLOR=#008000]
[/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7621529576/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8007/7621529576_11bd2d2ca9_z.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7621529576/"]Plakat Iw2[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr

[B]21.02: SIEDEM PIESKÓW, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEWIEZIONE DO DOMÓW TYMCZASOWYCH W DNIU 20.02 i później

[B]Sklejka nr 2/3
23 - [B]Figaro – [B]w DOM w Krakowie!
28 - [B]Tofik –[B] ma DOM w Karniowicach k/Krakowa !!! - [B][COLOR=#ff0000]zmienia DS na inny DS[/COLOR]
32 - [B]Dasti - [B]ma DOM w Warszawie!!!!
33 - [B]Punia - [B]ma DOM w Czersku !!
39 - [B]Jacky - [B]ma DOM w Niepołomicach k/Krakowa!!!
40 - [B]Pchełka - wysterylizowana, [B]MA DOM !!!
41 - [B]Muszka - wysterylizowane, Muszka do operacji - [B]Ma DOM !!![/B]

[B]Edit: Sklejka nr 3:
[COLOR=#ff0000][B]Eryś [/B]- 5lat, niewidomy - DT u iwoniam+ siostra - [B]szuka DS[/B] - ogłoszenia sprzed miesiąca[/COLOR]
[B]Mirka - [B]MA DOM w Nowym Sączu !!!
[B]Owczusia - [B]ma DOM w Tenczynku koło Krakowa !!!
[B]Sonia2 - [B]ma DOM!! w Krakowie !!!
[B]Kostka - Szczeniaczek - sunia – [B]ma DOM w Mysłowicach !!
[B]Korek - szczeniaczek - piesek - biszkoptowy - [B]MA DOM w Żbiku koło Krzeszowic!!!
[SIZE=2][B]Aria [/B]- owczarkowata piękna suczka - [B]MA DOM !!!
[/B][/SIZE][B]BORA - wilkowata - [B]MA DOM w Krakowie!!
szczeniaki [B]Isia i Bianca - [B]mają DOM w Niepołomicach i Krakowie !!
[B]SEJA - [B]MA DOM !!! w Krakowie !
[B]Sznufi - ma DOM w Krakowie !!!!:smile:
[/B][/B][/B]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7621528820/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8290/7621528820_55930eea95_z.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7621528820/"]plakat Iw[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr

[COLOR=#0000ff][B]W SKRÓCIE...[/B]
[/COLOR][COLOR=#0000ff][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#FF0000]Dropi/Fiord - szuka[/COLOR][B][COLOR=#FF0000] DOMU - wrócił z adopcji - ogłoszenia wygasły!!!![/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
[/COLOR]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#ff0000][B]Eryś [/B]- 6-7 lat, niewidomy - DT u iwoniam+ siostra - [B]szuka DS[/B] - ogłoszenia sprzed miesiąca![/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][B]Mia/Kora[/B] - sunia, - ok 2 lata, ok 14kg, wróciła z adopcji, na DT u Iwoniam, [/SIZE][B][SIZE=4][SIZE=2]szuka DS! - ogłaszana !

[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#0000ff]Starsza malunia suczka - [/COLOR][B]LALA [/B][COLOR=#0000ff]- Uratowana w połowie kwietnia- starsza malunia suczka, straciła wszystkie młode:Sunia ma około 7 lat, odrobaczona, zdrowa. Spokojna i przyjacielska. Przebywa w Bukownie.[/COLOR]

[B]Kudłatka ma DOM!!![/B]
[COLOR=#0000ff]---------------------------------------------------------------------------------------------------

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Pieski wyciągnięte do 29.04.[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff]

[B]Oskar [/B]- duży pies w typie bojownika kanaryjskiego. MA DOM w Nowym Targu !!!
[/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Giza-[/B]sunia idealna. Ok 2-3 lata. Waga 6 kg, wysterylizowana. DT u iwoniam. [B]Szuka Domu[/B]. Ogłoszenia są sprzed 2 tygodni ![/COLOR][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Mirka2 [/B]- MIRKA MA DOM!!!![/COLOR][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Czarny [/B]- pies po wypadku, starszy, w typie nowofunlanda. W DT u koleżanki w Trzebini. ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
[*]

[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]szczeniaki w typie Leonbergerów[/B] - obecnie około 6 miesięcy. Odrobaczone i zaszczepione, będą dość duże. bardzo ze sobą zżyte. Sunia i piesek. Ogłoszenia są sprzed kilku miesięcy !
EDIT : BERGA MA DOM!![/COLOR][COLOR=#0000ff]

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Uwolnione 17.05:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff]
[B]Szczęściara[/B] - młoda sunia Onek - MA DOM u Marty72 w Strzelcach Opolskich !!!.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=2][B]Sunia (Trufla) [/B]oraz 3 jej szczernięta - Atosik, Kafir i Zoria -[B] szukaj domu!!![/B]
Edit: Atosik umarł ;( ;( ;( na krwotoczne zapalenie jelit. [/SIZE][SIZE=3][SIZE=2]Zoria ma dom!!![/SIZE][/SIZE][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=3][COLOR=#000000][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff]EDIT: szczeniaki Kafir i Zoria mają dom!![/COLOR][COLOR=#0000ff]

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Uwolniona 22.05[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Liska [/B]- [B]ma dom !![/B][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][B][SIZE=3]Uwolnione w czerwcu 2012r. :
[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]Loxi - [/B]ok 1 rok, b. kochana[B] = MA dom !!
Gaja - [/B]ok 2 lata - DT u iwoniam - MA DOM ![B]!
[/B][/COLOR][B]Czokuś - [/B]ok 7-8 lat - DT u iwoniam - pojechał do domu z Apisem !!!
[COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]Diego - [/B]ok 6-7 lat - DT u Ingi i Diany w Trzebini -[B] szuka domu !
[/B]Małe szczeniaczki - [B]Raszko, Runa[/B] - w Bukownie - [B]szukają domu !

[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=5]Sklejki z kolejnymi pieskami, które szukają domu:[/SIZE][/B]

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8030965573/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8315/8030965573_2d0fe1fa82_b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8030965573/"]SKLEJKA DOM[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr
oraz:
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8041323733/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8177/8041323733_b4a016924b_b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8041323733/"]SKLEJKA WSZYSTKIE[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr

edit:
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]Falka i Szelka mają dom !!!


[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#800080][SIZE=5][B]aktualizacja: [/B][/SIZE][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]

27.09.2012!!!
[COLOR=#222222][B][COLOR=#008000][SIZE=4]Lista piesków - nowa - po kolei, bo się nam wszystko pomiesza:[/SIZE][/COLOR]
[/B]
OLKUSZ - >

[B]Fiord [/B]- ogłoszenia są sprzed 2 tygodni
[B]Kora [/B]- ogłoszenia aktualne
[B]Giza [/B]- ogłoszenia aktualne
[B]Erys [/B]- ogłoszenia są sprzed kilku tygodni jak nic nie pomieszałam
[B]Czokuś [/B]- ogłoszenia aktualne - POJECHAŁ DO DOMU Z APISEM
[B]Foka [/B]-
[B]Sonia-Amok[/B](Ikusiowo-Hellangelowo-Kejsi) -> czy mogę ją nazwać [B]Sonia-gończy? -[/B] jest w hotelu Amok- być może pojedzie do DS
[B]Maxio [/B]-
[B]Franio [/B]- POJECHAŁ DO DT!
[B]Trufla [/B]- ma ogłoszenia na wątku wojtka, ale chyba nie najnowsze -
[B]Joker [/B]- [COLOR=#2B2B2B]musimy zrobić ogłoszenia - [/COLOR]jest w hotelu Amok
[B]Kudłatka [/B]- MA DOM!!!!!!!!!
[B]Diego [/B]- musimy zrobić ogłoszenia, bo te są sprzed ponad miesiąca chyba :(
[B]Lala [/B]- ogłoszenia są,
[B]Leon [/B]- ogłoszenia są,
[B]Ritka[/B] - ma DOM!!!
[B]Tazia [/B]- MA SZNASĘ NA DOM!
[B]Gonia [/B]- [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222]MA SZNASĘ NA DOM![/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
[B]Gruszka [/B]-
[B]Mycha[/B] - MA DOM!!!!!!!!!!
[B]Raszko [/B]- ogłoszenia są,
[B]Runa [/B]- ogłoszenia są,
[B]Sarbinka, Selinka i Sawcia - PIERWSZA MA AKT OGŁOSZENIA[/B]
[B]Aron [/B]- Trzebinia - ogłoszenia są,
[B]Lima [/B]- Bukowno/missieek - OGŁOSZENIA SĄ
[B]Alma [/B](Chrzanów-Bukowno) - OGŁOSZENIA SĄ
Połamana sunia - w typie Bergi - [B]Berta [/B]- kontakt - stowarzyszenie INNI
[SIZE=4][B]


moje "domowe"[/B][/SIZE]

[B]Diabełek [/B]-
[B]Mika [/B]- JUTRO ZAPADNIE DECYZJA O ADOPCJI = NA PRÓBĘ W DS
[B]Apis [/B]- [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222]POJECHAŁ DO DOMU Z CZOKUSIEM ![/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
[B][B]Szczęściarz - [/B]ogłoszenia są sprzed 2 tygodni[/B]
[B][B]Alex - [/B][COLOR=#222222]musimy zrobić ogłoszenia, bo jego los jest zagrożony[/COLOR][/B]
[B][B]Teodor - [/B][COLOR=#222222]musimy zrobić ogłoszenia, bo jego los także jest niepewny[/COLOR][/B]
[B][B]Aresik - [/B][/B]
[B][B]Scoobie - [/B][/B]
[B][B]Amorek - [/B][/B]
[B][B]Misio - [/B][/B]
[B]Sonia [/B]-
[B]Groszek [/B]-
[B]
od Budryska - Bono i Jożin


I 2 NOWE SKLEJKI:

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048439903/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8314/8048439903_bbec062cec_b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048439903/"]Sklejka OLKUSZ[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048446908/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8311/8048446908_0903abfc47_b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8048446908/"]Sklejka DOMOWE[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr
[/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by iwoniam
Link to comment
Share on other sites

piekne sklejki, teraz ogloszen potrzeba...

BAZARKI OTWARTE!!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Do-30-X-2012-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Do-30-X-2012-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Do-30-X-2012-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Do-30-X-2012-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Do-30-X-2012-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Do-30-X-2012-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7]Otwieramy !!!!!!!!!!!!

i zapraszamy !
[/SIZE]
[quote name='krakowianka.fr']piekne sklejki, teraz ogloszen potrzeba...

BAZARKI OTWARTE!!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Do-30-X-2012-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858-Do-30-X-2012-Bazarek-ubraniowy-i-butowy-plus-portfele-i-torebki-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Do-30-X-2012-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093-Do-30-X-2012-Bazarek-bizuteriowy-i-drobiazgowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Do-30-X-2012-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859-Do-30-X-2012-Bazarek-ksiazkowy-i-zabawkowy-na-BDT-u-iwoniam/page[/URL]1[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...