Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Till']porozmawiam z Anią czy ze mną pojedzie po asta, a ten kudłaty gdzie miałby trafić?[/QUOTE]

nie wiem gdzie mial by trafic kudlaty, ktos ma go sobie odebrac z Glogoczowa, jesli mozna by go zabrac razem z astem do Glogoczowa. w Glogoczowie byla ze mna Kasia, i Ula, one wiedza jak dojechac do Marty, Ania chyba tam ze mna nie byla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']nie wiem gdzie mial by trafic kudlaty, ktos ma go sobie odebrac z Glogoczowa, jesli mozna by go zabrac razem z astem do Glogoczowa. w Glogoczowie byla ze mna Kasia, i Ula, one wiedza jak dojechac do Marty, Ania chyba tam ze mna nie byla.[/QUOTE]


ale ten kudłaty jedzie 20 km od Olkusza ma podobno załatwione BDT.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pomóc[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ale ten kudłaty jedzie 20 km od Olkusza ma podobno załatwione BDT.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pomóc[/URL]!!![/QUOTE]
Ja tego nie zalatwiam, wklilam tylko info z Glogoczowa, reszty nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Witam , dzięki za zainteresowanie Argo . Faktycznie jeszcze kilka godzin temu była wersja że piesio mialby trafić na chwilę do Głogoczowa ale teraz gdy mam juz dt to dobrze by było żeby ktoś kto bedzie wyciągał psiaka umówił sie dt ( tzn ja to wszystko umówie ) i wtedy dt przyjedzie do Olkusza i psiaka weżmie od osoby ktora go wyciągnie . Przepraszam za haotyczny tekst ale dzis mam szalony dzień . Może podam do mnie tel i wtedy będzie mi łatwiej dogadać sie z kims kto ewentualnie może psiaka wyciągnąc : 698 024 294 Z góry dziekuje za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny. Wiadomość o Niufku. To samiec. Serce mi pęka, że on wciąż tam siedzi. Weszłam do niego do klatki, głaskałam. Tulił się do mnie, bardzo spokojny. Tatuaży w uszach brak. To już starszy piesek. Raz drży mu prawa tylnia noga, raz lewa. Jak wyszłam z klatki tak cichutko zaskomlał :( Taki fajny!! :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwonił facet od tej astki(ten niby właściciel). Jeszcze do Olkusza nie pojechał, ale powiedział, że to był pies jego ojca i że ojciec mu teraz powiedział, że on nie chce tego psa i żeby mu go czasem już nie przywozić, bo ona uciekała z kojca.


Więc astka z powrotem poszukuje DT/DS.


Golden dziś o 10 opuścił "schron" :)

Jeśli chodzi o Argo.... to Mortes jak wróci do domu na pewno opiszę całą akcję dotyczącą tego psiaka. Ja tylko napiszę, że dziś gdy przyjechaliśmy do schroniska, psiaka już nie było.... ale po całym dochodzeniu i wielu kilometrach zrobionych przez Mortes, psiak odnaleziony i bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']często psiakom drźą kończyny, a nawet cały tułów kiedy są zestresowane i przerażone.:([/QUOTE]

Jemu się te nogi tak telepały raz jedna raz druga ;( Tylko nogi, tułów nie. Tak jakby coś miał z tymi nogami, młody nie jest.

Tak smutno poskomlał jak odchodziłam od jego klatki. Płakać mi się chce, bo widziałam jego oczy, widziałam jaki był smutny i zrezygnowany.

Serce mnie po prostu boli, że nie jestem mu w stanie pomóc.

Pomóżcie, bo nie mogę przestać o nim myśleć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Przed chwilą dzwonił facet od tej astki(ten niby właściciel). Jeszcze do Olkusza nie pojechał, ale powiedział, że to był pies jego ojca i że ojciec mu teraz powiedział, że on nie chce tego psa i żeby mu go czasem już nie przywozić, bo ona uciekała z kojca.


Więc astka z powrotem poszukuje DT/DS.
[/QUOTE]

Ale kicha, a czy miejsce dla niej u SOS amstaff jest aktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a to łajzy cholerne od ASTki - beznadziejni, nieodpowiedzialni gnoje! :angryy:[/QUOTE]


został poproszony, żeby chociaż jeśli ma możliwość przetrzymania jej jeszcze kilka dni, żeby przyjechał i ją zabrał z Olk a my będziemy szukać jakiegoś DT dla niej.

Bo w Olk. to ona może w każdej chwili zniknąć i nie dowiemy się gdzie trafiła i czy nie trafiła do jakiś wsioków "na młode" .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Ale kicha, a czy miejsce dla niej u SOS amstaff jest aktualne?[/QUOTE]

Alojzyna podała na PW numer do nich. Podobno mamy zadzwonić dopiero jutro do nich, więc czekamy do jutra i się wszystkiego dowiemy, czy miejsce dla niej dalej aktualne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Alojzyna podała na PW numer do nich. Podobno mamy zadzwonić dopiero jutro do nich, więc czekamy do jutra i się wszystkiego dowiemy, czy miejsce dla niej dalej aktualne...[/QUOTE]

Ok, jeśli chodzi o ogłoszenia to pomoge przy każdym bullu. Ewentualnie moge dorzucić z 5/10zł stałej deklaracji miesiecznej na któregoś.
Niewiele, bo nie pracuje wiec więcej na ten moment nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']dziewczyny. Wiadomość o Niufku. To samiec. Serce mi pęka, że on wciąż tam siedzi. Weszłam do niego do klatki, głaskałam. Tulił się do mnie, bardzo spokojny. Tatuaży w uszach brak. To już starszy piesek. Raz drży mu prawa tylnia noga, raz lewa. Jak wyszłam z klatki tak cichutko zaskomlał :( Taki fajny!! :([/QUOTE]
może wydarzenie by pomogło?? albo ogłoszenia że szuka dt/ds porobić? ja nie znam żadnego znawcy tej rasy:(
[quote name='missiaa']Przed chwilą dzwonił facet od tej astki(ten niby właściciel). Jeszcze do Olkusza nie pojechał, ale powiedział, że to był pies jego ojca i że ojciec mu teraz powiedział, że on nie chce tego psa i żeby mu go czasem już nie przywozić, bo ona uciekała z kojca.


Więc astka z powrotem poszukuje DT/DS.


Golden dziś o 10 opuścił "schron" :)

Jeśli chodzi o Argo.... to Mortes jak wróci do domu na pewno opiszę całą akcję dotyczącą tego psiaka. Ja tylko napiszę, że dziś gdy przyjechaliśmy do schroniska, psiaka już nie było.... ale po całym dochodzeniu i wielu kilometrach zrobionych przez Mortes, psiak odnaleziony i bezpieczny.[/QUOTE]
co za beznadziejni ludzie...pewnie zaraz wezmą następnego psa...mam nadzieję że dt dla niej jednak będzie...
Golden-super!
Argo-nawet nie chce myśleć co oni znowu zrobili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Ok, jeśli chodzi o ogłoszenia to pomoge przy każdym bullu. Ewentualnie moge dorzucić z 5/10zł stałej deklaracji miesiecznej na któregoś.
Niewiele, bo nie pracuje wiec więcej na ten moment nie dam rady...[/QUOTE]

Ok, jak będzie trzeba już robić ogłoszenia, to będziemy pamiętać..

[B]
Z Olkusza przed chwilą wyjechał biało-czarny ast i biały szczeniaczek [/B]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Was. Raz się cieszę, raz mam ochotę komuś w mordę przywalić, choć lebioda ze mnie. Jak można swojego psa nie chcieć!!!!! Dziady cholerne!!!!!
Brakuję sił, brakuje.....wszystkiego. Zawszone gnojki. Idę, bo mnie wywalicie stąd:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Ok, jak będzie trzeba już robić ogłoszenia, to będziemy pamiętać..

[B]
Z Olkusza przed chwilą wyjechał biało-czarny ast i biały szczeniaczek [/B][/QUOTE]
szczeniaczek biała kulka będzie jeszcze dziś bezpieczny w swoim domku tymczasowym, pewnie mu smutno, że tak nagle opuścił mamę. Będzie mieszkał z trzema pieskami to może nie będzie aż tak źle, ale pewnie mamie jest bardzo źle...
A amstaff szaleje w aucie, chce się bawić, małe ADHD, ma dużo śladów zębów na ciele....
bardzo martwi mnie ten niufek, to takie duże, zagubione dziecko mimo swojego dorosłego wieku, te psiaki mają takie kochany charaktery. Oby ktoś się znalazł kto będzie mógł mu pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Przed chwilą dzwonił facet od tej astki(ten niby właściciel). Jeszcze do Olkusza nie pojechał, ale powiedział, że to był pies jego ojca i że ojciec mu teraz powiedział, że on nie chce tego psa i żeby mu go czasem już nie przywozić, bo ona uciekała z kojca.


Więc astka z powrotem poszukuje DT/DS.

[/QUOTE]
Nie jestesmy w stanie zafundowac dwom psom hotelu, ale jesli wam sie uda gdzies ja umiescic uslugi weta, pokryjemy, zwlaszcza sterylke, bo jak czytalam moze byc zaciazona. Czy jestescie w stanie dowiedziec sie danych wlasciciela astki oraz adres zam.? jesli tak, to koniecznie rowniez jej zdjecia.

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie jestesmy w stanie zafundowac dwom psom hotelu, ale jesli wam sie uda gdzies ja umiescic uslugi weta, pokryjemy, zwlaszcza sterylke, bo jak czytalam moze byc zaciazona.[/QUOTE]

Jeśli suczka oficjalnie nie bedzie na razie pod opieką żadnej fundacji to może uda się sterylke sfinansować (całość, albo chociaż część) dzięki Akcji Sterylizacja?
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']szczeniaczek biała kulka będzie jeszcze dziś bezpieczny w swoim domku tymczasowym, pewnie mu smutno, że tak nagle opuścił mamę. Będzie mieszkał z trzema pieskami to może nie będzie aż tak źle, ale pewnie mamie jest bardzo źle...
A amstaff szaleje w aucie, chce się bawić, małe ADHD, ma dużo śladów zębów na ciele....
bardzo martwi mnie ten niufek, to takie duże, zagubione dziecko mimo swojego dorosłego wieku, te psiaki mają takie kochany charaktery. Oby ktoś się znalazł kto będzie mógł mu pomóc[/QUOTE]

Nie ma ktos zdje tego niufka? Mogłabym mu zrobic wydarzenie na FB ... Moze jakiś wielbiciel rasy sie ulituje?

Link to comment
Share on other sites

pan od astki zadzwonił, że odebrał ją z Olkusza. Porobi jej zdjęcia i napisze opis, żebyśmy mogli robić ogłoszenia. Justyna otrzymam to od niego to porobisz mu ogłoszenia?

On nie jest taki najgorszy. Sprawa ma sie tak, że to suczka jego ojca, ten chłopak nie ma gdzie jej trzymać, a też właściwie nie chce żeby wróciła do ojca.Jego ojciec ją trzymał cały czas w kojcu, nie była wypuszczana, wyprowadzana na spacery. I pan mówił, że zależy mu żeby miała lepiej niż u jego ojca. Nawet sam zaproponował, że on porobi ogłoszenia. Ale wiadomo jeśli już zainteresowaliśmy się tym psem to zależy nam, żeby nie trafiła byle gdzie i była na pewno wysterylizowana, a tak z jego ogłoszeń mógłby ją wziąć ktoś do rozmnażania(bo facet przecież nie zrobiłby wizyty PA, nie przypilnowałby sterylizacji).
Dlatego lepiej jakby znalazła DT(on wziął ją tylko na kilka dni) i była wyadoptowana do DS ze sprawdzeniem warunków i sterylizacją.

Więc dalej pilnie szuka DT/DS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...