Jump to content
Dogomania

Wystawa psów rasowych dog show in lublin (cac) 22.04.2012


szrek

Recommended Posts

[quote name='Banshee.']A jeśli zapłacę jutro, to nie będę miała żadnych problemów?[/QUOTE]
i tak dziś żaden bank nie pracuje ;) Przelew wyjdzie najszybciej jutro rano a dojdzie na południowa sesję, chyba że masz w tym samym banku co Oddział, to wtedy szybciej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli ktoś wybiera się z Krakowa (okolic/po drodze z) i miałby miejsce dla dobka i 1.5 osób (1 dziecko) - bardzo chętnie bym się dołączyła. Mogę zaproponować w Lublinie darmowy nocleg. (proszę o kontakt na PW)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Czy ktos sie orientuje, czy dojazd od strony Swidnika ulica Meczenników Majdanka, potem Fabryczna i Al.Zygmuntowskie do miejsca wystawy jest otwarty,czy w dalszym ciagu trzeba jakos objeżdżać?[/QUOTE]
juz remont Dr. Męcz Majd. minął dawno, ale zapomnij o wjeździe z dwupasmówki na Dr. Męcz Majd. Tam juz nie ma wjazdu :) tego od Świdnika.
Musisz jechać dwupasmówką dalej, nawet i pod rondo koło dworca PKS - na rondzie w lewo (po prawej masz zamek i stare miasto), jedziesz do świateł na kolejne rondo, w prawo i już jesteś przy parkingu pod pływalnią (tylko w tamtym tygodniu stało tam wesole miasteczko i zajmowało kawał placu).
albo wcześniej pod OBI/Makro na rondo wjeżdżasz i potem do Dr Męcz Majd i dalej wiesz.
A tak w ogóle to naszykuj się na możliwe korki od Bystrzejowic do praktycznie samego Lublina.... Hm.... Najlepsze dzikie objazdy - ostatnio nawet busy kursowe jeżdżą po takich zadoopiach, ze bajka :)

Link to comment
Share on other sites

Chwalę się ^^

Nasze dzieciaki flacie:
WILDEST SAM THE FIREFIGHTER z BasiSfory dosk1 ZwMł
WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory dosk1 ZwMł BOB Junior :))

moja zakręcona dziewczynka dzisiaj poszalała i...
Saxonholme Eoa dosk1 CWC BOS BOB i... BOG1!!!:))
Ależ się cieszę! :))

Link to comment
Share on other sites

A po wystawie....
[url]www.dogomania.pl/forum/threads/226159-GNIJĄCY-KOKON-MUCH-To-tylko-spanielka-Sonia?p=18992355#post18992355[/url]

[EMAIL="[email protected]"]
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4112/img2418resize.jpg[/IMG]


[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8079/img2422resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8320/img2423resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4527/img2425resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5105/img2428resize.jpg[/IMG][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

No. My też już po.
Ocena doskonała, drugie miejsce, srebrny medal i świetny opis.
Za to ja stres nie z tej ziemi :mad:. Dałam plamę na całej linii. :oops:
Na szczęście sunia zachowywała się wspaniale.:loveu: Moje słoneczko. :loveu:
:iloveyou:Była bardzo dzielna, grzeczna.... po prostu wspaniała!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Moje handlingowe:
[LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]MARGO Gromadka Bubiny- vp2 (english bulldog)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]GUFI An-Ka-Kam - v1, cac, bos, bob (english bulldog)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Lovesome DUKE OF DREAM-LAND - wystawiałam w porównaniu o bos, który zresztą ten tytul zdobył (sheltie)
[/FONT][/COLOR][/LEFT]
i moje słońce:
[/SIZE][LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande][SIZE=2]UNCAS z Puli Szczęścia - v1, cacj, skończył młodzieżowy championat Polski! ♥ (sheltie)


jakbym się komuś w obiektyw zakręciła to proooszę :loveu:[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich!

My dziś w dużym składzie:
DELHI Artagasamazis I, Zw. Mł i BOB Junior
CHICAGO Artagasamazisic I CWC - to była jej 3 wystawa w dorosłych klasach, 3 zwycięstwo. Ukończyła CH PL w 6 miesięcy i 7 dni:)
JAGÓDKA z Gangu Łysych po 3 -letniej przerwie wróciła na ring :) CWC i Zwycięzca (pokonała córkę)

Na miły koniec dnia DELHI i JAGÓDKA wywalczyli BIS IV na parach hodowlanych.

Co za dzień!

Będę wdzięczna za foty:)

Link to comment
Share on other sites

ja dodam trochę dziegciu do tej beczki miodu. Jak zwykle małe ALE mam - do wystawców - czemu większośc wejśc na ringi byla na masę zastawiona namiotami? Znaleźć ring 12 to był cud albo szczęście.... Rozumiem, namiot potrzebny - sama też wystawiam psy i korzystam z namiotów, ale staram się tak go ustawić aby nie blokował wejścia i wyjścia z ringu.
i drugie ALE - jak zwykle kiepskie oznaczenie gdzie woda. Ja juz wiem gdzie jej szukać na Starcie (długo pytałam ludzi, w końcu znalazłam, ale ciężko było) oznaczenie zupełnie niewidoczne (namioty zasłonily napis), więc może by na następnej wystawie jakąś chorągwią czy czymś co ponad namioty wystaje oznaczyć?
a reszta mi się podobała :)

Link to comment
Share on other sites

My w silnym składzie afrykańskim :D
basenji
Old Legend's Juniper /Juno/ -klasa baby,[B] wo 1 i finałowa szóstka na Bisach[/B]
Old Legend's Dorian /Ciunio/ - klasa championów, [B]CWC,Zw[/B]
E'Kinga Kinaya Lady Congo /Ruda/- klasa baby, [B]wo 1[/B]
Saqui Ameba /Kiwi/ -klasa championów, [B]CWC,Zw,BOB, finałowa szóstka na BOG, BIS o/lubelskiego III [/B]:Cool!:
[B]Pary hodowlane: Old Legend's Dorian& Saqui Ameba II lok[/B]:Cool!:

Jakby ktos miał fotki ....please...

Bardzo dziekujemy [I][U]Karolinie Wójcik [/U][/I]/Junior Handler/ za pomoc w wystawianiu mojej bandy:multi:

Link to comment
Share on other sites

nasze psiaki:
pekińczyk- Chrtistmas Time Astarte Gold- Zw.Ml, Najlepszy Junior- ukonczyla championat mlodziezy
lhasa apso- Kutani Hollywood Astarte Gold- Zw.Ml, Najlepszy Junior, BOB,
BEST IN SHOW JUNIOR 1 !!! BEST OF GROUP IX, BEST IN SHOW III :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']My w silnym składzie afrykańskim :D
basenji
Old Legend's Juniper /Juno/ -klasa baby,[B] wo 1 i finałowa szóstka na Bisach[/B]
Old Legend's Dorian /Ciunio/ - klasa championów, [B]CWC,Zw[/B]
E'Kinga Kinaya Lady Congo /Ruda/- klasa baby, [B]wo 1[/B]
Saqui Ameba /Kiwi/ -klasa championów, [B]CWC,Zw,BOB, finałowa szóstka na BOG, BIS o/lubelskiego III [/B]:Cool!:
[B]Pary hodowlane: Old Legend's Dorian& Saqui Ameba II lok[/B]:Cool!:

Jakby ktos miał fotki ....please...

Bardzo dziekujemy [I][U]Karolinie Wójcik [/U][/I]/Junior Handler/ za pomoc w wystawianiu mojej bandy:multi:[/QUOTE]
Jeśli Ty byłaś tą panią w czerwonych spodniach, to chyba mam jakieś zdjęcia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...