Jump to content
Dogomania

Silvee

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About Silvee

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lublin
 • Interests
  taniec orientalny, książki, muzyka, "włóczęgostwo" po ciekawych zakątkach
 1. [URL]http://www.dogomania.pl/galeria/d/9181/[/URL] kilka nowych fotek udało mi się piorunowi zrobić:)) Oj nie lubi, nie lubi...:P
 2. Nowe zdjęcia perłowej Figi w galerii:) [URL]http://www.dogomania.pl/galeria/d/9181/[/URL]
 3. Figa wsiada już sama do autobusu, i jazda odbywa się na podłodze, a nie na kolanach. No chyba, że nogi pasażerów wszystko zasłaniają:) Wtedy lepiej jest na kolanach, bo wszystko widać. Do windy też wsiada sama, aczkolwiek jazda windą do przyjemności nie należy, smakołyk należy się bezwarunkowo:cool3: Na spacerach ładnie przychodzi na zawołanie, znajdujemy też coraz większe grono kolegów i koleżanek. O dziwo, najlepsi są ci najwyżsi, w każdym razie sporo więksi od Figi. No i zaliczyłyśmy wystawę psów, gdzie nawet jeden przechodzień - obserwator zakwalifikował moją psinę do najlepszych ras:evil_lol: Cóż, nie wyprowadzałyśmy go z koleżanką z błędu, bo przecież w sumie miał rację: Figa składa się z najlepszych ras:lol:
 4. wstępnie się wybieram, wszystko zależy od pogody, może będę robić jakieś zdjęcia; jeżeli tak - dam znać, może trafi sie czyjś pies:) pozdro.
 5. mam jeszcze kilka chwil nagranych na łące, ze spacerku:cool3: ...i jak siusia z podniesioną nogą:evil_lol:
 6. Silvee

  Uwaga jamniki.... i reszta

  :-( współczuję straty psinki, ale nie wszystko da się przewidzieć:-( Robiłaś, co uważałaś za słuszne, aby ratować jej życie, więc nie musisz się obwiniać. Przynajmniej psinka miała przez chwilę normalny domek. [*]
 7. Silvee

  Uwaga jamniki.... i reszta

  zatem teraz należy życzyć szybkiego powrotu do zdrowia :lol:
 8. spróbujcie jeszcze raz; album był zablokowany, teraz już powinno być dobrze
 9. [URL]https://picasaweb.google.com/silvee77/Figa#5723892522861580386[/URL] ja tu obserwuję:)
 10. [IMG]http://www.dogomania.pl/galeria/p/64096/[/IMG] obserwacja jest:)
 11. Silvee

  Uwaga jamniki.... i reszta

  ten filmik ma działanie terapeutyczne, nie sposób się nie uśmiać:D
 12. Silvee

  Uwaga jamniki.... i reszta

  hehe czad:cool1: uważam, że 8 jamniorów w 3 minuty to całkiem niezły czas:cool3: i te merdające ogonki, no boskie:loveu:
 13. Silvee

  plac zabaw dla psów

  W Lublinie chyba nic takiego nie ma...może jakieś mini ogródki na niektórych osiedlach. W każdym razie nie słyszałam:shake:
 14. Silvee

  Uwaga jamniki.... i reszta

  Biedny pies, pewnie zostanie uwiązany gdzieś w lesie, albo wyrzucony po drodze...Nie wiem, jak ludzie mogą być tak bezdusznie głupi, ograniczeni i nieodpowiedzialni...:angryy: Po jaką cholerę bierze zwierzaka, skoro wszystko traktuje przedmiotowo??? Nigdy tego nie zrozumiem. Co do wiosny : u nas już widać, jak roślinki z ziemi zaczynają wyłazić, zaczynają kwitnąć przebiśniegi, a na łąkach gdzie biegamy w Figą spomiędzy suchych chaszczy wyłazi zieloniutki perz:p No i jak cudnie rano śpiewają ptaki...aż chce się pójśc na spacer:cool1: (jak już się dowiem, jak się wrzuca zdjęcia w tekst, to wrzucę parę)
 15. Nadal się drapie, a gryzie łapki. Może to być spowodowane tym, że ma łupież. Weterynarz oczyścił kanaliki okołoodbytowe, i kazał obserwować skórę, bo podobno czasem jedno na drugie ma takie oddziaływanie; jeśli nic się nie zmieni, będziemy kąpać w szamponie przeciwłupieżowym. To drapanie może mieć też podłoże nerwowe, zobaczymy... Jeśli nic się nie będzie zmieniać, zrobimy badania na obecność pasożytów.
×