Jump to content
Dogomania

Silvee

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Silvee

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lublin
 • Interests
  taniec orientalny, książki, muzyka, "włóczęgostwo" po ciekawych zakątkach
 1. [URL]http://www.dogomania.pl/galeria/d/9181/[/URL] kilka nowych fotek udało mi się piorunowi zrobić:)) Oj nie lubi, nie lubi...:P
 2. :lol: mnie też się podoba. Niestety, ciężko jest jej zrobić ładne zdjęcia, bo absolutnie nie lubi pozować do fotografii:cool3: jak widzi aparat, najcześciej odwraca się tyłem, spuszcza łepek albo w ogóle ucieka. A znowu w ruchu to strasznie prędziutka jest, więc...jest to co jest:loveu:
 3. Nowe zdjęcia perłowej Figi w galerii:) [URL]http://www.dogomania.pl/galeria/d/9181/[/URL]
 4. Szczerze mówiąc, to już nie pamietam, jak było bez psa:) Wydaje mi się, że Figa jest już z nami bardzo długooooo:p
 5. Figa wsiada już sama do autobusu, i jazda odbywa się na podłodze, a nie na kolanach. No chyba, że nogi pasażerów wszystko zasłaniają:) Wtedy lepiej jest na kolanach, bo wszystko widać. Do windy też wsiada sama, aczkolwiek jazda windą do przyjemności nie należy, smakołyk należy się bezwarunkowo:cool3: Na spacerach ładnie przychodzi na zawołanie, znajdujemy też coraz większe grono kolegów i koleżanek. O dziwo, najlepsi są ci najwyżsi, w każdym razie sporo więksi od Figi. No i zaliczyłyśmy wystawę psów, gdzie nawet jeden przechodzień - obserwator zakwalifikował moją psinę do najlepszych ras:evil_lol: Cóż, nie wyprowadzałyśmy go z koleżanką z błędu, bo przecież w sumie miał rację: Figa składa się z najlepszych ras:lol:
 6. OOOOOOOoo nowy mieszkaniec w jamnikarni:) Powodzenia w oswajaniu staruszka życzę, choć jak psinka slepa i głucha to trochę potrwa...ale czegóż się nie znosi dla tego wyrazu wdzięczności na pysku:D (z jamnika ma pyszczek)
 7. wstępnie się wybieram, wszystko zależy od pogody, może będę robić jakieś zdjęcia; jeżeli tak - dam znać, może trafi sie czyjś pies:) pozdro.
 8. mam jeszcze kilka chwil nagranych na łące, ze spacerku:cool3: ...i jak siusia z podniesioną nogą:evil_lol:
 9. :-( współczuję straty psinki, ale nie wszystko da się przewidzieć:-( Robiłaś, co uważałaś za słuszne, aby ratować jej życie, więc nie musisz się obwiniać. Przynajmniej psinka miała przez chwilę normalny domek. [*]
 10. zatem teraz należy życzyć szybkiego powrotu do zdrowia :lol:
 11. spróbujcie jeszcze raz; album był zablokowany, teraz już powinno być dobrze
 12. [URL]https://picasaweb.google.com/silvee77/Figa#5723892522861580386[/URL] ja tu obserwuję:)
 13. [IMG]http://www.dogomania.pl/galeria/p/64096/[/IMG] obserwacja jest:)
 14. A ja korzystając dziś z pięknej wiosennej pogody, dokończyłam sprzatanie ogródka po zimie:lol: No i poza przebiśniegami wyszły już krokusy:loveu: Nie umiem tu wrzucić fotek, więc nie mogę się pochwalić:shake:
 15. ten filmik ma działanie terapeutyczne, nie sposób się nie uśmiać:D
×
×
 • Create New...