Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Był na pewno wątek Krzesimowa, ale nie działa oczywiście wyszukiwarka. Postaram się jutro poszukać, bo dziś już padam na przysłowiowy pysk. Mam wrażenie, że sporo osób tam się kręciło i można by je tu ściągnąć.
Proponuję, żebyś teraz odpoczęła i trochę się uspokoiła.

Link to comment
Share on other sites

Wątek schroniska w Puławach:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194892-Psy-ze-schroniska-w-PU%C5%81AWACH[/url]!!

Trochę stary ale myślę, że większość osób nadal jest na Dogo. Czy ktoś mógłby do nich napisać? Nie wiem kiedy uda mi się jutro wejść na Dogo a czasu za dużo nie ma.

Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Mnie już boli mózg, głowa i palce od klepania w klawiaturę i ucho od telefonu w poszukiwaniu miejsca dla Suni.
A jaj to konkretnie gmina jest?[/QUOTE]

Ewa, weź wstaw w podpis kolorowe zdanie, że malutka sunia z ok. Lublina... szuka domu tymczasowego...[B]

Może ktoś podpowie krótkie, a chwytliwe zdanie do wstawienia w podpis... plisss.

[/B]Poczytałam, ale pomysłu na razie brak... może ranek mądrzejszy od nocy?[B]:oops:




[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Jest jeszcze Lubelska Straż dla Zwierząt z siedzibą w Wojciechowie.
[url]http://lsoz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1:witamy&Itemid=28[/url][/QUOTE]

Myślę, że warto spróbować jutro rankiem zadzwonić... są na miejscu, więc znają realia i mozliwości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Q..........a, to jest wstrętne !!!!!, podłe i nieludzkie !!!!
Majątek po zmarłym zabrać to i owszem.............wierzę, że będzie im to zwrócone .......
Przecież ta psina nie da sobie rady w schronie...
Już wiem kto pisze piękne teksty....Majqa. Już Ją zaprosiłam na wątek.
Do jakiego schronu ma trafić psinka? Przecież zaraz powiedzą, że ona stara i nie ma szans, więc...... igła.....:placz::placz::placz::placz:
MaDi, błagam Cię nie pozwól jej oddać !!!!
Poproś niech się kilka dni wstrzymają. Coś wymyślimy.[/QUOTE]
Nie wiem nawet dlaczego ta Pani do mnie ponownie zadzwoniła. Tłumaczyłam jej w pierwszej rozmowie że schron to nic dobrego i to rodzina powinna zając się zwierzakiem. To starsi ludzie podobno nie dają rady.Być może schronisko obsługuje ten rewir to Puławy lub Nowodwór.
Nie mam wpływu na ich decyzję...takich sytuacji mam w miesiącu przynajmniej kilka a domów tymczasowych niestety nie przybywa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Jest jeszcze Lubelska Straż dla Zwierząt z siedzibą w Wojciechowie.
[URL]http://lsoz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1:witamy&Itemid=28[/URL][/QUOTE]
Bardzo Was proszę nie mylcie naszej organizacji bo mam uraz do SdZ...
Mamy w okolicy tylko siedzibę w której nie możemy trzymać psów z racji prowadzenia ośrodka rehabilitacji dla dzikich zwierząt, a wszystkie DT plus miejsca w klinice są zajęte m.in. dlatego że po raz kolejny dałam się wrobić w 3 sunie które trzeba było zabierać natychmiast a teraz zostałam z nimi praktycznie sama:(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=MaDi;18760614[B]]Przepraszam,że chciałam pomóc tak jak mogłam na chwilę obecną.[/B] Wiadomość PW od EVA2406 pokazała że lepiej chyba udawać,iż nie widzi się problemu. Idę lansować się w blasku fleszy.[/QUOTE]

O jakiej pomocy piszesz?????:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']To jak na prezesa organizacji...........chyba niewiele.......[/QUOTE]
Twoje posty są chamski i żałosne. Może i robię niewiele wg. Ciebie więc masz pełne pole do popisu. Życzę powodzenia w pomocy dla suni a nie rozliczania mnie z tego co robię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...