Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']
Karusia, zdrówka dla Córci i przy tym dla Ciebie.[/QUOTE]

Dziękuję:lol: I wzajemnie:lol:

Oooo tak! Butelka to jest to!

Mój poprzedni psiak uwielbiał butelki. Najlepsze były te 5-litrowe. Może nie byłoby to takie śmieszne, gdyby nie to, że to był 2-kilowy Yorek:cool3: Ale tffardy był. Targał ja na wszystkie strony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Aniu, a co jej zamówić?[/QUOTE]

Ewuniu, zamów może to co ostatnio, czyli Joserę Balance. Nie ma co zmieniać psiakom "co chwilę" a Polka dobrze ją toleruje.

Dziewczyny!
Nie załamujcie się tym, że Pola nie ma domu. Wczoraj zawiozłam do Warszawy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188098-Bleki-bardzo-prosi-o-deklaracje-na-mieszkanie-i-jedzenie-Ca%C5%82y-czas-szuka-Domu-Sta%C5%82ego/page86"]Bleka[/URL], który był bezdomny od trzech lat... Najpierw był UMilki, potem w PDT u pani Ewy (dosłownie kawałeczek od nas!) a od września u nas.
Przyjechała pani obejrzeć psiaki w hotelu (sąsiadka koleżanki z pracy mojego męża;)) i pomimo tego, że nastawiona była na Tutsi to Blek podbił jej serce! I chłop pojechał do nowej chaty!!!
Cierpliwości, Kochane Moje! Nie załamujcie się, na Polkę tez przyjdzie pora.....!:)

Link to comment
Share on other sites

Moje psy swego czasu jadły karmę Josera tylko festiwal albo miniwell czy jakoś tak. Bardzo im smakowała. Nie jest chyba koszmarnie droga więc jeśli Pola dobrze toleruje tą karmę to nie ma co zmienić i testować na niej bo następna może jej nie smakować albo uczulić.
Całkiem ładny ten Blekuś sądząc z ostatnich zdjęć. Ciekawe, że tak długo czekał na dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Moje psy swego czasu jadły karmę Josera tylko festiwal albo miniwell czy jakoś tak. Bardzo im smakowała. Nie jest chyba koszmarnie droga więc jeśli Pola dobrze toleruje tą karmę to nie ma co zmienić i testować na niej bo następna może jej nie smakować albo uczulić.
Całkiem ładny ten Blekuś sądząc z ostatnich zdjęć. Ciekawe, że tak długo czekał na dom.[/QUOTE]

No właśnie, moje psiaki też jadły przez kilka miesięcy Joserkę Festival, ale teraz zmieniłam na Joserę Balance właśnie. I to przez zupełny przypadek. Zamówiłam Joserę Optiness, ale były problemy z dostawą i na biegu musiałam "coś" kupić.
Kupiliśmy właśnie Balance, bo moje psiaki są i starsze i trochę grubawe... :)

Jeśli chodzi o Blekiego to też mnie strasznie dziwi, że przez tyle czasu nie znalazł domu.
Pies przepiękny, bardzo, bardzo mądry i proludzki.
Jak był w tym PDT miał ogłoszenia w necie, ale może zdjęcia były nie takie, może nie miał marketingu odpowiedniego, mało kto wchodził na wątek ... Nie wiem.
Ale już się przekonałam, że adopcje są nieprzewidywalne i psa trzeba po prostu reklamować na wszystkie sposoby. Dogo, FB, ogłoszenia, znajomi.
My zawsze reklamujemy psiaki z naszego hotelu. Opowiadamy o nich każdemu kto chce słuchać. :diabloti:
Niedawno zadzwonił do nas pan w sprawie Sary, która już dawno była w domu. Ale jak to się mówi "reklama dźwignią handlu";)
Pan przyjechał i adoptował Bożenkę, która nie miała ani wątku na dogo ani wydarzenia na FB. Nie wiem czy ogłoszenia miała.....
Tak to właśnie jest.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie co ja dzisiaj zgarnęłam ze szkoły:

[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.423562777719674.101194.179740165435271&type=1[/URL]

Dosłownie ze szkoły, bo psiurek latał w szatni dla gimnazjalistów jak oddawałam swoje dzieciaki do szkoły!
Nie mogłam go zostawić, bo zaraz by się pojawiła jakaś brygada "antypsowa" - przecież to jest "zagrożenie życia dzieci"!
A pies przełagodny i kochany, tylko... OGROMNY!!! Waży na moje oko ok. 60 kg i mam go w ...wiatrołapie na razie! Co dalej nie wiem!!! :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888']DIF może znajdzie się właściciel[/QUOTE]

Za odnalezienie właściciela :kciuki:

Jedzonko dla Polci zamówione - 113 zł z czego 50 zł dała Lidan :loveu:. Bardzo dziękujemy :)
Koszty małego co nieco, które przyjdzie z jedzonkiem pokrywam ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Za odnalezienie właściciela :kciuki:

Jedzonko dla Polci zamówione - 113 zł z czego 50 zł dała Lidan :loveu:. Bardzo dziękujemy :)
Koszty małego co nieco, które przyjdzie z jedzonkiem pokrywam ja.[/QUOTE]

Znaczy się Joserę do sklepu przywieziono ;-)

Ja również trzymam kciuki za szybkie objawienie si właściciela tego ślicznego owczarka. Może odprowadzał ktoś dzieciaka do szkoły albo uciekł z posesji i pobiegł za dzieckiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Ale pomagasz w jej utrzymaniu i to chyba regularnie czego ja nie jestem w stanie robić...[/QUOTE]

Elu, Lidan ma rację.
Zauważyłam, że ostatnio masz jakieś pretensje do siebie i wszystko widzisz na czarno. Dziewczyno ogarnij się. Praktycznie sponsorujesz Polę i uważasz, że to mało......
Żeby nie Ty, Poci mogłoby już nie być na tym świecie. Uratowałaś jej życie.

Aniu, mam nadzieję, że jedzonko dotarło, bo miałam już info od kuriera, że dzisiaj dostaniesz.

Link to comment
Share on other sites

kochane jesteście dziewczyny, ratujecie, pomagacie - bardzo dzielnie!!

Ja też nie mogłam przejść obojętnie obok suni, co spała przy drodze w jamce śniegowej.... Mam ja od 2 dni w kojcu i ciepłej budce. A jeszcze Mila okupuje miejscówkę domową. Sto pociech z tymi psiakami.........

Link to comment
Share on other sites

Ewciu! Karma przyszła wczoraj! Dzięki wielkie:)
Do karmy były dołączone smaki i paski mięsne w pudełku! Na razie nawet nie rozpakowałam, ale wyglądają smakowicie.... ;)

Na razie robię co mogę dla owczara. Założyłam mu wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/136011286559422/[/URL]
Jakbyście miały chwilkę wspomóc zdołowaną DIF-cię, zerknijcie i roześlijcie po znajomych, udostępnijcie:(
Porobiłam ogłoszenia ze zdjęciami i rozwiesiłam w Halinowie. Miałam tez rano kontrolę policyjną, więc od razu zapodałam ogłoszenie szanownej policji do wywieszenia w naszym Komisariacie. Wisi w szkole, u weta, w sklepach, w zoologu....
Zaraz polecę na portale typu zgubiłem/znalazłem psa i go powlepiam gdzie można.

Jakby mało było Aśka wczoraj dostała cieczkę a Syriusz i ten wielkopies mają kule! :(

:flaming::grab::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Ewcia i Lidan dzięki za wsparcie mojej psychki ;)
W weekend zrobię przelew na hotelik za styczeń :) i oczywiście trzymam nieustannie kciuki za domek dla Poli, nawet w weekend chciałam napisać e-maila do Joanny Krupy z opisaniem sytuacji Poli, ale niestety nie mozna do niej dotrzeć, a ostatnio do Dzien Dobry w TVN przyprowadziła sunię z Palucha i strasznie przejęła się jej losem bo piesio został sam po śmierci Pani i w ten sposób trafil na Paluch i tak sobie myślałam, że może pomogłaby ze znalezieniem domku dla Poli, ale niestety nie mam pomysłu jak zdobyć jej adres :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888'] nawet w weekend chciałam napisać e-maila do Joanny Krupy z opisaniem sytuacji Poli, ale niestety nie mozna do niej dotrzeć, a ostatnio do Dzien Dobry w TVN przyprowadziła sunię z Palucha i strasznie przejęła się jej losem bo piesio został sam po śmierci Pani i w ten sposób trafil na Paluch i tak sobie myślałam, że może pomogłaby ze znalezieniem domku dla Poli, ale niestety nie mam pomysłu jak zdobyć jej adres :([/QUOTE]

Hej, Elu!:) Pomysł rewelacyjny! Naprawdę warto spróbować. :multi:
Wynalazłam w necie takie cuś: [url]http://jkws.pl/kontakt[/url]
Spróbujcie napisać i opowiedzieć historię Poli.

Kajuniu kochana! Głowa do góry. Do wiosny daleko a Ciebie już chandra wiosenna dopada! Nu, nu, nu..... :nono:

Masz na popraw humorku:

[video=youtube;PIyap1bw85Q]http://www.youtube.com/watch?v=PIyap1bw85Q[/video]

Niestety, piłeczki już nie ma....{*} :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...