Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Ale słodkie serduszko, a ja straszny łasuch jestem :eviltong:

Obiecuję sobie, ze w poście ograniczę słodycze, ale jak to zrobić.........gdy, tak jak wczoraj, dzwoni Ula z prośbą, żeby na sobotni wyjazd do Przytuliska upiec ciasto......i co mam upiec i nawet nie spróbować.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, maiłam Cię zapytać- kiedyś przesłałaś mi ofertę ślicznej biżuterii ręcznie robionej, mam kilka zamówień od mojej siostry i jej przyjaciół, ale ta pani ani na mejla nie odpowiada, ani na sms, ani nie odbiera telefonu. coś się stało?.......

Link to comment
Share on other sites

Są 3 części, ale nie pamiętam ostatniego tytułu:oops:
Ta rzuciła mi się w oczy na bazarku u Myszy i przypomniało mi się, że Ci się podobała.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239816-Wielkanocne-ozdoby-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCu-ciuszki-dla-Zosi-do-24-02-2013-godz-22-00[/url]

Pozycja 32

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888']Tak sobie pomyślałam że zamieszczanie ogłoszeń na gumtree jest ponoć dość skutecznie, może Polcię tam wystawimy - tylko ciekawe jaki to koszt? Co o tym myślicie?[/QUOTE]

Gumtree jest portalem darmowym. ale warto wyróźnić ogłoszenie, a to kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ewuś, maiłam Cię zapytać- kiedyś przesłałaś mi ofertę ślicznej biżuterii ręcznie robionej, mam kilka zamówień od mojej siostry i jej przyjaciół, ale ta pani ani na mejla nie odpowiada, ani na sms, ani nie odbiera telefonu. coś się stało?.......[/QUOTE]

Nie, nic się nie stało. Tylko może było to w okresie kiedy chorowała i była w szpitalu. Zadzwonię do niej jutro i zapytam, kiedy można zadzwonić, bo ona poza tym całymi dniami pracuje i wtedy nie odbiera. Wiem, że jutro ma być w domu, więc dam Ci znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zobaczcie, tani bazarek ogłoszeniowy, ja skorzystałam :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00/page2[/URL][/QUOTE]

Dziękuję Małgoś :)

Pola miała niedawno wznawiane ogloszenia, ale może znowu zamówić......co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...