Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Wygląda na to, że powoli zostaję sama z Doykiem... czy ktoś go w ogóle ogłasza??

Rozliczenie:

[B]Stan konta 3 sierpień wynosił +285,30 zł
Wpłaty:[/B]
+20 zł Barbarela
+20 zł basiek 8
+10 zł Mazowszanka
+300 zł jess
+50 zł grazia60
+60 zł renatka-s
[B]Razem: +745,30 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+745,30 zł - 360 zł = +385,30 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 2 września wynosi +385,30 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja tam zagladam...ale co to da...? Szczerze to nawet nie zauwazylam, ze Ty Murko przejelas rozliczenia bo z powyzszego jakos tak wnioskuje...szkoda, ze zalozycielka juz nie zaglada...Co do ogloszen to juz chyba wszelkie wygasly...postaram sie jutro ze swojej strony znalezc kogos kto zrobi te oglosxenia...
EDIT:Murko,czy jest szansa,że sklecisz parę zdań do ogłoszeń?!Myślę,ze z tym starym tekstem nie ma już sensu...

Edited by BORYSboxer
Link to comment
Share on other sites

Murko jesli chodzi o mnie to wyslalam deklaracje do konca roku (lipiec - grudzien 2013 wlacznie ). Napisalam ze od nowego roku bede zmuszona zrezygnowac z dalszego wspierania Doya. Mam nadzieje ze sytuacja sie zmieni to wtedy dalej bede wspierala Doya swoja deklaracja. Na dzien dzisiejszy mam uregulowane swoje deklaracja do konca tego roku. Do dnia dzisiejszego wywiazuje sie z obietnicy deklaracji, fakt mialam opoznienie za lipiec ale wczoraj wplacilam ( lipiec - grudzien ). NIestety bardzo nie podoba mi sie postawa Stevie Rea, to ona zostawila Doya, nie deklarowicze, to ona nie rozliczala wplywow na czas, to ona nie pilnowala kto z deklarowiczow wplaca a kto tylko sklada puste deklaracje, to ona nie przypominala spoznialskim o wywiazywaniu sie ze stalych wplat . Nawet tu nie zaglada. Mysle ze wiekszosc ludzi, ktorych obchodzi los Doya i ktorzy sledza jego losy mysla podobnie . Zostawila Tobie psa, i zwyczajnie wyszla " po angielsku " Jej tlumaczenie zmianami kont bankowych, brakiem czasu i innymi ect zwyczajnie mnie nie przekonuje. Taka jest moja opinia. Nie chce wdawac sie w zadne dyskusje P.S. Moze przeoczylam ale czy choc raz Stevie zrobila Doyowi ogloszenia i je odnawiala czy to tez zrobily inne osoby wyreczajac ja z tego obowiazku. Jesli nawet zrobila to po pewnym czasie ogloszenia wygasly a nowych o ile sledze watek nie widzialam z jej inicjatywy. Steve Rea nie odpisuj na moj post, nie wdaje sie w zbedne dyskusje, swoja opinie mam i jej nie zmienie. Nie pierwszy i nie ostatni pies, ktory zotal wyslany do hotelu przez osobe "odpowiedzialn"a za psa a pozniej zostawiony z mysla ze jakos to bedzie.... Tyle z mojej strony PS wystaraczy zerknac na pierwszy post rozliczeniowy Stevie Rea - ostatnie aktualne rozliczenie [B]Maj[/B] i pierwszy i nieostatni przyklad braku profesjonalnego rozliczenia przez Stevie: np. roland_de wplacil w marcu ale juz w ogolnym rozliczeniu na gorze nie jest to odnotowane, inne dziewczyny tez potwierdzaly ze wplacily a w rozliczeniu na gorze nie bylo to zaznaczone ect. ect. [quote name='Murka']Wygląda na to, że powoli zostaję sama z Doykiem... czy ktoś go w ogóle ogłasza??

Rozliczenie:

[B]Stan konta 3 sierpień wynosił +285,30 zł
Wpłaty:[/B]
+20 zł Barbarela
+20 zł basiek 8
+10 zł Mazowszanka
+300 zł jess
+50 zł grazia60
+60 zł renatka-s
[B]Razem: +745,30 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+745,30 zł - 360 zł = +385,30 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 2 września wynosi +385,30 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Ciężko będzie z domkiem dla Doyka... to musi być ktoś naprawdę z sercem i cierpliwością, a przede wszystkim z doświadczeniem...

Póki co Doyek pozdrawia z koleżanką - Liza jest chora na padaczkę, ale Doy nie reaguje na jej ataki, psiaki są bardzo zżyte ze sobą. Jak widać nie tylko W budce można, ale też NA ;)

[IMG]http://images61.fotosik.pl/173/4a52a68169ee1ce4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W przyszłą sobotę będzie u nas prawdopodobnie muzzy (psi fotograf), ale nie wiem czy będziemy mieli czas na fotografowanie wszystkich psiaków, w pierwszej kolejności sesję będą miały psiaki, które do tej pory jej nie miały (Doy ma fotki od muzzego chyba z 2012 r.). No chyba, że nam będzie sprawnie szło i zostanie czas to wtedy będziemy mogli focić pozostałe psiaki. Czy w razie czego brać pod uwagę Doya? Koszty będą jak zwykle niewielkie po podzieleniu na fotografowane psiaki (ok. 5 zł).

Rozliczenie:

[B]Stan konta na 2 września wynosił +385,30 zł
Wpłaty:[/B]
+90 zł asia-s
+20 zł Barbarela
+35,70 zł Murka (bazarek)
+20 zł basiek 8
+20 zł Barbarela
[B]Razem: +571 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -366 zł
[/B]
+571 zł - 366 zł = +205 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 2 październik wynosi +205 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazia60']Witam mam nadzieję,ze doszła moja wplata za wrzesień-przelew z 2.09, za październik wyślę w poniedziałek :-)[/QUOTE]

Ta wpłata z września jest ujęta w poprzednim rozliczeniu (post 851).
Za październik doszła wczoraj - ujmę to w następnym rozliczeniu.
Dziękuję za pamięć o Doyku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tym razem nie udało się zrobić fotek Doykowi i jeszcze trzem innym psiakom, zabrakło czasu i warunków (było pochmurno i szybko robiło się ciemno). Może następnym razem. A może Doyke wybędzie do DS przed kolejną wizytą muzzego... takie ciche marzenie...

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:[B]

Stan konta na 2 październik wynosił +205 zł[/B]
+50 zł grazia60
+200 zł jess
+20 zł basiek 8
[B]Razem: +475 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+475 zł - 360 zł = +115 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 1 listopad wynosi +115 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...