Jump to content
Dogomania

KOSZALIN. Trzy 3-miesięczne wyżełki w kropeczki na tropie własnych domów !!!


kinga

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zadałam pytanie w wątku usługowym na bazarku - może ktoś się zgłosi... wystarczy, że będzie dysponował zdjęciami fantów i opisem, by zrobić bazarek, a kupione rzeczy każdy ofiarodawca wyśle od siebie...

sama często kupuję na bazarkach i widzę ile kasy można w ten sposób uzbierać, jeśli fanty są atrakcyjne

Link to comment
Share on other sites

Alojzyna ja się we wszystkim zgadzam, można zrobić akcje prosząc o pomoc, można zroganizować bazarki, można różne rzeczy,

a ja wiem, że na ten moment to szczeniakom kończy się karma i kierowniczka zastanawia się z czego kupić,
i to jest to na co chciałam uczulić - zastanówmy się co jest priorytetem,
gdy zbieramy kasę to czy priorytetem jest transport do nowych właścicieli czy lekarz i karma dla tych co tych właścicieli jeszcze nie mają i dla nich nie ma kto wysupłać z kieszeni
kropki jedzą i są wożone do wetów, to generuje nieustanne koszty o których łatwo zapomnieć, bo są właśnie nieustanne:)

Link to comment
Share on other sites

szczylki nie wyjada do adopcji bez szczepien- nie ma takiej opcji
wiec teraz trzeba zbierac na szczepienia szczeniece
a jest ich trzy i trzy szczeniaki
ja malym obiecalam juz na samym poczatku czipy i paszporty- i bez nich tez nie wyjada z DT
musimy takze skonstruowac z Tatiana bardziej szczegolowa umowe typowa dla tak mlodych psow
oddajac psy z pelnym pakietem zabezpieczen, oczekujemy od przyszlych domow zaangazowania z transportem
albo przyjada sami, albo wynajma transport odplatnie-sluze kontaktem
umowa o ochronie zwierzat mowi o odbiorze psow w miejscu chowu
dla nas to nie sa schroniskowe, ktore lepiej zeby jak najszybciej poszly
sa dla nas warte tyle samo co psy ,,rodowodowe"
nie ma takze opcji by pies byl trzymany przy budzie na lancuchu gdy sie wychodzi z domu- np , zeby nie zniszczyl
owszem moze wchodzic na ten czas w gre-osloniety kojec-zawsze suchy-z ocieplona buda
ale musi byc gwarancja , ze bedzie to pies domowy, zyjacy z czlowiekiem w jego domu
poniewaz po to tu jestesmy, zeby zapobiegac bezdomnosci-a wiemy z jakim ryzykiem sie wyadoptowuje szczeniaki
musi byc kontakt caly czas z nowym domem, oraz wyslanie w odpowiednim czasie przez ten dom, dokumentow o dokonaniu kastracji
jako pierwszy wlasciciel w Paszporcie bedzie wpisana glowna opiekunka i nadzorujaca szczeniaki KInga, oraz umieszczona w ogolnopolskiej bazie weterynaryjnej czipow i paszportow- abysmy mialy takze w razie problemow kolejne podstawy do dzialan prawnych
psy sa oprocz osob prywatnych takze pod opieka SOS dla Wyzlow, a my staramy sie tak dzialac, aby jak najlepiej zabezpieczyc psa

Link to comment
Share on other sites

w takim razie - nie ważne na co - maluchy muszą mieć swoją skarpetę, z której można by pokrywać wydatki

na dogo jedynym w zasadzie sposobem zbiórki są bazarki, bo większość psiolubnych tutaj ledwo zipie [SIZE=1](jak wrócę to coś wyskrobię) [/SIZE]- pozostaje FB, a tam trzeba codziennie udostępniać i rozsyłać i zapraszać i pisać na innych stronach adopcyjnych, które mają większą oglądalność... dlaczego na fb nie ma jeszcze ostatnich zdjęć kropek?

na tę chwilę wieczorem odnowię im allegro - na dzień dzisiejszy oglądających mają prawie 1000. Może ktoś umie zrobić allegro cegiełkowe? tyle tylko, że tam musi zbierać pieniądze fundacja :razz: za tydzień mogłabym spróbować zrobić te cegiełki

Link to comment
Share on other sites

witam . otoz mam takowow propozycje . Chetnie podjelabym sie zoorganizowania bazarku, jesli zostana mi ,, dostarczone " fanty.
Chcialabym, 90 % poszlo na cel wyznaczony przez Was, natoamist 10 % dochodu przeznaczyc na moj cel- [B]taki moj wymog[/B].
jezeli nie mialybyscie nic przeciwko, to piszcie na pw

Link to comment
Share on other sites

czyli jedna kropka czeka już tylko na transport! a 2 szukają domów tak?
napiszcie co konkretnie potrzebne jest aby jak najszybciej je wyadoptowac i abyście same nie były aż tak obciążone finansowo.

Czy został już ktoś wysłany do sprawdzenia domu który się zgłosił?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia_kuzik']witam . otoz mam takowow propozycje . Chetnie podjelabym sie zoorganizowania bazarku, jesli zostana mi ,, dostarczone " fanty.
Chcialabym, 90 % poszlo na cel wyznaczony przez Was, natoamist 10 % dochodu przeznaczyc na moj cel- [B]taki moj wymog[/B].
jezeli nie mialybyscie nic przeciwko, to piszcie na pw[/QUOTE]


dostałam też taką wiadomość [quote name='KWL']Bazarek
Jako że to Kingi to się deklaruję do wystawienia.
Potrzeba:
Opisu fantów
Zdjęć jakichkolwiek do obróbki
I wsparcia w reklamie, chociaż baner i jakiś mailing zrobię
Koszt:
10% na mojego psa w hotelu[/QUOTE]

więc bardzo proszę skorzystajcie z tych propozycji - na pewno znajdziecie jakieś atrakcyjne fanty, bez których można się obejść.

Ja za dwie godziny wybywam i wracam za tydzień. Jeśli do tego czasu nic nie zorganizujecie, to dam swoje fanty...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Proszę nie gniewajcie się że w ten sposób dorabiam na moje hoteliki. Tak jak chcecie zbierać na swoje psy tak ja oferuje swoje usługi dla mojego psa.
Proszę opisy fantów, zdjęcia w dowolnym formacie i jakiś śladowy opis ( nie we wszystkim się przecież orientuję i chciałbym wiedzieć gdzie szukać)
Prosty opis co wystawiam plus jakiekolwiek zdjęcie.
Proszę ramki cenowe, jakiekolwiek w sensie za ile chcecie sprzedać.
Wystawię bazarek i będę tam sprzedawcą, gratis baner i jakaś reklama.
Koszt - proszę wpisać 10% dla prowadzącego i jego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']przepraszam ze spytam, bo szukamy pieniędzy na transport a wizyta PA już była u cinkaletinka i decyzja podjęta?[/QUOTE]

na razie to szukamy pieniedzy na szczepienia
na razie przez najblizszy miesiac male sie nigdzie nie rusza, bez szczepien

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka']Czyli z tego co czytam nie szukacie domów dla małych tylko pieniędzy na te psiaki, tak?

Szczepienia i jeszcze miesięczne utrzymanie, ile pieniędzy potrzebujecie?[/QUOTE]

wydaje mi sie ze zla czytasz- szczeniaki maja ogloszenia i szukaja domow
co nie przeszkadza temu, zeby byly zaszczepione- a szczepienia szczeniece obejmuja pewnien zakres czasowy

Link to comment
Share on other sites

wstawiłam szczeniaki na nasze forum SOS Dalmatyńczyki z namiarem na osobę z allegro jako do kontatku i informacje, że są pod opieką SOS wyżły dlatego proszę kogoś o kontakt decyzyjnego w sprawie, żeby skontatkował się ze mną przez PV lub maila [email][email protected][/email] w celu ustalenia warunków adopcji - szczepienia, transport i czy jest możliwe szukanie domu w Niemczech, gdzie mamy swoją Fundacje. Z tego co czytam psy mają być zaszczepione, zaczipowane przed oddaniem. Czy jeżeli znajdzie się rodzina chętna do adopcji psa i pokryje koszty szczepień, chipu i innych warunków to czy taki pies będzie mógł iść do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']a jest oglaszana?
roczna suczka nie powinna dlugo czekac na adopcje[/QUOTE]

Oczywiście jest :-) na przykład tu:
[URL="http://tablica.pl/oferta/mloda-wiki-jak-wyzel-czeski-IDQqR5.html#4f596c116e801"]http://tablica.pl/oferta/mloda-wiki-jak-wyzel-czeski-IDQqR5.html#4f596c116e801[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']O łał właśnie czytam że kropki mają jeszcze u mnie zostać miesiąc..... a miały być kilka dni.... =)[/QUOTE]

to może za miesiąc zacznijcie szukać im domów a teraz skupcie się na gromadzeniu pieniędzy na psiaki.
po takie psy się pewnie ustawiają kolejki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...