Jump to content
Dogomania

XVI Wystawa Psów Rasowych Kraków 16-17.06.2012 r .


marcelinka371

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo ja wiem czy tak drogo?? W porównaniu do Zabrza,w kwietniu,kiedy może nawet i śnieg jeszcze leżeć,a zimno będzie na pewno,na malutkim stadionie w Gliwicach,gdzie życzą sobie [B]100PLN,[/B]to Międzynarodówka w centrum Krakowa,w czerwcu chyba aż tak droga nie jest...

Edited by Aldona z Sosnowca
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Miejsce wystawy : na terenie

[CENTER][SIZE=2][COLOR=#000080][B]Stadionu i Hali AWF w Krakowie, przy Al. Jana Pawła II.

[/B][FONT=Verdana][COLOR=#222222]Zgłoszenia psów na naszą wystawę przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach internetowych :
[/COLOR][URL="http://www.zkwpkrakow.pl/"]www.zkwpkrakow.pl[/URL][COLOR=#222222], [/COLOR][URL="http://www.wystawpsa.pl/"]www.wystawpsa.pl[/URL][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#222222] [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#222222],
[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=2][FONT=Verdana]dodatkowo wyłącznie do dnia [B]10.05.2012[/B] przyjmujemy zgłoszenia wysłane pocztą z dołączonym poświadczeniem zapłaty za wystawę lub dostarczone i opłacone w siedzibie oddziału.[/FONT]

[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/CENTER][FONT=Verdana]Opłaty dla członków ZKwP (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) [COLOR=#ff0000][B] wnoszone do dnia 10.05.2012[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Verdana]za pierwszego psa (z katalogiem) - [B]125 zł[/B] [/FONT]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Verdana]za każdego następnego (bez katalogu) – [B]100 zł[/B] [/FONT]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Verdana]za psa w klasie baby i szczeniąt oraz psy z tytułem Int.Ch. (bez katalogu) - [B]60 zł[/B] [/FONT]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Verdana]za psa w klasie weteranów – [B]1.23 zł[/B][/FONT]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Verdana]za psy Ras polskich – [B]1.23 zł[/B]


[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Zgłoszenia do konkursu „Młody Prezenter”[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana] prosimy przesyłać wraz ze zgłoszeniem psa/suki na wystawę. Udział w konkursie jest płatny i wynosi [B]35 zł/dzień

[/B][B][COLOR=#b22222][SIZE=4]UWAGA !!!

[/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2]OPŁATY WNOSZONE OD 11MAJA [/SIZE][/SIZE][COLOR=#b22222][SIZE=4]WYNOSZĄ 170 zł [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=4][SIZE=2][B]za każdego psa bez względu na klasę, ilość zgłoszonych psów oraz ewentualnego przedłużenia terminu zgłoszeń.

[/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#0000cd][B][FONT=Verdana]Płatności na wystawie nie będą przyjmowane[/FONT][/B][/COLOR][FONT=Verdana].


Proponowana obsada sędziowska:

[/FONT][/FONT][/SIZE][COLOR=#b22222][SIZE=2][URL]http://www.zkwpkrakow.pl/CACIB/Cacib_2012_sedziowie.htm[/URL]
[/SIZE][/COLOR][/FONT][/FONT]
[CENTER][SIZE=2][COLOR=#b22222][B]
[COLOR=#ff0000]Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.


[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][SIZE=2][B]Czy ktoś się wybiera ???
[/B][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hmm, zdarzyło się Wam, że w systemie kwota wyskakuje Wam 50euro do zapłaty za psa, gdzie należę do ZKwP? /opłata jak dla zagranicznych a ja wolałabym 125 zł zapłacić/ co robić w takim przypadku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ganzi']Hmm, zdarzyło się Wam, że w systemie kwota wyskakuje Wam 50euro do zapłaty za psa, gdzie należę do ZKwP? /opłata jak dla zagranicznych a ja wolałabym 125 zł zapłacić/ co robić w takim przypadku?[/QUOTE]

W instrukcji zgłoszeniowej pisze "[B]6. Opłatę za psa nalicza mi w EUR zamiast w PLN.[/B]
Prawdopodobnie przy podawaniu danych psa zaznaczyliście Państwo opcję "[I]Nie[/I]" przy wyborze "[I]Pies zarejestrowany w Polsce[/I]". Przypominamy - dla psów zarejestrowanych w Polsce opłaty naliczane są w PLN, dla psów niezarejestrowanych w Polsce w EUR. "

Może da się jakoś jeszcze to odznaczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']W instrukcji zgłoszeniowej pisze "[B]6. Opłatę za psa nalicza mi w EUR zamiast w PLN.[/B]
Prawdopodobnie przy podawaniu danych psa zaznaczyliście Państwo opcję "[I]Nie[/I]" przy wyborze "[I]Pies zarejestrowany w Polsce[/I]". Przypominamy - dla psów zarejestrowanych w Polsce opłaty naliczane są w PLN, dla psów niezarejestrowanych w Polsce w EUR. "

Może da się jakoś jeszcze to odznaczyć[/QUOTE]


tez to doczytałam w końcu, ale wiesz co zgłaszałam psa w poprzednim roku tą samą drogą wtedy na 100% wszystko uzupełniłam /przeszła rejestracja i opłata jak dla krajowych wystawców/ a w tym roku takie jajko więc skasowałam psa, wpisałam go ponownie, zgłaszam a tu komunikat, żebym najpierw opłaciła 50 euro. No nic, na szczęście tym razem można zgłaszać pocztą więc poszło zgłoszenie pocztą :p

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam problem z opłaceniem psa zrobiłam wszystko krok po kroczku i jak przyszło zrobić przelew to ściągło mi z konta po wylogowaniu się z banku i zatwierdzeniu przelewu pokazał się komunikat "Sesja została zakończona niestety nie udało się ...." i dalej wisi że mam zapłacić 125zł natomiast na emaila przyszło potwierdzenie że autoryzacja tranzakcji ma wynik pozytywny i tu znowu nr tranzakcji jest inny niż w moim przelewie.
Czy może ktoś mi pomuc?? bo zgłupiałam :crazyeye:
Czy to tak ma wyglądać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...