Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wysłałam swoje 20 zł, jak wygląda aktualnie sytuacja Oskarka? Czy ma długi? Ja pewnie też mam coś do dopłacenia- czasem po prostu zapominam przelać i bardzo proszę o informację na ile zalegam. A co do ogłoszeń, mnie robi zawsze Catangel i okazują się dość skuteczne a naprawdę nie bierze za to zaporowych sum...inna sprawa, że naprawdę trudno jest znaleźć dom starszemu pieskowi...ale próbować warto....

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT]Udało na się w Żorach stworzyć Stowarzyszenie dla zwierząt i serdecznie zapraszam do naszych podopiecznych. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243190-Żorskie-Stowarzyszenie-dla-Zwierząt-Jesteśmy-dla-Zwierząt!!!?p=21045445#post21045445"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243190-Żorskie-Stowarzyszenie-dla-Zwierząt-Jesteśmy-dla-Zwierząt!!!?p=21045445#post21045445
[/COLOR][/URL]
ciągle nas mało, więc każda osoba na wagę złota :smile:[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Robiąc porządki w subskrypcjach wątków zobaczyłam, że zapomniałam o Oskarku :(
Mam sporo własnych problemów, ale to nie do końca mnie usprawiedliwia.....przepraszam :oops:.
Chciałabym wiedzieć jak wygląda bieżąca sytuacja psiaka, gdzie przebywa ,czy są robione ogłoszenia i kto się teraz zajmuje stroną finansową.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostania wiadomosc od opiekunki to okolo 20 maj dzis mamy 24 lipiec rozumiem wszystko klopty tragedia po odejsciu ukochanego psa ,ale ten zyje tak nie mozna szkoda mi Oskarka to nie pierwszy i pewnie nie ostani taki watek wiem ze duzo tu nie wnosze mam jeszcze kilka psiakow ktore wspomagam ale jakies wiesci chyba mozna zamiescic dla nas

Link to comment
Share on other sites

zgadzam sie , że czas oczekiwania na wiadomości od Reni są nieco wydłużone. Rozumiemy, że Renia ma pod swoją opieką kilka psiaków do tego dochodzą problem zdrowotne Reni ale zdecydowanie przydałoby się odświeżenie wiadomości o Oskarku.

Link to comment
Share on other sites

widze ze osoby odpowiedzialne za watek oraz psa nie odzywaja sie od dlugiego czasu wiec nie wiem co o tym myslec ,mnie nie interesuje FB nigdy tam nie bylem a watek toczyl sie na Dogo szkoda mi bardzo tego biedaka ale za ten miesiac nie zaplacilem i dopuki nie bedzie jakis wiesci wycofuje sie od okolo 20 maja nie ma info od opiekunki z dt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...