Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

porozmawiam z naszą panią prezes co dalej robimy w takiej sytuacji, bo mimo, że ja tu jestem udzielam się, sama nie decyduje o losach tych psów..

Ale widzę opcję taką, jeśli wszyscy w zarządzie się zgodzą umieścimy go w innym DT o ile nie będzie przekraczał dotychczasowej kwoty jaką za niego wykładamy czyli 300 zł albo wróci do schroniska.....

Nadam temat i poproszę panią prezes o telefon.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo smutne, że Renia ma takie kłopoty ze zdrowiem, bardzo współczuję. Nic nie wiedzieliśmy. Teraz faktycznie warto znaleźć Oskarkowi nową siedzibę. Ja chętnie powrócę do finansowania Oskarka, przeleję za listopad, skoro taka sytuacja, że piesek żyje i nadal w potrzebie....nie mam konta na fejsie i proszę o informację czy tamto konto do wpłat jest nadal aktualne? Czy ktoś to teraz będzie koordynował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']mam nadzieje, ze do mnie ( do nas) nikt nie ma pretensji, ze sie martwie o psiaka, o ktorym nie bylo wiadomości od końca maja i na ktorego place pieniazki.....:([/QUOTE] Renia nie ma żadnych pretensji do nikogo, to nie ten typ człowieka, ale prosze zrozumieć ciężko chorą osobę, załamaną psychicznie po stratach. Nie miała ochoty na nic a tym bardziej na czytanie o kolejnych nieszczęściach psich. Post majowy przeszedł bez echa. Renia jest chora od lat. To jest choroba przewlekła. Na swoich wątkach mówiła co jakiś czas, że znika na leczenie, wyjeżdża do sanatorium itd a opiekę nad psami przejmowała rodzina/mąż ale sytuacja zdrowotna pogorszyła się bardzo. Karolcia chciałam tylko podkreślić, że Renia [B]nie odda Oskarka do schroniska. [/B] Poczeka cierpliwie na odpowiedni DT.

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

Wiem luka1 ale Renia jest osobą bardzo odpowiedzialną i odpowiada za powierzone jej psy i bez zgody/wiedzy właściciela/schroniska nic nie zrobi. Karolcia zadzwoń do Reni, proszę. Tylko nie dzisiaj, ponieważ Renia jest w drodze i jest bardzo zmęczona (Prosiła, aby to przekazać, info z FB). Ustalcie co robicie. Jeżeli nie masz telefonu do niej ja mam.

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no niestety nie udało się....... Renia skontaktowała się z panią i pani zrezygnowała z adopcji Oskarka, więc jesteśmy w punkcie wyjścia. Ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia.......Oskarek czeka u Reni aż znajdzie się domek na stałe. Nigdzie się nie przeprowadza na kolejny tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...