Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani wybaczcie,ale byłam ponownie w szpitalu,bo za pierwszym razem nie zrobili mi wszystkich badań,ponieważ miałam atak kolki wątrobowej.Operować też nie mogli,bo miałam bardzo silną anemię.Potem się wszystko jakoś unormowało i wróciłam ponownie na badania.Jak przyszłam ze szpitala zachorowała moja Niunia maleńka,2 kilowa babunia 17-letnia sunieczka.Walczyłam,ratowałam,ale nie wygrałam,musiałam Ją pożegnać.Nie mogę jeść,spać,ciągle płaczę,jestem na lekach uspokajających.Ona była tylko moja,taka kruszynka,taka maleńka dziewczynka,a pustka po niej ogromna.Mam schizy,ciągle słyszę,że mnie woła,że chce na rączki,byłyśmy jednym ciałem,jednym oddechem.Ona już nie chodziła,więc zawsze była przy mnie zawsze u mnie na rękach wytulona,wycałowana.A teraz Jej nie ma.Nie umiem sobie miejsca znaleźć,wszystko kręciło się wokół Niej,jak Ona spała,to każdy musiał chodzić na paluszkach.Ona była najważniejsza.Przytulam się do Jej podusi,bo czuję Jej zapach i wyobrażam sobie,że jest koło mnie,że zaraz poczuję Jej ciepło,bicie serduszka.Ból przeokropny,nie do opisania.Mówią mi-"nie płacz,matki dzieci tracą i muszą wytrzymać." Ja to wszystko wiem,ale to właśnie była moja córeńka,moja dziewczynka maleńka,mój skarb.Nie mogę pisać,bo łzy zalewają mi oczy.U Oskarka wszystko dobrze,jest przy mnie,widzi,że płaczę,pociesza mnie,tuli się do mnie,trąca mnie noskiem i łapką,jakby mówił 'nie martw się,jestem tu,będzie dobrze'.Kochana psina.
Proszę dajcie mi jeszcze ze 2 dni.Ogarnę się i biorę się za robotę.
Jeszcze raz przepraszam za nieobecność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...