Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

mam taką nadzieję, że ktoś w tej sprawie się odezwie. Doceniając domek tymczasowy, jednak mamy prawo do wiadomości o piesku na którego coś przesyłamy....bodaj krótkie info. Może moderatorzy wątku coś podsuną? Ja również nie bywam na FB....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaas1']mam taką nadzieję, że ktoś w tej sprawie się odezwie. Doceniając domek tymczasowy, jednak mamy prawo do wiadomości o piesku na którego coś przesyłamy....bodaj krótkie info. Może moderatorzy wątku coś podsuną? Ja również nie bywam na FB....[/QUOTE]

ja jestem na fb i tam też nic nie widzę... zaraz poszukam wydarzenie Oskarka

edit. byłam na fb - ostatnie info jest z października 2012 :-(

Rwnież czekam na info, a nie mamy nikogo kto by mógł po prostu tam podejść?

Link to comment
Share on other sites

Czy wobec tego Oskarek w ogóle jeszcze żyje? Gdzie można zasięgnąć wiadomości? To nie fair.
Dokładałam do piesków w różnych hotelikach, domkach tymczasowych i zwykle jednak o losach psa byłam informowana, że albo znalazł dom albo odszedł. Ale pierwszy raz z czymś takim się spotykam.
Przyznam, że z dużo większą uwagą będę podchodziła do próśb o dołożenie się do utrzymania psiaka. I obawiam się, że tego typu przypadki mogą zniechęcić ludzi do pomagania. Płacę też na Wioski Dziecięce, niewiele więcej. bo 30 zł, ale co jakiś czas dostaję informacje. Nie wymagam, aby DT pstrykał ciągle zdjęcia, ogłoszenia robi wiele osób w sieci, ale proste poinformowanie o losach psa

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nic złego się nie dzieje, bo przecież ostatnia aktualizacja wątku miała miejsce 2 dni temu i osoba odpowiedzialna nie pisała,że coś jest nie tak. Schronisko rok temu zadecydowało,że samo chce opiekować się psami i "podziękowali" za pomoc wieloletnim wolontariuszom w tym między innymi mnie. Nie dziwię się również osobie skarbnika, która mimo iż nie została oficjalnie wyrzucona, wolała zrezygnować z tej funkcji niż później być posądzana o cokolwiek. Dlatego uważam,że to schronisko jest miejscem, gdzie powinniście dopytywać co u psa. Osoba odpowiedzialna za wątek jest pracownicą tego miejsca, na pewno jest w stałym kontakcie z Renatą, wystarczy do niej napisać na dogo, a jeśli ktoś chce zadzwonić to podaję numer do schroniska 63 243 80 38.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jednak czekam na informację o piesku, czy żyje, czy czuje się dobrze, czy potrzebuje środków. Jeśli nie można o tym pisać z jakichś względów na forum to poproszę o informację na priva. Jeśli trzeba przelewać na konto schroniska to ok, ale mimo to chciałabym wiedzieć co z pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

Pani w rozmowie ze schroniska powiedziala ze za ten mies nie wysla kaski do wyj sprawy poprzednie byly zaplacone oczywiscie brakuje na koszty dt ale z tego co zrozumialem to schronisko doklada reszte ja tez jestem zdeklarowany na Oskara ale chce poczekac do wyj . mam tez inne psy ktore wspomagam a nie chce wysylac w ciemno skoro od maja brak wiadomosci nikogo na nic nie namawiam kazdy powinien robic wedle wlasnego uznania .Moze ktos zadzwoni do Pani RENI albo niech sie wypowie osoba ktora zakladala watek pewnie ma wieksze mozliwosci kontaktu z DT

Link to comment
Share on other sites

warto by wiedzieć jak sytuacja wygląda naprawdę. Czy piesek ten potrzebuje pomocy....mnóstwo biedaków czeka los w schronisku jeśli się ich nie wspomoże i nie dołoży do hoteliku, ludzie bazarkują, proszą a czasem wręcz błagają o deklaracje. Dlatego tez oczekujmy wszyscy informacji czy na pewno pomoc Oskarkowi jest potrzebna....To chyba nie tak wiele?

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili Oskar ma na minusie 128 zł. Jeżeli ktokolwiek chce nam pomóc ze zlikwidowaniem tego zadłużenia to będziemy ogromnie wdzięczni. Te pieniążki na pewno nie zginą, a wszystko tak jak do tej pory będę odnotowywać na pierwszej stronie.

Jak będę wiedziała coś więcej na pewno napiszę..

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam swoje dwie zaległe deklaracje i bonus, ale teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam... I z tych nerwów zrobiłam przelew na konto P.Sylwii zamiast TOZu.........
Informacja o finansach oczywiście się pojawiła, gorzej z informacją o psie. Trudno, mam nadzieję że nawet jesli nie pójdą na konto Oskarka to może wspomogą jakis inny "szczytny" cel.

Edited by KateKermit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...