Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

[quote name='Clio']A proszę bardzo ,chociaż tak mogłam pomoc.Niestety nie mogłam dać DT :([/QUOTE]

W łańcuszku pomocy, każde ogniwo ważne :)


Zuzia zjadła, teraz zajęła się gryzaczkiem.
Na razie sunia mocno zestresowana, co zresztą dziwne nie jest...

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=foty2903.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg526/scaled.php?server=526&filename=foty2904.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Jakie śliczne, ale również przerażone oczyska ...[/QUOTE]

Jutro oczka będą już inne... a pojutrze... postaram się o nowe fotki :)

Mam pytanie - jak ona radzi sobie na śliskich powierzchniach? Da radę po panelach, czy mam rozkładać dywan?

Link to comment
Share on other sites

no taaaak, to juz wszystko wiem:cool3: mnie to Elizka Dominikany nie proponowała:razz:, ale jestem w stanie ja zrozumieć. Chce zatrzymać Zuzie jeszcze chwilkę koło siebie:eviltong: Roszpunko jestes dzielna:multi:ale wiesz, nie licz za bardzo na Dominikane , za to ja zapraszam pod Kalwarię na kawę i nawet zrobie Ci obiadek:evil_lol: ino tyko niech sie troche ociepli:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']no taaaak, to juz wszystko wiem:cool3: mnie to Elizka Dominikany nie proponowała:razz:, ale jestem w stanie ja zrozumieć. Chce zatrzymać Zuzie jeszcze chwilkę koło siebie:eviltong: Roszpunko jestes dzielna:multi:ale wiesz, nie licz za bardzo na Dominikane , za to ja zapraszam pod Kalwarię na kawę i nawet zrobie Ci obiadek:evil_lol: ino tyko niech sie troche ociepli:lol:[/QUOTE]

Jak to? Mam zapomnieć o Dominikanie? OK.
Może być od biedy Teneryfa albo Egipt - wedle uznania Elizy ;)
A z zaproszenia na pewno skorzystam, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Należy jej się taki :)
Ma super charakter, będzie z niej fantastyczny, rodzinny psiak.

EDIT: Eliza prosiła, więc piszę:

Ponieważ nie gotuję psiakom, kupiłam dla Zuzi karmę suchą, puszki, sporo gryzaczków (bardzo lubi i nie nudzi się w klatce) i suchy szampon. W sumie ok. 100zł.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze sobie radzimy.
Dziś jest o niebo lepiej, niż wczoraj, Zuzanka troszkę kuśtyka, sama chętnie wraca do klatki, ale ulubionym miejscem jest psie posłanko (tak, tak - to nadgryzione przez Twoje bachory:diabloti:)
Z moimi suczydłami trzyma dystans, ale się nie boi.
Fajna z niej kobitka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...