Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Jak po nocy, dostała prochy czy wytrzymała ?[/QUOTE] noc jak zwykle spokojna:) dostaje antybóle (pół tabletki ok 22), bo jak wiecie śpi z nami i dziećmi w jednym pokoju, a gdy piszczy niestety ale dzieci spać nie mogą:( w dzień Zuzia na ból "nie narzeka" gdy popiskuje, to znak, że chce się załatwić lub upomina się o pieszczoty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria_ldz']dzieki wielkie za nicki to dla mnie i naszego Wojtuśka :)[/QUOTE]
Bardzo, bardzo proszę i w razie potrzeby służę pomocą. :-)

[quote name='annadudek81']noc jak zwykle spokojna:) dostaje antybóle (pół tabletki ok 22), bo jak wiecie śpi z nami i dziećmi w jednym pokoju, a gdy piszczy niestety ale dzieci spać nie mogą:( w dzień Zuzia na ból "nie narzeka" gdy popiskuje, to znak, że chce się załatwić lub upomina się o pieszczoty:evil_lol:[/QUOTE]
Czyli wsio idzie w dobrym kierunku i niech ten kierunek się nie zmienia. :-)

Link to comment
Share on other sites

dziś noc minęła spokojnie i to bez antybóli:) Zuzia coraz bardziej się zadomawia, a jej pupilkiem jest wujcio:iloveyou: i gdy z nim jest to nasze sunie mają kategoryczny zakaz zbliżania się do niego, jeśli nie chcą bliskiego spotkania z zębami Zuzi:eviltong:, poza tymi momentami, gdy ludź tuli ją i wtedy należy tylko do niej, toleruje nasze dziewczynki:lol:


wyślijcie mi mejla to fotki wyślę:)

Edited by annadudek81
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Dzień dobry !!!

A to zuzia zazdrośnica. No w sumie to musi się bronić żeby inne konkurentki nie zabrały jej względów :) Mądra bestyjka wie co robi.
Ważne że z nią coraz lepiej.

Zgłosiłam się mailowo po fotki :)

Miłego dnia wszystkim

Edited by daria_ldz
Link to comment
Share on other sites

Poker, dzięki za bazarki, bardzo dziękuję !

Aniu, mam foty - zaraz powrzucam coś. Daria - jakiż piękny avatarek :)

Aaaa - dzień dobry :)


Aaaaa dzięki red. Hejdzie Zuzia była we wczorajszej Gazecie Krakowskiej:

[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1632/sam0793u.jpg[/IMG]


Zuzia również tutaj:
[url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/sznaucerowata-zuzia-pilnie-potrzebuje-waszej-pomocy/[/url]

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...