Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!


kerad

Recommended Posts

[email protected] osłabiaj do reszty....Ja umieram z upału, ból głowy nie do wytrzymania chociaż w domu jestem, w lesie a nie w mieście a co dopiero psiaki ubrane w futerka!...o jeju......

 

Też już mam dość tych upałów...tej wegetacji a prognozują jeszcze tydzień tej męki...psom współczuję szczególnie czarnym i starszym...przetrzymamy nie mamy innego wyjścia

Link to comment
Share on other sites

Ja od kilku dni mam w pokoju w pracy 34 stopnie celsjusza i dwie godziny jazdy autobusem w temperaturze wyzszej niż na zewnatrz. Jak wracam to nawet nie wiem czy zyje jeszcze..........Z psami ( sa czarne )wychodzę po pracy dosłownie na 10 minut bo one nie dają rady i zawracają do domu, długie spacery tylko po godzinie 22. A urlop dopiero w listopadzie........

Link to comment
Share on other sites

Ja od kilku dni mam w pokoju w pracy 34 stopnie celsjusza i dwie godziny jazdy autobusem w temperaturze wyzszej niż na zewnatrz. Jak wracam to nawet nie wiem czy zyje jeszcze..........Z psami ( sa czarne )wychodzę po pracy dosłownie na 10 minut bo one nie dają rady i zawracają do domu, długie spacery tylko po godzinie 22. A urlop dopiero w listopadzie........

 

Szaleństwo...naprawdę współczuję...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

4 luty za nami..Kerusek już 4 lata z nami

Dziękujemy za 15 kg suchej karmy BRIT PREMIUM SENIOR dla Kerusa od zachary

 za 10 kg suchej karmy ARION dla Stefanii od doris66

i za 2 kg suchej karmy dla bezdomnych kotów od zachary

 

Edited by Moli@
aktualizacja
Link to comment
Share on other sites

Moli@, postawiłyście na nogi umierającego, zamarzniętego pod sniegiem staruszka i pewnie nikt się nie spodziewał,że jego czas będzie jeszcze odmierzany latami....Wygladało na to, że .....przynajmniej odejdzie z tego świata w ciepełku....a tu?.Niespodzianka! 4 rok drepcze Kerusek!

Link to comment
Share on other sites

O 16.02.2016o21:36, zachary napisał:

Moli@, postawiłyście na nogi umierającego, zamarzniętego pod sniegiem staruszka i pewnie nikt się nie spodziewał,że jego czas będzie jeszcze odmierzany latami....Wygladało na to, że .....przynajmniej odejdzie z tego świata w ciepełku....a tu?.Niespodzianka! 4 rok drepcze Kerusek!

Fakt, nikt nie przewidział że z Keruska taki "czerstwy" staruszek

Kerusek już 5 rok drepcze, pyszczy do zbyt nachalnych psów...chłopak na schwał  

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kerusek zaczyna chorować...

zupełnie traci orientację w terenie, często bywa pobudzony wtedy szczeka i kręci się w koło.

Siusia gdzie popadnie...na meble, drzwi, ściany...na własne legowisko. Nie pozwala się czesać, przecierać, kąpać - wyrywa się, warczy, szczeka....

 Starość jest straszna...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wyniki badań (odbiorę/wstawię w piątek), są dobre...między innymi morfologia, próby wątrobowe, próby nerkowe...Opinia lekarki - "gdyby pieski o połowę młodsze miały takie to bardzo bym się cieszyła". W badaniu osłuchowym - serce, płuca w normie. Dokładne oględziny zewnętrznych narządów, skóry, sierści niczego niepokojącego nie sugerują. Starość nie radość...Kerusek będzie dostawał preparat na "przewietrzenie" mózgu.

Waży 14 kg

PS

No cóż, nie prowadzimy super hotelu, nie jesteśmy super domem tymczasowym... non stop komuś do "pięt" nie dorastamy...dobrze że Kerus i pozostałe psy, koty  przebywające pod nasza opieką o tym nie wiedzą bo strajk ogłosiłyby (:

Link to comment
Share on other sites

Badanie moczu: 09.09 (powtórzone). Odbiorę i wstawię w przyszłym tygodniu.

Telefonicznie:

Barwa - żółty

Przejrzystość - klarowny

Gęstość względna - 1,015

Odczyn (pH) - 7

Białko śladowe

Krwinki białe - 5-10

Nabłonki wielokątne sporadyczne

Odczekujemy kilka dni... i 3 badanie moczu. Wyniki niejednoznaczne...

Koszt badania 14 zł (zapłacono gotówką - paragon)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Moli@ napisał:

Kerusek zjadł 100 g suchego Royala + odrobinę konserwy z kurczaka z witaminami...do pyszczka 1 tabletkę Żuramixu + 1/2 Lucetamu. Po godzinie zameldował się pod lodówką i w krzyk...głodny jestem ,)

 

 

Cuuudny maluteczek

czytam serdecznie usmiecham w sercu

jak ma dziadziuniu cudny

 sciskuniam za Was dziekuje

poleciala cegielenka teraz

ciociu koyoshi jak dobrze ze jestes u maluteczka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...