Jump to content
Dogomania

Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolina175']Anja2201: A skoro macie hotel dla psow moze zebrac deklaracje i umiescic ja u Ciebie jak by byly pieniazki pewnie TZ by sie tez zgodzil zeby ja wziasc:) Co o tym myslisz?[/QUOTE]

Myślałam o tym , ale to chyba nie w porządku , ja się podjęłam opieki nad psem i co wezmę ją do własnego hotelu i będę kasę za to brała , choć nie powiem kuszące jest to ,że sama mogła bym się nią opiekować ( miałam już psy w takim stanie i wiem jak ciężko psa dopilnować ) i leczeniem zajął by się dr Masztak do którego mam 100% zaufanie .Gdyby nie TZ to już wczoraj sunia była by u mnie :(

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko chyba to lepsze wyjscie brac pieniadze za hotel niz zeby sunia miala zamarznac tam pod tym krzyzem albo teraz jak ja uratowalas to ma to pojsc na marne bo pewnie Dt sie nie znajdzie w najblizszym czasie. Jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie i TZ sie wtedy zgodzi. Potraktuj to tak jak bys placila mezowi za hotelik dla psa:):P A tak powaznie ja uwazam ze to nic zlego a ma uratowac psiakowi zycie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Tak tylko chyba to lepsze wyjscie brac pieniadze za hotel niz zeby sunia miala zamarznac tam pod tym krzyzem albo teraz jak ja uratowalas to ma to pojsc na marne bo pewnie Dt sie nie znajdzie w najblizszym czasie. Jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie i TZ sie wtedy zgodzi. Potraktuj to tak jak bys placila mezowi za hotelik dla psa:):P A tak powaznie ja uwazam ze to nic zlego a ma uratowac psiakowi zycie :)[/QUOTE]

A co inne ciotki na to ? Nie wiem sama , ale myśl ,że sunia już dzisiaj była by w cieplutkim boksie i zaopiekowana ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']No tylko zeby deklaracje zebrac. Ile u Ciebie kosztuje hotelik? Ja mysle ze to najlepsze rozwiazanie chodzby awaryjne pozniej mozna sunie przeniesc do innego hotelu albo DT jak wyzdrowieje, zeby nie bylo ze biezesz pieniadze za jej hotelowanko :)[/QUOTE]

Normalnie 500zł miesiąc , ale jak dla suni 450zł (mam nadzieję ,że TZ się nie wkurzy :) ) w to wliczone jest już jedzenie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...