Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']ale jakie zaliczki wpłacać jak nic nie jest zaklepane i nikt się tym nie chce zająć? :evil_lol:[/QUOTE]
no właśnie! dlatego wypadało by to już załatwić zaraz kwiecień nie wierze że oni maja jeszcze miejsce skoro nie było dla nas zaklepane...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moi drodzy, obserwuję ten wątek...i mimo, że mnie nie ma to smutno, że idea zlotu jest,a ten ma się nie odbyć.

Więc- jeśli nie znajdziecie organizatora, osoby która ma czas i chęci i zlot się nie odbędzie....
To czy ktoś pisałby się na zlot, w drugiej połowie września? Wiem, że są tutaj uczniowe, ale jest też sporo studentów, pracujących- może zbierze się fajna grupka i pojedziemy gdzieś? :)

Widziałam się w ten weekend z Asia&Ginger, Rose, Basią i Komarem i tak myśleliśmy, że fajnie by było wrócić do ideii zlotu, miejsc gdzie wszystko się zaczęło :eviltong:
Nasza propozycja to Sieraków, ale najpierw poczekam czy będą ewentualni chętni.
Organizatorem będę ja (bo podobno mam wprawę) i Komar- jako najstarszy zlotowicz :evil_lol:
To co? Chcecie, czy nie? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...