Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nooo, ale moze sie troche potem zredukowac liczba.... naliczylam 28(oprocz alkozlotowiczow, bo nie wiem czy 2 ich bedzie czy ile :lol:) uczestnikow z tej pierwszej listy

z tego co na stronie to sa 4 domki + jeden jakis dodatkowy[?], a wlasciwie chyba nie wiadomo czy wszystkie beda wolne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']
Iska, a my musimy sobie znalezc jakiegos pupila zastepczego :P[/QUOTE]
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-r2kng2kFkbM/Tj1_VMXo8tI/AAAAAAAAAUE/DFonQxdmQxA/s512/P8067694.JPG[/url] Chcecie? :diabloti: Iś tak uwielbia jej mordkę :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem... wyglada przyjemnie... na poduszke :evil_lol:


Talia, ja tez moglabym dzielic(tym bardziej jesli udaloby nam sie ulozyc np materace na podlodze), ale tutaj juz niektorzy zaczeli sobie zajmowac, wiec nie wiem czy byliby chetni :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']ale chyba kazdy chce spac na lozku :P

Komar, dlatego napisalam, ze do przygarniecia ;) ew moge dodac do nawiasow 'do przygarniecia z gitara' :lol:

Iska, a my musimy sobie znalezc jakiegos pupila zastepczego :P[/QUOTE]
Komar z gitarą może w naszym domku zastępować radio :diabloti:

[quote name='anka11']no nie wiem... wyglada przyjemnie... na poduszke :evil_lol:


Talia, ja tez moglabym dzielic(tym bardziej jesli udaloby nam sie ulozyc np materace na podlodze), ale tutaj juz niektorzy zaczeli sobie zajmowac, wiec nie wiem czy byliby chetni :lol:[/QUOTE]
a przestań, w naszym domku i tak będzie obowiązywało tylko burżuazyjne łożę, chyba, że nie będzie się go dało zrobić. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Komar z gitarą może w naszym domku zastępować radio [/QUOTE]
moze byc, pewnie byloby to bardziej sensowne niz auto bez vat :lol:

zobaczymy jaki domek nam sie trafi, w sensie jakie rozmieszczenie, bo materace raczej da rade sciagnac ;)

w ogole ClaudiaAnna tylko raz napisala na tym watku i zastanawiam sie czy pojedzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']moze byc, pewnie byloby to bardziej sensowne niz auto bez vat :lol:

zobaczymy jaki domek nam sie trafi, w sensie jakie rozmieszczenie, bo materace raczej da rade sciagnac ;)

w ogole ClaudiaAnna tylko raz napisala na tym watku i zastanawiam sie czy pojedzie :cool3:[/QUOTE]
widziałam się z nią dzisiaj i mówiła, że raczej pojedzie :D

NIE MA NIC LEPSZEGO NIŻ AUTA BEZ VAT! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']
Iska, a my musimy sobie znalezc jakiegos pupila zastepczego :P[/QUOTE]
myślę, że u Ulv się znajdzie jakiś słodziak pokroju Piksel czy Falco :loveu::evil_lol:

[quote name='C&B'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-r2kng2kFkbM/Tj1_VMXo8tI/AAAAAAAAAUE/DFonQxdmQxA/s512/P8067694.JPG[/URL] Chcecie? :diabloti: Iś tak uwielbia jej mordkę :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
oo Czikunia :loveu: ja chce, ja chce! tylko ostrzegam moich współlokatorów że codziennie rano będą budzeni moim atakiem śmiechu, bo za każdym razem jak widzę Czikę to takowego dostaję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Komar super nagranie :D a o co chodzi z tym nagraniem do TV? :razz: bo znowu nic nei wiem :D[/QUOTE]

Znowu Szansa na sukces:P Miałem mieć nagranie we wtorek na repertuar Danuty Błażejczyk;) ale mnie przenieśli na TSA:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...