Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='komar']Znowu Szansa na sukces:P Miałem mieć nagranie we wtorek na repertuar Danuty Błażejczyk;) ale mnie przenieśli na TSA:)[/QUOTE]
o no proszę, widzę na fb, że Basia też poszła :D dajcie znać jak będzie emitowany ten odcinek w tv to sobie obejrzę koniecznie :D

[quote name='klaudusia0219']ja się zgadzam na burżuazjne łoże, ale prostestuje przeciw spaniu z brzegu, bo ja pierdziele i drugi raz Deila po mnie skakać nie będzie ! :D[/QUOTE]
ona skakała po Tobie bo spałaś obok łóżka Klaudii, a to, że akurat byłaś z brzegu nie miało prawie nic do rzeczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']o no proszę, widzę na fb, że Basia też poszła :D dajcie znać jak będzie emitowany ten odcinek w tv to sobie obejrzę koniecznie :D
[/QUOTE]

Tak tak;P Basia też była:D na widowni:D a ja, że zostałem przeniesiony też zasiadłem na widowni:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
oo Czikunia :loveu: ja chce, ja chce! tylko ostrzegam moich współlokatorów że codziennie rano będą budzeni moim atakiem śmiechu, bo za każdym razem jak widzę Czikę to takowego dostaję :diabloti:[/QUOTE]
ciekawe dlaczego :hmmmm: przecież ona wygląda normalnie :grins:
[SIZE="1"]https://lh6.googleusercontent.com/-Wmw_6o9n8D0/T1u7SW5BXLI/AAAAAAAAAw4/yZiUh759Mg0/s576/P1460787.JPG[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']ciekawe dlaczego :hmmmm: przecież ona wygląda normalnie :grins:
[SIZE=1]https://lh6.googleusercontent.com/-Wmw_6o9n8D0/T1u7SW5BXLI/AAAAAAAAAw4/yZiUh759Mg0/s576/P1460787.JPG[/SIZE][/QUOTE]
hahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:
kocham ją :loveu: bierz ją na zlot Domć!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']Tak tak;P Basia też była:D na widowni:D a ja, że zostałem przeniesiony też zasiadłem na widowni:D[/QUOTE]
aa to ja myślalam, że ona karierę w tv zaczęła robić a tu takie buty :diabloti:

[quote name='klaudusia0219']jezuuu, ale i tak nie chce z brzegu ! :D[/QUOTE] no spoko, ale jak będziesz od razu zasypiać to musisz być z brzegu żebyśmy Ci z Anką nie przeszkadzały naszym gadaniem :diaboti:

ps. zaczynam się zastanawiać czy wybrać zlot czy 5 dniową imprezę na sunrise :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
no spoko, ale jak będziesz od razu zasypiać to musisz być z brzegu żebyśmy Ci z Anką nie przeszkadzały naszym gadaniem :diaboti:

ps. zaczynam się zastanawiać czy wybrać zlot czy 5 dniową imprezę na sunrise :diabloti:[/QUOTE]

nie bd, a ty jedziesz na zlot :D i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ale no wyobraź sobie tyyyle dni imprez na plaży i jedna genialna impreza w amfiteatrze! aż mi się uszy trzesą jak o tym pomyślę :diabloti:[/QUOTE]

ty pijacka mordo nie ma tak ! my sami sobie będziemy robić imprezy na plaży i wgl jak coś to ja nie wiem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']ty pijacka mordo nie ma tak ! my sami sobie będziemy robić imprezy na plaży i wgl jak coś to ja nie wiem :placz:[/QUOTE]

dlaczego pijacka mordo? mi chodzi o samą imprezę, a nie alkohol :diabloti:
w sumie wszystko zależy od tego czy dorwę rjakaś pracę na wakacje bo jak tak to jadę i na sunrise i na zlot :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']dlaczego pijacka mordo? mi chodzi o samą imprezę, a nie alkohol :diabloti:
w sumie wszystko zależy od tego czy dorwę rjakaś pracę na wakacje bo jak tak to jadę i na sunrise i na zlot :loveu:[/QUOTE]

dobraaa tam :D mam nadzije, że na zlocie bedziesz i tyle ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

dlaczego w sferze marzen?

kurcze jakby miala jakis super festiwal(z jakims wymarzonym lineupem) do wyboru to wybralabym raczej festiwal niz zlot :P

EDIT
[quote name='klaudusia0219']i wgl jak coś to ja nie wiem :placz: [/QUOTE]
zrobimy bunt i wielkiego focha ;o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']dlaczego w sferze marzen?

kurcze jakby miala jakis super festiwal(z jakims wymarzonym lineupem) do wyboru to wybralabym raczej festiwal niz zlot :P
[/QUOTE]
niby tak, mnie to najbardziej te afterparty na plaży kręcą :diabloti: ale póki co tak sobie z koleżanką o tym myślałyśmy z tym, że nie wiadomo jak z kasą będzie, a poza tym we dwie bałabym się trochę jechać, jednak z kilkoma chłopakami byłoby lepiej pod względem chociażby bezpieczeństwa, a niestety wątpie żeby ktoś z naszych znajomych chciał jechać :<

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie wiem gdzie jest większe prawdopodobieństwo gwałtu:evil_lol:
Karilka 2 lata temu zarzuciła dwóm panom, że mogą ją zgwałcić... jak się okazało to byli policjanci :eviltong:

Od razu uprzedzam żeby ostrożnie pić wódkę na plaży, bo nocą patrolują. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ja tam nie wiem gdzie jest większe prawdopodobieństwo gwałtu:evil_lol:
Karilka 2 lata temu zarzuciła dwóm panom, że mogą ją zgwałcić... jak się okazało to byli policjanci :eviltong:

[B]Od razu uprzedzam żeby ostrożnie pić wódkę na plaży, bo nocą patrolują[/B]. ;)[/QUOTE]

dobrze, że ostrzegłaś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']a jak myślisz??:D[/QUOTE]
komar bez gitary? co to za pytanie. On gitarę bierze WSZĘDZIE :eviltong:


Tak w ogole to cześć Wszystkim, dawno się nie widzieliśmy :loveu:

Dostałam info o zlocie od Marty Aresowej, potem od Tomka- Buella i na koniec Komarek mi powiedział, że jedzie. To mnie zazdrość lekko zjada i sobie zajrzałam chociaż :eviltong:
Asia&ginger też coś tam wspominała, że może będzie...

Co do miejsc w Bobolinie to domki są 6cio osobowe, jeden 7mio i jeden 5cio (taka przyczepka).
Miejsce super, domki fajne, Pani przesympatyczna. miejsca żeby gdzieś na podlodze się rozwalić to raczej nie było, ale w łożu małżeńskim, wg. mnie spokojnie 3 osoby się wyspią ;)


A, no i też byłam w TV. O. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']komar bez gitary? co to za pytanie. On gitarę bierze WSZĘDZIE :eviltong:


Tak w ogole to cześć Wszystkim, dawno się nie widzieliśmy :loveu:

Dostałam info o zlocie od Marty Aresowej, potem od Tomka- Buella i na koniec Komarek mi powiedział, że jedzie. To mnie zazdrość lekko zjada i sobie zajrzałam chociaż :eviltong:
Asia&ginger też coś tam wspominała, że może będzie...

Co do miejsc w Bobolinie to domki są 6cio osobowe, jeden 7mio i jeden 5cio (taka przyczepka).
Miejsce super, domki fajne, Pani przesympatyczna. miejsca żeby gdzieś na podlodze się rozwalić to raczej nie było, ale w łożu małżeńskim, wg. mnie spokojnie 3 osoby się wyspią ;)


[B]A, no i też byłam w TV. O[/B]. :evil_lol:[/QUOTE]
cholera, dużo was się tam jeszcze rozlazło? :diabloti:
A Ty Esterko wybierasz się może? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']cholera, dużo was się tam jeszcze rozlazło? :diabloti:
A Ty Esterko wybierasz się może? :)[/QUOTE]
Nie, więcej nas nie było :eviltong:

Niestety ja na zlot nie dotrę. Jakby we wrześniu był, albo w czerwcu to chętnie, ale lipiec/ sierpień nie ma mnie w kraju..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...