Jump to content
Dogomania

Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....


doris66

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='doris66']Stefciu przetrwałaś upały?[/QUOTE]

Przetrwała Stefcia i cała nasza rodzinka... na szczęście są drzewa, krzewy miały gdzie się wylegiwać, ustawiłam im piaskownicę wypełnioną wodą, były zabawy w polewanie wodą/łapanie kropel...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moli@, Stefcia, Kleks, Gabrysia, Floopi, Saba, Łatka, Moni, Kubalonek, Rudka, Agusia, Keruś i koty odcięci od netu. Proszą o wyrozumiałość i cierpliwośc (pieprzona Tepsa :2gunfire:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joi']Moli@, Stefcia, Kleks, Gabrysia, Floopi, Saba, Łatka, Moni, Kubalonek, Rudka, Agusia, Keruś i koty odcięci od netu. Proszą o wyrozumiałość i cierpliwośc (pieprzona Tepsa :2gunfire:)[/QUOTE]

czekamy cierpliwie jak cała ekipa będzie miała dostęp do netu:) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A ja już wiem co słychać u Moli@, Stefci, Agusi, Rutki, Gabrysi,Łatki, Sabinki, Floopi, Kubalonka, Keruska, starej Jasmnisi, Kleksa... sorry jeśli kogoś pominęłam.
Wszystko u nich dodrze, tylko Stefcia powinna dostać w dupkę ( juz ja wiem za co i ona wie ), no ale Moli@ dla Stefanii wszystko wybacza. Oj, Stefcia, Stefcia ty to masz dobrze. Pozdrawiam opiekunkę i wszystkie ogonki.

Link to comment
Share on other sites

Stefania to wilk w owczej skórze. Moli@ i jej dom tak kocha i broni, że czasami robi durne rzeczy.
Ale na szczęście jest też kochana, posłuszna, umie prosić i przepraszać - tak opowiada o niej Moli@.
No cóż Stefcia to nie jest słaby psiaczek, wystraszony z podkulonym ogonkiem, gotowy za pogłaskanie leżeć cały dzień na pleckach. Stefcia jest szybka i silna , ale czasami jest też słodką przylepką, która uwielbia zabawy z Moli@ i chce aby Moli nosiła ją na rękach.
Takie pomieszanie z poplątaniem jeśli chodzi o Stefcię. Ogólnie jest urocza jako całosć, szczegóły można by zamienić.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Witamy… mamy nowy, szybszy dostęp do netu… oby działało…[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Stefcia to kochana urwisica… nawet jak coś przeskrobie – np. pogryzie kabel czy tak jak dziś łyżkę do patelni teflonowej to i tak ją uwielbiam i nie potrafię tego rozsądnie wytłumaczyć… Ta czarnula ma to coś… W niedzielę podczas zabawy tak mnie grzmotnęła głową w brodę/od dołu, że zalałam się krwią – przegryzłam sobie język, dobrze, że miałam lody… cieszyłam się, że tylko rozcięty… O matko jaka silna przedmioty przesówa głową/czołem lub biodrem – jak to kabaretnie wyglada – wzbudza tym podziw i respekt - nikt nie ma ochoty się z nią zaprzyjaźnić. Nadal unika kontaktu z ludźmi, po dwóch miesiącach przebywania dzień w dzień nie podchodzi… obserwuje do domu nie pozwala wchodzić.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moli@'][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Witamy… mamy nowy, szybszy dostęp do netu… oby działało…[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Stefcia to kochana urwisica… nawet jak coś przeskrobie – np. pogryzie kabel czy tak jak dziś łyżkę do patelni teflonowej to i tak ją uwielbiam i nie potrafię tego rozsądnie wytłumaczyć… Ta czarnula ma to coś… W niedzielę podczas zabawy tak mnie grzmotnęła głową w brodę/od dołu, że zalałam się krwią – przegryzłam sobie język, dobrze, że miałam lody… cieszyłam się, że tylko rozcięty… O matko jaka silna przedmioty przesówa głową/czołem lub biodrem – jak to kabaretnie wyglada – wzbudza tym podziw i respekt - nikt nie ma ochoty się z nią zaprzyjaźnić. Nadal unika kontaktu z ludźmi, po dwóch miesiącach przebywania dzień w dzień nie podchodzi… obserwuje do domu nie pozwala wchodzić.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Ta suczka jest lepsza od najlepszego ochroniarza, bo oprócz tego, ze broni to kocha nad życie i jeszcze pieniędzy za to nie bierze. Dzięki Halinko, ze ją tak kochasz i masz do niej cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

No nie spodziewałam się. Ona pod sklepem to za dzieciakami latała i piwo piła z pijaczkami . I była barankiem. Ale jak to mówią natury nie oszukasz.....A Stefcia ma geny psa silnego, obronnego, bardzo terytorialnego. Ja to nawet takie psy co nie podchodzą do obcych lubie (bo mój Borys taki jest ) ale Stefcie chciałabym wytulić, wyczochrać.....Tylko jak to zrobić, jak ja dla niej obca i intruz jestem. ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']o matko Stefania opanuj się ,bądź że delikatna bo nam Moli@ poobijasz.oj chyba się doris66 nie spodziewała że panienka taka charakterna :) pod sklepem siedziała taka czarna bidulka.[/QUOTE]
Na szczęście dla mnie i dla Stefci ja wyznaje taką zasadę w życiu , ze kocha sie pomimo a nie za coś. Więc Stefciu nie jest źle, jesteś w moim sercu na widocznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']No nie spodziewałam się. Ona pod sklepem to za dzieciakami latała i piwo piła z pijaczkami . I była barankiem. Ale jak to mówią natury nie oszukasz.....A Stefcia ma geny psa silnego, obronnego, bardzo terytorialnego. Ja to nawet takie psy co nie podchodzą do obcych lubie (bo mój Borys taki jest ) ale Stefcie chciałabym wytulić, wyczochrać.....Tylko jak to zrobić, jak ja dla niej obca i intruz jestem. ?[/QUOTE]

EEE coś wymyślimy... obowiązkowo musisz ja zobaczyć/wytarmosić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...