Jump to content
Dogomania

Rocky (*) Przyjacielu, czekaj na mnie za Tęczowym Mostem...


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piekny ale zlosliwy ;) Na jednym forum gdzie pisalem o problemie z warczeniem podeslali mi linka. Artykul poprostu swietny, dzieki niemu naprawde duzo lepiej zrouzmialem swojego psa :)

[B]POLECAM dla wszystkich ![/B]
[URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/agresja/warczenie.html"][B][COLOR=#008000]http://www.dogs.gd.pl/kliker/agresja/warczenie.html[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witaj :multi: ale świetnie się bawicie-ćwiczycie!!! moje też umieją slalom, ale nie ma mi kto nakręcić :shake: Rocky jest taki śliczny, szkoda ze te uszęta mu nie stanęły, widziałeś mojego Atosa? tak bardzo chciałam:placz: ale niestety nie chciało stać to ucho nigdy, tylko po wkładce trochę stało albo jak mróz był :evil_lol::evil_lol:
Dzięki za odwidzinki :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Dżizas jak to po wkładce?? :-? Czego to ludzie nie wymyślą....[/quote]

ale taka wkładka to jeszcze nic strasznego, nic psu sięnie dzieje a ja poprostu chciałam wykrzystać coś co wielu psom pomogło, ale ja za krótko trzymałam, jak po zabawach i harcach z psami się odkleiła trzeba było ją podkleić, a ucho stało więc dałam spokój, a co do tego co ludzie nie wymyślą! to nie chciałabyś wiedzieć co nie którzy hodowcy robią z uszmi psów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Dżizas jak to po wkładce?? :-? Czego to ludzie nie wymyślą....[/quote]

Oj Jaguś, Jaguś. Tak się robi u Owczarków :cool3: Mi np. wet doradził taśmą podklejać kilka warstw aby usztywnić. Ale stwirdziłem, ze mi taki ciapciuś nie przeszkadza :evil_lol:

Ja za to nie rozumiem jak np. można podcinać uszy czy ogony psom :p To im sprawia ból i to jest dopiero wymyślanie...

Link to comment
Share on other sites

Widzialam kiedys program o tym... Uszy byly jakos ?podklejane? obwijane osobno bandazem, a potem 'wspolnie' (i chyba jakies usztywnienie bylo ale nie zwrocilam uwagi na ow program wiec nie jestem pewna)
Nie pamietam dokladnie ale cos takiego. Robi sie tak onkom? Myslalam ze uszy sie tylko podcina..
Pytam z czystej ciekawosci oczywiscie :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm nie wiem juz jak to innaczej opisac. Chodzi mi po prostu o to czy onkom sie podkleja uszy?

Znalazlam na jakims forum
"Niedawno byl poruszany temat owczarka staroniemieckiego ktoremu uszy nie staly.Wlascicielce doradzono podklejanie chociaz pies mial 15 m-cy i nie bylo wiadomo czy mu stanie ucho na bacznosc [IMG]http://forum.dogs.pl/images/smilies/wink.gif[/IMG]"

Wiem ze uzywa sie do tego papierowych plastrow i jakiegos kleju...

!! Oczywiscie nie zamierzam mojemu psu podklejac uszu !! Ale zaciekawil mnie temat :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Hmmm nie wiem juz jak to innaczej opisac. Chodzi mi po prostu o to czy onkom sie podkleja uszy?

Znalazlam na jakims forum
"Niedawno byl poruszany temat owczarka staroniemieckiego ktoremu uszy nie staly.Wlascicielce doradzono podklejanie chociaz pies mial 15 m-cy i nie bylo wiadomo czy mu stanie ucho na bacznosc [IMG]http://forum.dogs.pl/images/smilies/wink.gif[/IMG]"

Wiem ze uzywa sie do tego papierowych plastrow i jakiegos kleju...

!! Oczywiscie nie zamierzam mojemu psu podklejac uszu !! Ale zaciekawil mnie temat :P[/QUOTE]
[url]http://www.forum.bulterier.pl/viewtopic.php?t=21&start=0&sid=56447d3a86fe6a7df42a1424a3ebea9e[/url]

Tu jest o podklejaniu, ale w wypadku bullków ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie rozumiem, co komu przeszkadzają klapniete uszy... :question: Przeciez to urocze... ale żeby płakać z tego powodu... :haha: No umówmy sie.. Że co, że bardziej rasowy?? :confused: W stanach już popularne, jest farbowanie sierści psom, juz widze tych "miłośników" którzy z potem na czole i wzorcem rasy w dłoni, farbują tu i ówdzie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz tu zajzalam :razz:
Psiak sliczniasty :loveu: :loveu: uszka dodaja mu uroku, wiec po co ta dyskusja? :razz: :razz:

[URL]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/rocky/img_1083.jpg[/URL]
hmm.... mikolaj? a przepraszam gdzie jest ponpon z tej czapki? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ponpona Rock sam się pozbył, coś mu chyba nie pasowało :evil_lol:

[quote name='Jagienka']Ale ja nie rozumiem, co komu przeszkadzają klapniete uszy... :question: Przeciez to urocze... ale żeby płakać z tego powodu... :haha: No umówmy sie.. Że co, że bardziej rasowy?? :confused: W stanach już popularne, jest farbowanie sierści psom, juz widze tych "miłośników" którzy z potem na czole i wzorcem rasy w dłoni, farbują tu i ówdzie...:shake:[/quote]

Aguś, ja bym swojemu z miłą chęcią podkleił bo wole onki ze stojącymi uszkami, ale rodzina by mnie chyba wtedy z domu wyrzuciła :razz:

Staroniemieckim owczarkom właśnie często nie stoją bo futro które mają na uczach je przeważa i są kłapciate :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A jakos tak z braku czasu nie pisalem :) U Rocky'ego dobrze. Odkad zmienilismy weterynarke jest duzo zywszy i lepszy. Przez ponad rok mial caly czas goraczke i starzy weci niczego z tym nie robili. A nasza nowa Pani weterynarz dzieki uporowi zaczela go leczyc i wczoraj pierwszy raz mial normalna temperature :multi: Licze na to, ze niedlugo wyleczymy mu takze nerki i moze serducho choc troche :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...