Jump to content
Dogomania

Pies z lasu w okolicy KONEWKI, przeganiany kijami!!!!


maria12960

Recommended Posts

Ten 12.03 to pewny ? I czy CC mozna pomylić z DC (ja się kompletnie nie znam na molosach)? Był wypadek koło Bełchatowa, chyba w sobotę. I uciekła DC rodowodowa. Jest wątek na forum molosów i tu też chyba widziałam na zaginionych.
[COLOR=red][B][I]Doczytałam, to nie ta sunia.[/I][/B][/COLOR]

Edited by Beta&Czata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie,

Leon już po kastracji - wyniki były lepsze, więc wet dał zielone światło. Poza tym załapaliśmy się jeszcze na marcową obniżkę cen zabiegów, więc sama kastracja kosztowałam nas 170 zł :) Niestety Leonowi strasznie- właściwie od początku - strasznie jechało z pyska...sama widziałam, że duży ząb trzonowy jest cały siny. Podczas kastracji wet miał zajrzeć mu do pyska i zrobić porządek - skończyło się na usunięciu zęba, zszyciu rany,bo ząb ogromny. Okazał się, iż Leona miał zgorzel zębową z ropą - co musiało go nieźle boleć. dostał antybiotyki i przeciwbólowe - jest naprawdę nieźle! :) Rana na jajkach goi się bardzo dobrze, ta w pysku też chyba okej. Leoś ma apetyt, że aż miło choć chudy jest nadal - minimalnie mniej wystają mu gnaty ale nie chcę w niego pchać - najpierw zobaczę jak organizm zachowa się po kastracji. Leona ma też do zaleczenia kanałowego w przyszłości prawy górny kieł - ma on go połowę. W sumie Leon ma bardzo zniszczone zęby - szkliwo zjechane na maksa - ciekawe czym on się żywił? Fakturę za zabieg wkleję jak tylko zrobię jej skan lub zdjęcie.
aaa i Leon pewnie już zostanie jako pies rezydent u nas - wreszcie po 2 miesiącach dogadali się z Fazikiem, a i nikt już nie dzwoni w jego sprawie. Reszta informacji i fotki w najbliższym czasie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']:) super, ze sie wszystko goi elegancko.....bardzo dziwne, ze taki mlody psiak, a takie ma problemy z zebami???????
czyli Leos zostaje u Ciebie? ;))))[/QUOTE]


no narazie tak się zapowiada, nikt sensowny już nie dzwoni więc Leon zostaje :) bo co ja mam z nim zrobić ? wydać pierwszej osobie, która zadzwoni ? ;p

Link to comment
Share on other sites

co do zębów -nasz wet podczas kastracji - ściągnął dziewczynę,która zajmuje się tylko zębami ...to ona powiedziała, że szkliwo w fatalnym stanie, więc mam nadzieję, że się zna. Być może, Leon żywił się na początku czym popadło. Znałam osobiście boksera mojego znajomego, który przed tym jak do nich trafił, ważył ok. 15kg i chyba z rok walczyli, aby oduczyć go jeść na spacerach kamienie i żwir. Aron jadł to jak był bezdomny z głodu :(i Aron miał od tego fatalnie poobijane szkliwo. Kto wie, może Leon też się tak wspomagał ? ;(

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy - dziś zamieściałam tę informację na wątku Leona na FB - teraz piszę ją tu. Leon ma już DS - zostaje na stałe u nas czyli w dotychczasowym DT. Panowie, mój Niufek Fazi i Leoś wreszcie się polubili po dwóch miesiącach naprawdę ciężkiego wspólnego życia... Teraz bawią się jak dwa dzieciaki, piją z jednej miski, śpia obok siebie i całe dnie się młócą :P Preferowany styl - zapasy w stylu wolnym :D Strasznie się cieszymy, iż Panowie wreszcie polubili się na maxa i nie trzeba ich cały dzień pilnować jak bandytów, żeby sobie krzywdy nie zrobili :)) tak, że wszystki dziękuję za pomoc !!! Mam też prośbę - nie umiem wkleić faktury za zabieg kastracji i zęby leona - czy jest jakiś samouczek jak wklić zdjęcie i jakie ono musi być żeby Admin mnie nie sponiewierał ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Moi Drodzy - dziś zamieściałam tę informację na wątku Leona na FB - teraz piszę ją tu. Leon ma już DS - zostaje na stałe u nas czyli w dotychczasowym DT. Panowie, mój Niufek Fazi i Leoś wreszcie się polubili po dwóch miesiącach naprawdę ciężkiego wspólnego życia... Teraz bawią się jak dwa dzieciaki, piją z jednej miski, śpia obok siebie i całe dnie się młócą :P Preferowany styl - zapasy w stylu wolnym :D Strasznie się cieszymy, iż Panowie wreszcie polubili się na maxa i nie trzeba ich cały dzień pilnować jak bandytów, żeby sobie krzywdy nie zrobili :)) tak, że wszystki dziękuję za pomoc !!! Mam też prośbę - nie umiem wkleić faktury za zabieg kastracji i zęby leona - czy jest jakiś samouczek jak wklić zdjęcie i jakie ono musi być żeby Admin mnie nie sponiewierał ;/[/QUOTE]
Wspaniala wiadomosc!!!!!!!!!!!HURA!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie, dwa słowna cóż się dzieje u rzeczonego Leona :)

Ano Leoś dogaduje się z Fazikiem bardzo dobrze, casem trzeba ich rozdzielić jak zagalopują się w zabawie - żeby znowu jakieś ucho nie poszło do cerowania - ale w 99,99% jest swetnia. Chłopaki 3.05 wybierają się wspólnie na wieś - muszę odbyć pierwszą długą wspólną podróż - ponad 170 km - ale potem już tylko szaleństwo :)
Leoś już wyczesany gruntownie czyli przygotowany na lato żeby się nie ugotował P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

a tu z moim mężem Leon zażywa popołudniowej sjesty ;p

[url]https://www.dropbox.com/s/fwitp570kv0lwy0/2012-04-01%2009.05.28.jpg[/url]

I tak to się kończy historia psa-włóczykija z lasu... z okolic spały...teraz żyje w stolicy, ma swój kawałek mieszkania, łąkę przed domem, nowego kolegę i pańciostwo, które na jego punkcie zgłupiało (szczególnie pani ;P)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[url]https://www.dropbox.com/s/174nbnb274i37l8/2012-06-18%2016.56.39.jpg[/url]

Leon sjestuje :)

Na koniec wakacji - druga połowa sierpnia jedziemy z chłopakami nad morze....
Ażeby dobrze się przygotować - prawie codziennie ćwiczymy zwoływania - mówię Wam, pod tym względem Leon jest "ciężki". Najlepiej w długą - pohasać - choć codziennie robię z nim ok 6 km + plus ranny spacer około 2-3 km i przedpołudniowy różnie (albo ćwiczenia z posłuszeństwa ok 45 minut albo też spacer około 5 km) więc się nie nudzi - codziennie od 8 do 14km), a i tak łazik straszny tylko go puścić i heja ...tyle go widzieli ;/
No nic ćwiczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...