Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No więc teraz już oficjalnie szukamy M do drużyny. drużyna na razie to Monia i Drago, oba psy zdecydowane startować we wszystkich 3 zawodach z cyklu Fort Cup:cool3: to chyba wiadomo, ale oba psy Open (jakby jednak jakiś podział drużyn był, choć pewnie nie starczy żeby rozdzielić drużyny 0 i Open;) ). Ktoś chętny i na ten moment zdeklarowany we wszystkich zawodach startować?:razz:

Link to comment
Share on other sites

oj to musimy sie zastanowić na które jedziemy :hmmmm: , bo w tak krótkim czasie nie damy radę pojechać na dwa:bigcry: , Szczecin to prawie zadupie Polski, dużo czasu zajmuje dojazd do w-wy i jeszcze kosmiczne koszty wychodzą:p . Fort nie chcecie przenieśc się np do Poznania ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']No więc teraz już oficjalnie szukamy M do drużyny. drużyna na razie to Monia i Drago, oba psy zdecydowane startować we wszystkich 3 zawodach z cyklu Fort Cup:cool3: to chyba wiadomo, ale oba psy Open (jakby jednak jakiś podział drużyn był, choć pewnie nie starczy żeby rozdzielić drużyny 0 i Open;) ). Ktoś chętny i na ten moment zdeklarowany we wszystkich zawodach startować?:razz:[/quote]

My się zastanawiamy.
Jakby co to dam znać ;)
Przyjmiecie mnie ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']a ja nie wiem już co z sobą zrobić, bo teraz chcę być jeszcze w zerówkach, a za kilka miesięcy może bym wskoczyła do jedynek :roll: i teraz jak tu pakować się komuś do drużyny, żeby potem zmienić poziom trudności[/quote]
Monika, niech Magda się wypowie dla pewności, ale tak na rmój ozum, to mi sie wydaje, że to w drużynie nic nie zmieni - tam wszyscy biegną ten sam tor... Tylko Tobie indywidualnie popsuje szanse wygranej w Top Cupie, bo w każdej klasie będziesz zbierała punkty osobno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Monika, niech Magda się wypowie dla pewności, ale tak na rmój ozum, to mi sie wydaje, że to w drużynie nic nie zmieni - tam wszyscy biegną ten sam tor... Tylko Tobie indywidualnie popsuje szanse wygranej w Top Cupie, bo w każdej klasie będziesz zbierała punkty osobno...[/QUOTE]

Dokladnie tak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']tzn. jeżeli nie wpiszecie to pewnie nic się nie stanie [/quote]Myślę, że to jest ważne - tzn. Żeby można było zgłaszać drużyny również później. Chodzi o to, żeby osoby, które nie mają możliwości (z takich czy innych powodów) zorganizować się w drużyny zawczasu, mogły potem zorganizować się w drużyny tych psów, które są zgłoszone, ale jeszcze nie są członkami żadnej drużyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Myślę, że to jest ważne - tzn. Żeby można było zgłaszać drużyny również później. Chodzi o to, żeby osoby, które nie mają możliwości (z takich czy innych powodów) zorganizować się w drużyny zawczasu, mogły potem zorganizować się w drużyny tych psów, które są zgłoszone, ale jeszcze nie są członkami żadnej drużyny.[/quote]

Ok Haniu
ale zgłaszanie psów w czasie zawodów daje dodatkowe zamieszanie,
- kto? z kim? jaka nazwa?
- a trzeba to jeszcze wpisać do pliku, ustalić kolejność startów itd.

dlatego aby jak najpłynniej przeszły te zawody, nazwy i składy drużyn powinny dotrzeć do organizatora jak najszybciej

- z technicznego punktu widzenia zawsze można wpisać zawodnika bez nazwy teamu a np. po tygodniu jak będzie na liście widoczne kilku zawodników "nieprzypisanych" to można do organizatora napisać prośbę o dopisanie tego a tego zawodnika do takiego teamu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...