Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='OlaAB']Ok Haniu
ale zgłaszanie psów w czasie zawodów daje dodatkowe zamieszanie,
- kto? z kim? jaka nazwa?
- a trzeba to jeszcze wpisać do pliku, ustalić kolejność startów itd.[/quote]Ja nie proponuję zgłaszania nikogo w czasie zawodów. Proponuję tylko, żeby nie było konieczności zgłaszania drużyn w tym samym czasie, co zawodników - czyli, mogę sobie zgłosić moje psy indywidualnie (żeby zaklepać im miejsce - w końcu będzie limit zgłoszeń) jeszcze zanim wiem, z kim będą w drużynie. Potem, jak już będę wiedziała, kto jest zgłoszony, mogę szukać wśród tych psów reszty drużyny. Drużynę zgłoszę przed samymi zawodami - a żeby było łatwiej ze strony organizatora, można ustalić termin, np. tydzień przed zawodami, do kiedy mogę tę druzynę zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to właśnie napisałam
termin zgłaszania drużyn powinien być taki sam jak termin zgłaszania zawodników (nie chodzi mi o moment zgłaszania zawodnika ale o zakończenie zgłoszeń)
niestety jeżeli nie "odetnie się pępowiny" to ludzie będą odkładać to na później i w efekcie bedziemy mieli kocioł na zawodach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folka']czyli traci sie punkty , jak sie nie wystartuje w teamie ?
bo raczej druzyny nie znajdziemy ;)[/quote]
Folka, indywidualnych punktów nie tracisz - tyle że drużynowych nie zdobywasz. Czyli oczywiście tracisz szansę na osiągnięcia drużynowe, a szanse na osiągnięcia indywidualne pozostają bez zmian.

Ale dlaczego mówisz, że nie znajdziesz drużyny? Myślę, że sporo osób będzie w Twojej sytuacji i jakoś się podobieracie! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']
4.FORT Cup Team

Jest to konkurencja drużynowa dla drużyn złożonych z 3 psów, które należą do jednej klasy wzrostowej.

Drużyny mogą się składać z psów z róznych klubów i różnych miast.

Jeden pies może biegać tylko w jednej drużynie.

Jeden przewodnik może wystawić maksymalnie 2 psy w jednej drużynie.

Jeden przewodnik może być członkiem różnych drużyn z różnymi psami.

Każda drużyna musi mieć własną nazwę.

W Agility Team i Jumping Team mogą startować psy, ktore maja ukończone 15 miesięcy.

Za bezbłędny przebieg całej drużyny będziemy przyznawać 6 punktów

Za najszybszy przebieg całej drużyny będziemy przyznawać 6 punktów

Za pierwsze 5 lokat w klasyfikacji drużynowej osobno w agility i jumping przyznamy kolejno punkty:
I lokata 5 pkt
II lokata 4 pkt
III lokata 3 pkt
IV lokata 2 pkt
V lokata 1 pkt

Zdobywcą FORT Cup Team zostanie drużyna, która po 3 zawodach z serii będzie miala najwyższą liczbę punktów.

Pierwsze zawody z serii odbeda sie 11.03 w Pruszkowie, w Hali MZOS ul. Bohaterów Warszawy 4.

Limit zawodników na te zawody to 50 psów (Nie liczac czlonkow Klubu Agility FORT)

Sędziów podamy wkrótce.

Zgłoszenia otworzymy 29.01.2007.[/quote]
A jak będą liczone punkty do klasyfikacji drużynowej? Co z detkami w biegach drużynowych?

Link to comment
Share on other sites

Upps, sorry, wiedzialam, ze zapomnialam o czyms waznym :oops:

Wymyslilam to sobie tak:

Kazda druzyna musi byc reprezentowana przez 3 psy.

Wynik druzyny to suma punktow karnych i suma czasow otrzymanych przez psy reprezentujace druzyne.

Za kazda dyskwalifikacje nalicza sie 50 punktow karnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Zawody druzynowe z racji tego, ze chcemy, zeby wszystkie psy w nich braly udzial, czyli i zerowkowe i te bardziej zaawansowane, beda dostosowane poziomem trudnosci raczej do zerowek, ale nie ukrywam, tory proste nie beda. Na tych torach nie bedzie hustawki, slalomu i oponki. I beda to normalnie pokonywane tory, a nie sztafeta.[/quote]

He he, szkoda, że nie odwrotnie - Asti już od dawna slalomuje, huśtakuje i oponkuje, za to pracy nad pokonywaniem skomplikowanych torków z pewnością jeszcze dużo przed nami ;-)
Ale pomysł jest super i my napewno się zgłosimy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folka']szkoda tylko ze jest limit 50 psow.
29 bedzie wyscig z czasem ;)[/quote]
Nie wiedzialam ze jest limit :placz: No to pewnie my się nie załapiemy ..... Kiedyś o wprowadzaniu limitów mozna było tylko pomarzyc, wiec z drugiej strony to dobrze ze agility zdobywa coraz większa rzesze fanow :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania[/B],
no spokojnie, no! :lol: Wprowadziliśmy limit, bo ta pięćdziesiątka zawodników z zewnatrz plus dwudziestu paru z naszego klubu, to już jest "kupa luda" ;) do przeprowadzenia wszystkich zaplanowanych przebiegów. Nie marudź, tylko przyczajaj się i zgłaszaj.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...