Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawody druzynowe z racji tego, ze chcemy, zeby wszystkie psy w nich braly udzial, czyli i zerowkowe i te bardziej zaawansowane, beda dostosowane poziomem trudnosci raczej do zerowek, ale nie ukrywam, tory proste nie beda. Na tych torach nie bedzie hustawki, slalomu i oponki. I beda to normalnie pokonywane tory, a nie sztafeta.

Link to comment
Share on other sites

Zielsko, jeszcze jedno- czy drużynowe to będzie podliczenie punktacji czy oddzielny bieg. Bo jakby tego i tamtego- formujemy drużynę M, ale nie możemy wystawić Milo i Drago wspólnie/ blisko siebie na linii startowej:evil_lol:

p.s. jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy- dajcie znać, trochę rąk do pracy jest w Cavano;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Ja bym wolała, żeby zawody te "poobozowe" były na powietrzu, raczej nie na hali ;)...[/quote]

[B]Asti[/B],
w tej chwili marsz na kurs nauki czytania ze zrozumieniem!:mad: ;)
Pierwsze zawody są halowe, a te wrześniowe i październikowe, tak jak Zielsko napisała, odbędą się w Laskach. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Sajko
przecież Magda wyjaśniła[/quote]

Ola, ok, widzę i czytam w miarę ze zrozumieniem;) , będą to normalne przebiegi (a nie sztafeta jak na Fortowych, czyli . Moje pytanie jest raczej o kolejność, czyli czy drużyna cała staje na linii stratowej i biegnie po kolei, czy według wyjściowej kolejności z list biegamy a wyniki tylko na końcu dodajemy (bardziej widowiskowa jest pierwsza wersja, bo masz od razu wyniki widoczne:razz: ). A my po prostu nie możemy postawić Milo i Drago obok siebie/ niedaleko siebie/ w zasięgu wzroku:roll:

Link to comment
Share on other sites

Na MSA bylo, ze cala druzyna po kolei. Calkiem fajnie to wychodzilo. Tzn zawsze byla chwila czasu zanim biegl kolejny pies i nie bylo zadnych zgrzytow.
Mi sie takie rozwiazanie podoba - przy tym troche wiecej emocji jest :)

Ew. mozecie Milo wstawic na poczatek, potem innego psa, a na koncu Drago?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']:hmmmm: A w Laskach nie ma hali?[/quote]


Taaak, jest - duża, przestronna, ogrzewana i z wielką widownią... ;) ;) :lol:

[B]TuathaDea[/B], coś wspominali o namiocie w laskach, ale też napomknęli, że rozmiarów to on będzie, jak na nasze potrzeby, to niesłusznych, niestety... :-(

Link to comment
Share on other sites

Davie, Ty nie podskakuj, ochroniarza- Bariego- nauczyłam komendy 'boczek':evil_lol: zastosuję jak będzie stał obok Jogurta, jeden dynamiczny boczek i będziesz miała nalesniczek:diabloti:

Ola, jakby tak w Openach było, to po pierwsze- bysmy próbowały to zmienić, po drugie- Milo jest na F, Drago na S, są z jednego klubu, więc mamy nadzieję, że po sobie nie będą. Na razie nie mamy tego problemu, bo Milo w zerówkach. po drodze- próbujemy Milo oduczyć, więc za jakiś czas może nie będzie tego problemu. A po trzecie- jak w openach to zrobi, to że tak powiem problem Lidki:evil_lol: , jak w drużynowych, to problem drużyny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A skąd ja mam wiedzieć, czy w Laskach jest hala czy nie, jak ja w Warszawie raz w życiu byłam, w dodatku na na wycieczce szkolnej? ;) :D

Kiedyś obliczałam ile mam km do Pęcic. Wyszło 275 km :(
Ja niestety samochodem nie kieruję, tylko moi rodzice, jestem ciekawa, czy mnie zawiozą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ola, ok, widzę i czytam w miarę ze zrozumieniem;) , będą to normalne przebiegi (a nie sztafeta jak na Fortowych, czyli . Moje pytanie jest raczej o kolejność, czyli czy drużyna cała staje na linii stratowej i biegnie po kolei, czy według wyjściowej kolejności z list biegamy a wyniki tylko na końcu dodajemy (bardziej widowiskowa jest pierwsza wersja, bo masz od razu wyniki widoczne:razz: ). A my po prostu nie możemy postawić Milo i Drago obok siebie/ niedaleko siebie/ w zasięgu wzroku:roll:[/QUOTE]

Zawodnicy z druzyny beda biegac po sobie, jeden po drugim, co nie oznacza, ze musza wszystkie stac razem na linii startowej na raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']A skąd ja mam wiedzieć, czy w Laskach jest hala czy nie, jak ja w Warszawie raz w życiu byłam, w dodatku na na wycieczce szkolnej? ;) :D

Kiedyś obliczałam ile mam km do Pęcic. Wyszło 275 km :(
Ja niestety samochodem nie kieruję, tylko moi rodzice, jestem ciekawa, czy mnie zawiozą ;)[/QUOTE]

W Laskach póki co nie ma hali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Czy w biegach indywidualnych pies może biegać z jednym przewodnikiem, a w drużynowych z innym?[/QUOTE]

Na jednych zawodach pies moze biegac tylko z jednym przewodnikiem.

A druzyna jesli chce zachowac swoje punkty musi miec staly sklad we wszystkich zawodach. A jeden pies lub pies/przewodnik nie moze biegac w wiecej niz jednej druzynie na jednych zawodach.

Czyli jak ustalacie druzyny, to bierzcie pod uwage, ze jesli ktos sie wysypie z druzyny po pierwszych zawodach, to zeby pozostali mogli brac udzial w rozgrywkach druzynowych musza zalozyc nowa druzyne, a punkty wczesniej zdobyte zostaja na koncie starej druzyny. Nowa druzyna natomiast na koncie ma zero punktow. Czyli kazda zmiana skladu druzyny powoduje to, ze ta druzyna musi zmienic nazwe i zaczac zbierac punkty od nowa.

Zamotalam sie, mam nadzieje, ze to co napisalam jest zrozumiale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...