Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='APSA']Czy mogłabym prosić o łopatologiczne wytłumaczenie, jak najlepiej dojechać na właściwe miejsce? (samochodem, od strony Warszawy)
Na stronie Fortu znalazłam sam adres, bez żadnej mapki poglądowej.[/quote]Dzięki za uwagę; dodamy mapkę. :)

Łopatologicznie, z Warszawy, jedziesz Al. Krakowską do Janek. W Jankach na rozwidleniu kierujesz się w lewo (na Kraków; szosa numer E77). Jedziesz tą szosą prosto aż do Radomia. W Radomiu, już wedle wskazówek Gucia:

[quote name='Gucio']Na rondzie w prawo [potem prosto ok. 2 km - Flaire] i za stacją (na której jest McDonald) w lewo. Jedziesz cały czas prosto [mniej jak 1 km - Flaire], po prawej będzie widać bramę wjazdową :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla osób jadących ze stron innych niż Warszawa może być też przydatna (w połączeniu z poprzednimi) taka mapka (kliknij na nią, żeby powiększyć):

[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ee5e7d8d8170b60"][IMG]http://images29.fotosik.pl/79/6ee5e7d8d8170b60m.jpg[/IMG][/URL]

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych wskazówek, walcie śmiało! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Przypominam, ze zaczynamy przyjmowac psy o 8:30, a o 9:00 zaczynamy skakac!

Wezcie tez ksiazeczki zdrowia / paszporty!

No i wszystkim zycze powodzenia.[/quote]

Nam to tego ostatniego potrzeba najwięcej.
Poza tym żebym lepiej wyliczył czas przejazdu ( niż do Bydgoszczy ).
Dla mnie to może lepiej żebym się nie zapoznawał z torem, bo wtedy szpic ma szanse na pudło.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]ja mam jeszcze uwagę!!![/COLOR][/B]
kilka osób nie podało [B]numeru legitymacji ZK[/B] - przypominam o konieczności uzupełnienia tej danej podczas rejestracji z sekretariacie!!!
to są oficjalne zawody i [B]trzeba być członkiem ZK[/B] aby móc w nich startować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB'][B][COLOR=red]ja mam jeszcze uwagę!!![/COLOR][/B]
kilka osób nie podało [B]numeru legitymacji ZK[/B] - przypominam o konieczności uzupełnienia tej danej podczas rejestracji z sekretariacie!!!
to są oficjalne zawody i [B]trzeba być członkiem ZK[/B] aby móc w nich startować[/quote]

Ohhh ja mam właśnie ten problem.. bo tam w "Dane psa" bylo okienko "numer rejestraci" i ja wlasnie nie wiedzialam co tam wpisac to nic nie wpisalam:roll:Czy cos mam tam w takim razie uzupełnić?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']nr rejestracyjny ma kazdy [B]rasowy pies[/B], ktorego wlascicel jest czlonkiem zkwp i jesli ktos nie uzupelnil danych ,to prosze to zrobic na miejscu[/quote]
No coz.. w takim razie to mnie nie dotyczy.. najwyzej sie spytam czy cos mi brakuje i uzupelnie.. ;)
Dzieki, DO ZOBACZENIA W RADOMIU :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Super!!! To znaczy, że pies w Open będzie mieć 9 przebiegów dziennie?
Czy raczej będą jednego dnia przebiegi indywidualne a drugiego drużynowe do FC?[/QUOTE]

9? :crazyeye: :evil_lol: 'pula' przebiegow bedzie podzielona na 2 dni (czyli np jeden dzien 3, drugi 2), mysle ze szczegoly Zielsko poda po powrocie z Norwegii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...