Jump to content
Dogomania

Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!


Agula99

Recommended Posts

Rozio juz wczoraj w przytulisku wypowiedział swoje zdanie na temat ,,starego'' tekstu Kai i tu sie z nim całkowicie zgadzam, że niepotrzebnie zrobiłyśmy z niej agresorkę ale uwierzcie, naprawdę sprawiała na początku takie wrażenie. W tamtym czasie nigdy bym jej nie wzięła na ręce bo atakowała niespodziewanie, burczala też na ,,zły dotyk'' wg niej. Do innych psiaków zołza ale ma tez swoich wybrańców których toleruje.Teraz Kajunię noszę na rączkach, przytulam i ona tego wręcz sie domaga. O Aguli nie wspomnę bo jak pisałam wczesniej jest ona dla niej całym światem. Osobiście tez uważam, że Kaja idealnie nadawałaby się dla starszej osoby, zrównoważonej, cierpliwej i gdzie gości spokój w domu. I to, że mam odmienne zdanie wcale nie dowodzi że atakuję Irkę, tylko uważam że po to jest forum, żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Jeśli będziemy sobie słodzić nawzajem i pisać same przyjemne rzeczy, to nikt nie będzie wiedział co tak naprawdę dzieje się w przytulisku. I byłoby to nie w porządku względem osób /śmiem nawet pisać przyjaciół/ którzy są z nami nieustannie na wątkach od kilku lat i pomagają jak mogą, choćby robieniem ogłoszeń, banerków i wspieraniem w trudnych chwilach.
Do tej pory jakoś to działało i nie ma sensu sprowadzać na inne tory bo wtedy całe to nasze forum będzie niewiarygodne i.....co tu gadać - nudne. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafnie to Beciu napisalaś.

A opinię o Kajuni zolzuni rozpowszechnialysmy wszystkie; jedne Ciotki ulozyły tekst , inne rozpowszechniały, więc gdy Rozio stanął w obronie dobrego imienia Kajki to pojechał tu po nas wszystkich co pokornie przyjmujemy. :oops:


A teraz żeby na wątku Terrego bylo więcej o Terrym - pozwolilam sobie skopiować fotkę z wątku Oziego . :lol:
Na pierwszym planie Ozie. W tle - za siatką - ekipa spacerująca ; wśrod niej Terruś.:lol:
Zauważcie jak Kajka zgodnie maszeruje z innymi psami pod kierunkiem Rozia. ;)

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=p1050869.jpg&res=medium[/IMG]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, och miałam dziś rano wewnętrzną obietnicę - NIGDY WIĘCEJ PISANIA :) - trochę mi przeszło, i muszę napisać - właśnie z Agulą po zgłoszeniu przez policję przywiozłyśmy ze Zgłobnia, gdzie w szczerych polach leżał koło cmentarza - istny obraz rozpaczy !!!!!!! wychudzony do niemożliwości worek psich kości !!!!! nie mógł się już nawet dźwignąć -tył już lekko przymarzł - podniósł tylko łeb i oczy już lekko matowe w naszym kierunku !!!! Dobrze, że A ze mną była bo bym chyba koło niego siadła i płakała !!! Sierść - istny kołtun !! Dał się przenieść do samochodu i jest teraz w gabinecie pod kroplówkami. miejmy nadzieję, że nie jest połamany. PILNIE ale to pilnie trzeba kogoś kto go na noc przetrzyma - kontener odpada. Ja w ostateczności mogę próbować w mojej piwnicznej łazience ale to ostateczność - naprzeciw w kotłowni trzymam inną znajdę ślepego starego terrierka z charakterkiem co to miał być na tymczas u mnie i został. A drzwi sie nie zamykają między pomieszczeniami i może dojść do nieprzewidzianej tragedii. A w domu ja mam swoje małe schronisko :) - więc też odpada. On absolutnie nie może iść na taki mróz, choć parę nocy !!! Agula ma naprędce zrobione zdjęcia - jest teraz w przytulisku - przyjdzie to mówiła, że wątek założy. Mam dziś chyba strasznego doła jak na to wszystko patrzę ....

A do strony głównej :):) - można przenieść, jeśli ktoś z moderatorów wątku ma ochotę :) - u wikariuszy byłam dziś jako że proboszcza nie było - obiecali, że Go namówią na wzmiankę o należytym traktowaniu zwierząt w takie mrozy i naszym przytulisku. Św. pamięci stary proboszcz zawsze nam pomagał w tej materii. No i Agula z siostrą plakaty ładne kolorowe obiecały zrobić - zajmiemy się ich drukiem, mogę gminę oplakatować a i po zaprzyjaźnionych szkołach porozwieszać. Zobaczymy - może coś to da ....

Link to comment
Share on other sites

@ barb :[I]A teraz żeby na wątku Terrego bylo więcej o Terrym - pozwolilam sobie skopiować fotkę z wątku Oziego . :lol:
Na pierwszym planie Ozie. W tle - za siatką - ekipa spacerująca ; wśrod niej Terruś.:lol:
Zauważcie jak Kajka zgodnie maszeruje z innymi psami pod kierunkiem Rozia. ;)[/I]

Tak ślicznie Oziemu w tym kubraczku - bardzo "twarzowy":haha: - szkoda tylko, że Ozi ma do niego stosunek raczej zmienny :mdrmed: wygląda jakby tyle co wczoraj wrócił z jakiejś misji szpiegowsko-wojennej w sąsiedniej gminie :Dog_run:
to komentarz w ramach tego, by na wątku o Terrym napisać więcej o jego konkurencji - Ozim :):):)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222373-Bezimienny-le%C5%BCa%C5%82-trzy-dni-na-mrozie-w-%C5%9Bniegu-teraz-nie-mo%C5%BCe-chodzi%C4%87%21-POMOCY%21%21%21?p=18553958#post18553958"]Wątek biedaka[/URL], zaglądajcie!!

[URL="http://desmond.imageshack.us/Himg190/scaled.php?server=190&filename=zdjcie0598i.jpg&res=medium"][/URL]

Edited by Agula99
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ale wstyd przecież ja mu ogłoszeń nie zrobiłam:roll: już się za nie zabieram. Normalnie mnie zaćmiło:shake::evil_lol:[/QUOTE]
No pięknie Karolcia, to teraz już wiemy czyja to wina, nie chcesz ogłaszać, bo sama masz zamiar wpaść ciemną nocką i Terrutka świsnąć ...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28'][B]przygarnij zwierzaka,
adopcja psa,
morusek,
do adopcji,
gumtree,
e-zwierzak,
tablica,
ojej,
rzeszowiak,
rzeszów24,
podkarpacie24,
krosno24,
sanok24,
cafeanimal
[/B][/QUOTE]
Super Karolcia, no i żeby mi to było ostatni raz, bo Ci Terrutka pod drzwi podwieziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...