Jump to content
Dogomania

Roxy-3letnia boksia, milosc mieszka w Poznaniu.Dziekuje wszystkim za akcje:)


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Calibri]Kolejny dramat psa, którego rodzina nie uwzględniła w swoich wyjazdowych planach. Zbyt dużo formalności, załatwiania, a przecież to tylko pies. Dzień przed wyjazdem „kochana” familia zadzwoniła do schroniska dla zwierząt celem oddania swojej bokserki Roxy. Niestety schronisko odmówiło, więc rodzinka wpadła na genialny pomysł przywiązania i porzucenia psa.[/FONT]
[FONT=Calibri]I tak Roxy trafiła do mnie. Jest 3-letnią suką, zaszczepioną, odrobaczoną, uszy i ogon – niekopiowane. Posiada książeczkę zdrowia- to tyle co jej zostało po poprzednich właścicielach oraz wielka tęsknota. Gdy zapomina jest skoczna i całuśna, radosna. Do dzieci przyjazna, zachowuje czystość w domu, jednak nie toleruje innych psów. [/FONT]
[FONT=Calibri]Nie mogłam pozostać obojętna na jej tragedię, dlatego przygarnęłam Roxy. Niestety mam już psa- również bokserkę, która bardzo źle znosi pobyt innego zwierzęcia w domu, więc muszą być separowane od siebie, dlatego też bardzo pilnie poszukuję nowej, prawdziwej rodziny dla Roxy. Najlepiej kogoś znającego rasę, kto wie, że bokser jest jak małe dziecko-delikatne, a zarazem żywiołowe, wrażliwe oraz niezwykle radosne.[/FONT]
[FONT=Calibri] [/FONT]
[CENTER][CENTER][FONT=Calibri]Kontakt do mnie:[/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Calibri]664 315 852[/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Calibri]502 298 088[/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Calibri]Nie odpisuję na sms’y.[/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Calibri][U]Proszę o przemyślane decyzje[/U]![/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Calibri]Przed adopcją Roxy zostanie wysterylizowana, by uchronić ją przed pseudohodowcami.[/FONT][/CENTER]
Wizyty: 7

pomozcie z ogloszeniami----prosze[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Myszka :loveu: mnie tutaj przytargała :smile:
Powiem Wam, że nie ma co lamentować. Ona jest tak piękna, że raz dwa domek znajdzie. Będziecie wybierać i przebierać aby móc jej wybrać ten najlepszy. Jestem dobrej myśli. ;););)
Nie będę psioczyć na rodzinę :cool3::cool3::cool3: bo musiałabym się powtarzać:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Myszka :loveu: mnie tutaj przytargała :smile:
Powiem Wam, że nie ma co lamentować. Ona jest tak piękna, że raz dwa domek znajdzie. Będziecie wybierać i przebierać aby móc jej wybrać ten najlepszy. Jestem dobrej myśli. ;););)
Nie będę psioczyć na rodzinę :cool3::cool3::cool3: bo musiałabym się powtarzać:mad:[/QUOTE]

Jeszcze nie wyslalam cdo Ciebie pv a Ty juz jestes
oj,siedze i wysylam prosby
bo jest maly problem
zabralam ja bo musialam
a u michelle na Dt brak miejsca i tak jakos postawilam ją pod sciana
ale nie bylo innego wyjscia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Ciotka Onga przylazła też. Ja mogę jedynie groszem wspomóc...Ale chyba i dobrym słowem, bo hmmmm mam czuja...Mała nie zdąży się przyzwyczaić, bo raz dwa będzie mieć nowy odpowiedzialny domek. Trzymam kciukasy![/QUOTE]

wlasnie o to nam idzie
aby sie nie przyzwyczaiła...bo pozniej znowu inni ludzi:(
wiesz,tak by bylo najlepiej
szybka adopcja
ale po sterylce
juz były 2 telefony
i nawet jutro ją moge oddac ...ale
bez sterylki
nic z tego...dopiero w weekend
i po wizycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Jestem na zaproszenie. Serce mnie boli jak widzę smutne oczy Roxy! Co za "ludzie":angryy:

[URL]http://www.facebook.com/events/304999966218193/[/URL]
Zrobilam wydarzenie na FB. Nie wiem czy dobrze bo robie pierwszy raz.
Udostępniajcie![/QUOTE]
dziekuje dobra kobieto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Alu ,dali jej kolczatke
ktora juz wywalilam


moze dlatego ona stoi i placze:([/QUOTE]

wiesz , wstydzili by się oddać w kolczacie ...ona naprawde by mniej tęskniła jakby miala ,,ich zapach ,,
ale wiem że nie pozwolicie jej za długo płakać :calus:

[quote name='monia&nero']Jestem na zaproszenie. Serce mnie boli jak widzę smutne oczy Roxy! Co za "ludzie":angryy:

[URL]http://www.facebook.com/events/304999966218193/[/URL]
Zrobilam wydarzenie na FB. Nie wiem czy dobrze bo robie pierwszy raz.
Udostępniajcie![/QUOTE]

udostępnię



A domki z twoich okolic się zgłosiły ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wiesz , wstydzili by się oddać w kolczacie ...ona naprawde by mniej tęskniła jakby miala ,,ich zapach ,,
ale wiem że nie pozwolicie jej za długo płakać :calus:



udostępnię



A domki z twoich okolic się zgłosiły ??[/QUOTE]
na razie Wroclaw i Brzeg:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']A tym pańciostwu, co jej jako pozostałość po sobie kolczatkę zostawili to .... w doopkę i kawałek szkła!
Kolokwializmom mówimy precz, ale tu nic innego nie pasuje!:oops:
I życzę im tak persönlich alles schrekliche :angryy:[/QUOTE]

witaj ciocia i dobrze ze jestes z nami

Link to comment
Share on other sites

Graża, ja Cię zamorduję. Konto z michelle u nas na forum macie, dlaczego nie wrzuciłaś jej od razu do nas na pozafundacyjne? Z DT w tej chwili raczej beznadziejnie, mamy 29 psów, ale przynajmniej dziewczyny porobią ogłoszenia i może uda się szybko DS znależć...

Link to comment
Share on other sites

OMG! Zupełnie jak nasza Dori...piękniusia!
Co jak co ale muszę to napisać. Wierzyć mi się nie chce, że exwłaściciele nie mogli załatwić tematu w bardziej humanitarny sposób. Ale pewnie jak zawsze kasa przysłoniła zdrowy rozsądek. Szkoda tylko, że z tego wszystkiego psiaki cierpią. Trzymam kciuki za piękniusią, w razie potrzeby walcie na priv.
P.S. Ja bym ta kolczatką zdrowo walnął w łeb tych ludzi, może by się opamiętali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']Graża, ja Cię zamorduję. Konto z michelle u nas na forum macie, dlaczego nie wrzuciłaś jej od razu do nas na pozafundacyjne? Z DT w tej chwili raczej beznadziejnie, mamy 29 psów, ale przynajmniej dziewczyny porobią ogłoszenia i może uda się szybko DS znależć...[/QUOTE]

Amit moja wina, moja wina, moja baaardzo wielka wina....głupia jestem i nie pomyślałam, że ja sama mogę zamieścić ją u Was na stronce....Zaraz postaram się to naprawić.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krejzo']OMG! Zupełnie jak nasza Dori...piękniusia!
Co jak co ale muszę to napisać. Wierzyć mi się nie chce, że exwłaściciele nie mogli załatwić tematu w bardziej humanitarny sposób. Ale pewnie jak zawsze kasa przysłoniła zdrowy rozsądek. Szkoda tylko, że z tego wszystkiego psiaki cierpią. Trzymam kciuki za piękniusią, w razie potrzeby walcie na priv.
P.S. Ja bym ta kolczatką zdrowo walnął w łeb tych ludzi, może by się opamiętali.[/QUOTE]

Krejzo spokojnie.....kolczatka poszła precz, chociaż gdy zobaczyłam Roxy w tym żelastwie i tak zestresowaną, miałam ochotę zagryźć i rozszarpać, ale już mi przeszło...teraz tylko Roxy się liczy...to kochana sucz.....ułożona, gdy czeka na jedzenie i wariatka, gdy chce się bawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']O trzymam zatem kciuki za przyszly domek, moze okaze sie tym jedynym?
Czyli jak Cioteczki, robimy jeszcze dodatkowe ogloszenia?[/QUOTE]

Edytko róbmy, od nadmiaru głowa nie boli, a przebierać musimy, bo Roxy zasługuje na najlepszy domek,taki który nie zostawi jej...już nigdy.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Edytko róbmy, od nadmiaru głowa nie boli, a przebierać musimy, bo Roxy zasługuje na najlepszy domek,taki który nie zostawi jej...już nigdy.....[/QUOTE]
Dobrze, jutro w pracy zajrze na kilka portali. Niestety sprawa z allegros ie komplikuje i chyba nie uda nam sie ominąć regulaminu a wiec aukcje beda usuwane :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...