Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

[quote name='prosiaczkowo']dziękuję bardzo! dopisane do listy!
a nóżka wizualnie niepięknie, ale jest dużo mniej nabrzmiała (była jak balon) no i dziś rehabilitacja ma coś zdziałać. antybiotyk nadal, a i sączy sie coraz mniej...[/QUOTE]


na pewno będzie dobrze, potrzeba czasu na zagojenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to mamy kryzys...bardzo ją boli, aż słania się na nóżkach, apetyt raz ma, a raz nie, wody raz wypije morze, a raz nie ruszy... ;( zaraz wyjdę z roboty i polecę do doktora. Dał nam antybiotyki, ale nie dał już zastrzyków przeciwbólowych... BO BEZ NICH PIES MNIEJ OBCIĄŻA OPEROWANĄ KOŃCZYNĘ. Ale widzę, że to był zły pomysł, bo ona nie ma siły wstać!!!! Noszę ją na dwór, ale siku od wczoraj też nie było ;(
Rehabilitantka traktowała wczoraj rany laserem, by przyspieszyć gojenie. Powiedziała też, że do końca tygodnia mogą być wzloty i upadki, ale po niedzieli powinno być już tylko lepiej...
Na pewno lubi suchą karmę Mobility, bo wczoraj dostała...kurcze, niedługo smycz firmową sobie zażyczy ;) Karma wali rybami i pewnie pod tym kątem będę szukać ciut tańszej wśród royali i eukanub. Skubie też Frolika i Friskies (Eukanuba).
Bała się wczoraj jechać autobusikiem, włożyła mi nosek pod pachę, ale jak wracałyśmy to już chciała wsiadać do każdego autobusu, który podjechał :D Łapie wszystko w lot :)
Poźniej napiszę co powiedział doktor...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prosiaczkowo']No to mamy kryzys...bardzo ją boli, aż słania się na nóżkach, apetyt raz ma, a raz nie, wody raz wypije morze, a raz nie ruszy... ;( zaraz wyjdę z roboty i polecę do doktora. Dał nam antybiotyki, ale nie dał już zastrzyków przeciwbólowych... BO BEZ NICH PIES MNIEJ OBCIĄŻA OPEROWANĄ KOŃCZYNĘ. Ale widzę, że to był zły pomysł, bo ona nie ma siły wstać!!!! Noszę ją na dwór, ale siku od wczoraj też nie było ;(
Rehabilitantka traktowała wczoraj rany laserem, by przyspieszyć gojenie. Powiedziała też, że do końca tygodnia mogą być wzloty i upadki, ale po niedzieli powinno być już tylko lepiej...
Na pewno lubi suchą karmę Mobility, bo wczoraj dostała...kurcze, niedługo smycz firmową sobie zażyczy ;) Karma wali rybami i pewnie pod tym kątem będę szukać ciut tańszej wśród royali i eukanub. Skubie też Frolika i Friskies (Eukanuba).
Bała się wczoraj jechać autobusikiem, włożyła mi nosek pod pachę, ale jak wracałyśmy to już chciała wsiadać do każdego autobusu, który podjechał :D Łapie wszystko w lot :)
Poźniej napiszę co powiedział doktor...[/QUOTE]

Musi dostać przeciwbólowe. Źle znosi ból i to widać, zaraz przestanie jeść i dostanie gorączki. Maleństwo kochane. Jak pomóc???
Tylko przeciwbólowe i przeciwzapalne wg mnie. Pamiętam moją sunię jak 13 lat temu miała operację 2 łapek (znalazłam ją z dwoma zlamanymi lapami), i długo brała przeciwbólowe i przeciwzapalne, jeździłam z nią na zastrzyki codziennie. Poproś doktora bo to na prawde przyspieszy gojenie.
Trzymajcie się. Maleństwo kochane.

Link to comment
Share on other sites

Mówicie o 10 dniach.... Rehabilitantka tez tak sugerowała. Lekarz będzie dziś od 15.00 więc wyjdę wcześniej z roboty i wyegzekwuję zastrzyki. Na razie w domku sobie leży i chyab zabronię mężowi ją ruszać na spacerki, bo jest cała obolała, niech się zsika w kuchni, przynajmniej zobaczę, że jest siku... Pani Magda od rehabilitacji ruszała trochę łapką, więc boli na pewno...

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam nadzieje ze jutro juz zakoncze rozliczanie 3 bazarkow dla Farci :)
a tym czasem [/B][B]zaprosze na bazarek dla Staruszka Psio-kocie gadzety-ubranka, obroże, zabawki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223473-Psio-kocie-gadzety-ubranka-obroze-zabawki-na-Staruszka-Jamniczka-do-29.02?p=18685230#post18685230"]http://www.dogomania.pl/threads/2234...0#post18685230[/URL]



[/B]

Link to comment
Share on other sites

ufff, po wszystkim...podałam zastrzyk i 10 min. nie minęło jak skoczyła jak sprężynka :) uszy do góry, machanie łapkami, lizanie, jedzenie wszystkiego co jest w zasięgu, picie... jutro idziemy do doktora, który wypisze nam receptę na leki przeciwbólowe działające dokładnie na układ kostny. I to chyba będzie najlepsze. W końcu boli ją każdy gnacik bez lekarstw :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prosiaczkowo']ufff, po wszystkim...podałam zastrzyk i 10 min. nie minęło jak skoczyła jak sprężynka :) uszy do góry, machanie łapkami, lizanie, jedzenie wszystkiego co jest w zasięgu, picie... jutro idziemy do doktora, który wypisze nam receptę na leki przeciwbólowe działające dokładnie na układ kostny. I to chyba będzie najlepsze. W końcu boli ją każdy gnacik bez lekarstw :([/QUOTE]

to dobrze, musi dostawać przeciwbólowe, zastrzyki byłyby najlepsze, najszybciej działają i najmocniej.
Jak dobrze, że przestało ją boleć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...