Jump to content
Dogomania

Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!


Maciek777

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='prunia']Posmyrajcie tam Czapusia ode mnie i Soni :)[/QUOTE]

Posmyrany:-)

Z hotelu ostatnio pies za psem do domu jedzie. Psy szybciej odchodzą do domów niż przychodzą do hotelu:-) Czapulku - jesteś następny:-)

P.S.: W hotelu u P. Asi, w Lipce Wielkiej są wolne miejsca. Zapraszam do dzwonienia 606 612 957 :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Montana']Mamy jeszcze parę psiaków,sukę i dwa psy w tym jeden szczeniorek.Szkoda,że tak daleko bazujecie.[/QUOTE]

Zawsze znalazłby się jakiś transport jakby popytać. Nie tak łatwo, ale nie jest to niewykonalne:-)

Akrum - masz telefon popsuty:-)

Poratujcie mnie proszę!!! Ja też chce banerek Czapiego, a wykorzystałem już wszystkie znane mi metody prób i błędów i NIC! Akrum, wiem, że już mi to tłumaczyłaś i widocznie coś robię źle bo sama widzisz jak to wychodzi... Już to kopiowałem jako grafikę i jako adres URL; obcinałem też kwadratowe nawiasy z przodu i z tyłu; przeciągałem w okno i widać na ile się to wszystko zdało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Akrum - masz telefon popsuty:-)

Poratujcie mnie proszę!!! Ja też chce banerek Czapiego, a wykorzystałem już wszystkie znane mi metody prób i błędów i NIC! Akrum, wiem, że już mi to tłumaczyłaś i widocznie coś robię źle bo sama widzisz jak to wychodzi... Już to kopiowałem jako grafikę i jako adres URL; obcinałem też kwadratowe nawiasy z przodu i z tyłu; przeciągałem w okno i widać na ile się to wszystko zdało...[/QUOTE]


[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221526-Czapi-ma%C5%82y-pies-o-wielkim-sercu-szuka-domu..."][U][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/czapi.png[/IMG][/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje."]
[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje."] [/URL]


[/INDENT]
zaznacz banerek tak jak zaznaczasz tekst do przekopiowania, następnie naciśnij KOPIUJ (ale nie kopiuj jako grafikę, ani adres URL, tylko samo słowo kopiuj :evil_lol:), a następnie wklej w sygnaturę wg tego, co Ci pisałam na PW :)

Link to comment
Share on other sites

patrzcie jakie kolejne cudo mamy pod opieką ;)

[B][SIZE=2][COLOR=blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478"]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/URL] [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jak nie jest? Gorzyce mają pokryc hotelowanie. Tak ustaliliśmy z gminą.[/QUOTE]

Hehe, zapomniałam, że Czapi nie jest nasz.
Ostatnio wyprowadzałam Czapiego i jakoś się z nim zżyłam. Fajny z niego psiak. Uwielbiam jego uśmiech :)

Szkoda, że nasza gmina nie opłaca pobytu naszych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Hehe, zapomniałam, że Czapi nie jest nasz.
Ostatnio wyprowadzałam Czapiego i jakoś się z nim zżyłam. Fajny z niego psiak. Uwielbiam jego uśmiech :)

Szkoda, że nasza gmina nie opłaca pobytu naszych psiaków.[/QUOTE]
A dlaczego nie z kim mają umowę podpisaną?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Witaj Soema, przepraszam, że wcześniej nie podesłałam Ci wątku Czapiego:oops:

Jeśli chodzi o koszty kastracji, to najlepiej o to zapytać Akrum albo Pyrdkę...[/QUOTE]
Nic nie szkodzi, w końcu się odnalazł :) fajnie, że jesteście na miejscu :)
dopytam, bo to mieliśmy sami opłacać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Chyba, że tak. To ok.[/QUOTE]

Dobrze, że się sprawa wyjaśniła bo już myślałem,że Czaputek będzie eksmitowany na ten mróz:shake:
A tak wogóle to miałem nadzieję,że od ukazania się ogłoszenia w gazecie to dom szybko się znajdzie,a on ciągle w hotelu. Chociaż nie w byle jakim bo pięciogwiazdkowym, ale jednak dom to dom:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Dobrze, że się sprawa wyjaśniła bo już myślałem,że Czaputek będzie eksmitowany na ten mróz:shake:
A tak wogóle to miałem nadzieję,że od ukazania się ogłoszenia w gazecie to dom szybko się znajdzie,a on ciągle w hotelu. Chociaż nie w byle jakim bo pięciogwiazdkowym, ale jednak dom to dom:p[/QUOTE]

Też myślałam, że Czapi po ogłoszeniach znajdzie szybko dom. Szkoda, że musi jeszcze poczekać :(
Ale, co do hotelu to się zgadzam - ma tam super warunki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...