Jump to content
Dogomania

Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W mailu Pani Małgorzata pisze,że mama jej dzwoni codziennie i opowiada co Isia ciekawego dzisiaj zrobiła.No ciekawe nawet nie chcę się pytać bo to chuligan nr.1 może pluszak pływał w garnku.
Pierwszy raz miałam z takim ogromnym potencjałem energi tymczasowiczka!
Jednak myślę,że Isi będzie dobrze u rodziców Pani,ponieważ po fotkach można sobie wyobrazić jaką ma Isia opiekunkę,sądzę,że Pani jest przemiłą osobą o wielkim sercu i chyba Isia będzie traktowana jak dziecko,które będzie rozpieszczane i bardzo kochane.
No a piesio Pani Małgorzaty jest trochę wyższy,ma dłuższe łapki,pyszczek długi i niema przodozgryzu.Jest bardzo ładny i sierść bardzo podobną do Isi.
A Isia ode mnie dostała w prezencie niebieski komplet,obrożę,szelki, smycz i adresówkę na drogę.
Inka zgadłaś właśnie Isia jest w niebieskich szeleczkach.
Jeszcze chciałam napisać,że fotka jedna przedstawia ogródek działkowy Państwa w którym Państwo będą przebywać bardzo często tak aby Isia miała gdzie sobie poszaleć.

Link to comment
Share on other sites

No myślę,że Isia jest podobna do Calineczki tylko Calineczka jest drobniejsza a Isia taka bardziej muskularna i o wiele cięższa na fotkach może tego nie widać ale taka jest.Łapska ma jak u owczarka.A zobaczcie jakie ma ząbki jak perełki a przyjechała do mnie z żółtym nalotem.Polubiła Pedigre i dzięki temu nalot znikł.Syn twierdzi,że był to najsypatyczniejszy tymczasowiczek w naszym domu - bardzo ją polubił.
No a Isia wyleguje się na poduchach i nawet na parapecie ma wyłożone coś miękkiego aby mogła sobie przez okno oglądać Kłodzko.
A to jest sunia kudłaczek ze Szczytna co chodzi mi po głowie i nie daje spokoju.A sprawczynią tego niepokoju jest Anetek100 - Oooo!


[IMG]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/8da476f72f06a276b1f930cdb28c21f1_L.jpg[/IMG]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Ładna ta sunia szczytnicka, mały niedźwiadek.
Aniu, piszesz o pedigre w paluszkach specjalnych na zęby?[/QUOTE]
Tak kupuję Pedigree Denta stix 6+1 gratis (10kg-25kg) bo się lepiej opłaca niż w mniejszych opakowaniach i podaję 1/2 tego paluszka codziennie tylko nie wszystkie psy to konsumują ale te co tak to dla mnie rewelacja - sprawdziłam.Do tego jeszcze sucha karma RC weterynaryjna,która też poprawia stan zębów i dziąseł i jest super.Miki te paluszki gryzie wtedy jak jest tymczasowicz a tak nie i szkoda,jedynie je suchą karmę tj.po posiłku głównym dopełnia suchą.

Link to comment
Share on other sites

a ja moim zabki myje bardzo to pomaga polecam, tylko nie kazdy pies to lubi np. z moich 4 tylko Saba nie pozwala sobie na ten zabieg a diana aż się doczekac nie może bo chyba lubi smak psiej pasty, lunce dzieki myciu bardzo zmniejszył się kamień na zębach i wet stwierdził ze jednak nie bedziemy ponownie zebów czyścić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak kupuję Pedigree Denta stix 6+1 gratis (10kg-25kg) bo się lepiej opłaca niż w mniejszych opakowaniach i podaję 1/2 tego paluszka codziennie tylko nie wszystkie psy to konsumują ale te co tak to dla mnie rewelacja - sprawdziłam.Do tego jeszcze sucha karma RC weterynaryjna,która też poprawia stan zębów i dziąseł i jest super.Miki te paluszki gryzie wtedy jak jest tymczasowicz a tak nie i szkoda,jedynie je suchą karmę tj.po posiłku głównym dopełnia suchą.[/QUOTE]

[quote name='martaipieski']a ja moim zabki myje bardzo to pomaga polecam, tylko nie kazdy pies to lubi np. z moich 4 tylko Saba nie pozwala sobie na ten zabieg a diana aż się doczekac nie może bo chyba lubi smak psiej pasty, lunce dzieki myciu bardzo zmniejszył się kamień na zębach i wet stwierdził ze jednak nie bedziemy ponownie zebów czyścić:)[/QUOTE]
Tak tylko jak mój Miki zobaczył szczoteczkę to chciał ją zjeść.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam miłego maila od Pani Małgorzaty a więc wstawiam aby nie było,że po Isi ślad zaginął!

Witam, Isia to kudłate szczęście całej naszej rodziny a szczególnie rodziców. Nie ma z nią żadnych problemów, jest pojętną psiną. Zaklimatyzowała się a jej ulubionym miejscem do leżenia jest parapet (oczywiście przy zamkniętym oknie a w dodatku na parterze). Ostatnio zrobiło się ciepło więc większość dnia spędza na działce. Jak tylko ją odwiedziny to prześlę jakieś zdjęcia. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dostałam wiadomości o Isi a także fotki od Pani Małgorzaty!

Jak obiecałam przysyłam raport o Tobisi:)) Sunia skradła wszystkim
serca, sąsiadom, działkowcom i oczywiście naszej rodzince. Psinka
miewa się bardzo dobrze. Ostatnio uczymy ją chodzenia bez smyczy i
idzie jej to bardzo dobrze:)) Wraca na każde zawołanie i pilnuje osoby
z którą wychodzi. W domu czuje się juz komfortowo, bo nie chodzi krok
w krok za domownikami tylko spokojnie sobie leżakuje, jest
zrelaksowana- widać że czuje się pewnie i bezpiecznie. Wypełniła
smutek i pustkę po naszym Akimku.


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636222_p4078245.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636403_p4078249.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636470_p4078250.jpg[/IMG]

Takie wiadomości to naprawdę cieszą i utrzymywanie kontaktu z adoptującymi moje kochane tymczaski.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Przyszły do mnie życzenia imieninowe dla mnie wraz z fotkami Isi.Isia czuje się dobrze,rozrabia,jest bardzo kochaną suczką przez Państwa i rodzinę.Jedynie Isi posiwiała mordka chyba.
Oto Isia-mój kochany chuligan.

[IMG]http://images68.fotosik.pl/33/7202edf5f4671c6cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images70.fotosik.pl/32/23e572c6b9a8be65med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']ojej! ostatnie wpisy z 2012, zupełnie zapomniałam o Tobisi:) Widać, że jest pieszczona.[/QUOTE]
Tak,to jest wspaniały,bardzo dobry dom.Pani Małgosia (córka) bardzo ciepło pisze o Tobisi.Mój chuligan wygrał los na loterii.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...