Jump to content
Dogomania

Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !


Aleksa.

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W tym długim pierwszym poście gdzie są zdjęcia będę na samej górze dodawać rozliczenia :) Pogrubię je i na czerwono lub jakiś charakterystyczny kolor dam. Jutro dodam więcej rzeczy, bo teraz światło mam kiepskie do zdjęć. No to ruszam z pomocą dla psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']W tym długim pierwszym poście gdzie są zdjęcia będę na samej górze dodawać rozliczenia :) Pogrubię je i na czerwono lub jakiś charakterystyczny kolor dam. Jutro dodam więcej rzeczy, bo teraz światło mam kiepskie do zdjęć. No to ruszam z pomocą dla psiaka :)[/QUOTE]

dobrze, tak też może być :) dziękujemy bardzo bardzo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']bardzo dziękujemy !!!:Rose::Rose: już pisze[/QUOTE]


Aleksandra95 masz zapchaną skrzynkę, wyskakuje mi błąd i się wiadomość nie chce wysłać :( Aleksandra95 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']Aleksandra95 masz zapchaną skrzynkę, wyskakuje mi błąd i się wiadomość nie chce wysłać :( Aleksandra95 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.[/QUOTE]
Przepraszam, już oczyściłam
[quote name='motyleqq']Ola już poszła spać, jutro na pewno wyczyści skrzynkę :)[/QUOTE]
taak, dopiero w domu jestem 40 minut na autobus czekałam ide zjeść gorący obiad bo zamarzłam..:(

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla Juniora, kolczyki do kupienia :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222020-Bazarek-dla-Juniora-potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-operacja?p=18508298#post18508298"]http://www.dogomania.pl/threads/2220...8#post18508298[/URL]

Edited by Ewa_88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...