Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Tofikowa']można byłoby teraz dodać jeszcze w ogłoszeniach, że Wilczek ładnie jeździ samochodem, nie niszczy w domu i lubi przebywać na dworze - teraz już to wiemy[/QUOTE]

jezeli moze byc tylko jedno, to wzielabym to ostatnie....
parowczak wyglada na nim bardzo elegancko i patrzy ( chcialoby sie powiedziec paczy,hi,hi) tak madrze,
fajny kawaler

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Pani ta ma 30 lat, nie uczy się już i nie pracuje w swoim zawodzie.
Chyba wyleczyła się już z posiadania psa, bo oddała nam wszystko co dla Wilczka kupiła (karmę, smakołyki, kość no i smycz z obrożą).[/QUOTE]
ta "pani" skończyła weterynarię tak - chyba na ściągawkach!!!! się nie dziwię, że nie pracuje w zawodzie, bo kto by zatrudnił taką osobę w gabinecie weterynaryjnym :icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cassi_']ta "pani" skończyła weterynarię tak - chyba na ściągawkach!!!! się nie dziwię, że nie pracuje w zawodzie, bo kto by zatrudnił taką osobę w gabinecie weterynaryjnym :icon_roc:[/QUOTE]
Ja się tylko zastanawiam nad celem tego cyrku , jaki odstawiła...:roll: Nie rozumiem ...:shake::shake::shake:
Mam nadzieję,że uda się znaleźć rozwiązanie dla tego wyjątkowego psiaka.
Żałuję,że nie mam możliwości ofiarowania mu domu.....:-(

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Emiś. Ma wolne miejsce w kojcu. Możemy przywieźć Wilczka już w poniedziałek :)
Jest to tylko chwilowe rozwiązanie problemu, bo chłopak strasznie rozpacza. DS i tak musimy szukać pilnie.

Klaudia wie o wszystkim i jest oczywiście ZA.

TYLKO MAMY JEDEN DUŻY PROBLEM - NIE MAMY DEKLARACJI!!!!

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']co da zamina kojca schroniskowego na kojec hotelowy? stress u chlopaka bedzie przez to mniejszy?
lepiej szukac DT intensywnie...[/QUOTE]

Ale po pierwsze tam są nieporównywalnie lepsze warunki a po drugie tam będzie bezpieczny i nie grozi mu wywózka do Mysłowic.
A DS i tak musimy szukać intensywnie !

Link to comment
Share on other sites

czekam na odpowiedz.... mialam u niej kiedys Kalvisia....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211261-Kalvinek-ju%C5%BC-w-swoim-fantatsycznym-domku-sta%C5%82ym-ale-nadal-z-ogromnym-d%C5%82ugiem-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211261-Kalvinek-ju%C5%BC-w-swoim-fantatsycznym-domku-sta%C5%82ym-ale-nadal-z-ogromnym-d%C5%82ugiem-%28[/URL]

placilysmy 300 zl miesiecznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Super, że są już pierwsze deklaracje. Dt, o którym wspominała Kava, to 300 zł już chyba z karmą. Nie wiemy tylko, czy jest tam miejsce. Może i z fb ktoś będzie chciał wesprzeć Wilczka, padła już taka propozycja.[/QUOTE]

nie mam jeszcze odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...