Jump to content
Dogomania

Daula nie żyje....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']tak, w najbliższych okolicahc warszawy, bądź w jednej z dzielnic granicznych, nie pamietam dokładnie. wawer lub okolice, więc może jeszcze administracyjnie wawa.[/QUOTE]
Tak to jeszcze Warszawa, kilka przystanków SKM (ką) od mojego miasteczka (bo widziałam też Miedzylesie gdzieś na południu Polski) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cisowianka']Co ciekawsze, w skrzynce odbiorczej także poznikały mi wiadomości.[/QUOTE]
Mi poznikały nowe, a wróciły wykasowane stare :)
Wszystko trzeba poodtwarzać, co ważne, na szczęście w prawdziwym świecie nic nie znika - karma zamówiona 2 dni temu powinna już dojść :)

Link to comment
Share on other sites

czy znikły jakieś ważne posty.

nie miałąm dostępu do netu, ale do telefonu tak i wiem, że karma doszła, opiekunka bardzo dziekuje.

niestety w ten weekend nie udało nam się podjechać do Dauli.

dziewczyny bardzo ważne:


nie wiem, czy to podkreślałam dostatecznie, chyba nie. w przelewach oprócz info, że dla suni on, trzeba koniecznie napisac, że chodzi o dt u Magdy. np tak: [B]DT u Magdy Sunia ON.

[/B]Bo z tego subkonta korzysta ileś tam podgrup vivy. więc musi być wiadomo, kto ma dysponować jaką wpłatą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...