Jump to content
Dogomania

CAC- Daugavpils/Łotwa, 03.03.2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Czy jest ktoś chętny na tę wystawę?
Podaje link do łotewskiej strony z informacjami o tej wystawie:
[URL="http://www.dogs.lv"]www.dogs.lv[/URL]

Mam miejsce w samochodzie dla średniego/małego psiaka + właściciela.
Pzdr.[/quote]
Joasiu a kto robi V i VI FCI i jak jest z championatem tego kraju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy jest ktoś chętny na tę wystawę?
Podaje link do łotewskiej strony z informacjami o tej wystawie:
[url]www.dogs.lv[/url]

Mam miejsce w samochodzie dla średniego/małego psiaka + właściciela.
Pzdr.[/QUOTE]

A ja niestety z dużym pieskiem :shake: . Może ktoś szuka transportu? Sama nie pojadę, ale z kimś bym się wybrała, mam kombi więc i dla dużego pieska by się miejsce znalazło :lol: oczywiście z właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

Simbik - a dla dwóch właścicieli i dużego psa? :)

W marcu chyba będziemy zagojeni :) i - witaj wystawowy świecie!!! (będziemy już również zmotoryzowani, ale nie podejmę się jechać taki kawał sama, brrrrrr...)
Wiec jeśli na Łotwie można wystawiać psy cięte - jesteśmy zainteresowani :)

Link to comment
Share on other sites

Co do championatu to w niedziele rozmawiałam z Vija Klucniece i powiedziała, ze polska odebrała łotyszom skrócenie championtu, wbec czego i nas od 20 grudnia obowiązuje system 3 CAC w ciągu 6 mcy ( analogicznie maja łotysze u nas).
Pisała mi juz o tym wczesniej hodowca mojej suki z łotwy, wiec jakby sie zgadza ...

Link to comment
Share on other sites

Masz CACIB w Rydze 17-18.03.2007 [URL]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=681&sdepart=255[/URL]
oraz 2xCACIB tez w Rydze 19, 20.05.2007 [URL]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=793&sdepart=277[/URL]
Przy okazji zwracam uwage na oplaty
[FONT=times new roman,times,serif][SIZE=2][B]LATVIAN CYNOLOGY FEDERATION ACCEPTS ONLY ENTRIES WHICH FULFILED ON OUR ENTRY FORMS WITH CONCRETE DATE OF A SHOW. WE DO NOT ACCEPT ENTRIES WITHOUT PAYMENT .IF YOU WOULD LIKE TO REGISTER YOUR DOG WITH A LETTER OF GUARANTEE AND WILL PAY DIRECTLY AT A SHOW, YOU WILL PAY THE LAST REGISTRATION FEE.

[/B][/SIZE][/FONT]czyli oplaty na miejscu sa platne w wyokosci ostatniego terminu, czyli np. na CACIB 17-.18.03 w Rydze sa 120 Euro za psa.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']może bym się wybrała, ale w końcu to jak jest u nich z tym championatem? Na łotewskiej stronie nadal są informacje, że jak się jest championem, to wystarczy 1 CAC. No chyba, że coś źle przeczytałam.[/quote]


"... nie dytyczy polskich championów ..":mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkladies']Nowe rozporządzenie z dnia 20 grudnia 2006;
Dotyczy to psów zarejestrowanych w Polsce tj. z "PKR" Polską Księgą Rodowodową.
Wszystkie psy z Polski muszą uzyskać 3 x CAC by zostać championem Łotwy.[/quote]
A czym polskie psy podpadly Lotyszom?

Dobrze ze moja suka zdazyla w zeszlym roku ;)

Link to comment
Share on other sites

Lotysze zwracali sie o podpisanie umowy o wzajemnosci, czyli Polacy moga za 1 CAC championat Lotwy, to Lotysze tez mogliby dostac championat Polski za 1 CAC.(NPwR/NSwR) Ale zarzad jak widac zlekcewazyl Lotyszy to Lotysze wprowadzili kroki odwetowe. :diabloti:
Ja mam czesc psow z zagranicy wiec jak bede zglaszala na wystawy lotewskie to zagranicznych numerach.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...