Jump to content
Dogomania

CAC- Daugavpils/Łotwa, 03.03.2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Gratulujemy!!!
A czemu nikt poza SIMBIK się nie chwali, co?
[/quote]

już się chwalimy - naris NPwR, CAC, no i złożyliśmy wniosek o łotewski championat - przyjęli, także wyjaśniam, że jak ktoś na championat innego kraju niż polska to do championatu łotwy wystarczy jeden CAC. nie odezwaliśmy się wcześniej, bo nocowaliśmy na litwie w kiejdanach (dzięki simbik - hotel suuuper wystrzałowy!), no i wróciliśmy wczoraj wieczorem, więc nie miałam siły już siadać do kompa.
pozdrowienia dla simbik, jovi i pinkladies - kiedy następna wyprawa?, chłopaki żałowali, żeście nie przyjechały do kiejdan, bo była mała bibka z łotewskim piwem i polską zupą chińską!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']już się chwalimy - naris NPwR, CAC, no i złożyliśmy wniosek o łotewski championat - przyjęli, także wyjaśniam, że jak ktoś na championat innego kraju niż polska to do championatu łotwy wystarczy jeden CAC. nie odezwaliśmy się wcześniej, bo nocowaliśmy na litwie w kiejdanach (dzięki simbik - hotel suuuper wystrzałowy!), no i wróciliśmy wczoraj wieczorem, więc nie miałam siły już siadać do kompa.
pozdrowienia dla simbik, jovi i pinkladies - kiedy następna wyprawa?, chłopaki żałowali, żeście nie przyjechały do kiejdan, bo była mała bibka z łotewskim piwem i polską zupą chińską![/quote]

[quote name='jovi']Dobra, to ja też się pochwalę, mój Atylla : doskonała 1, CAC, Najlepszy Pies, BOB ( a właściwie to jakiś BOO :p ) .[/quote]
Noooo!!! Brawo dziewczyny!:terazpol:
Co wyjazd, to cudowne wyniki!!!
A może by jeszcze do pełni szcześćia jakieś fotki z wystawy...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

basenij: 3 suczki - puppy class AFRIKANSKIY MOLCHUN ZHRICA LAGOSA właściciel z łotwy, junior class DREAM OF AFRICA LIBERTY VICTORIA wł, z litwy, open class CRYSTAL JEVELIN COCO JAMBA wł. z łotwy
samojedy : psy: junior class BARRISTERS KENEVENT AKI, BELYI VOLK SEMYON SEMYONYCH, CEZAR CAUBERVOLFS BALTIK SNOW; champion class SAMITE PICCOLO: suczki junioe class BARSELONA KENVENTAKI, open class AKIRA KENVENTAKI
akity amerykańskiej nie znalazłam, ale nie bardzo wiem jak brzmi nazwa rasy po angielsku. więc albo nie było, albo nie znalazłam w katalogu.
a katalog jest ułożony nie grupami, tylko ringami, a na poszczególnych ringach pomieszali kilka grup.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Dobra, to ja też się pochwalę, mój Atylla : doskonała 1, CAC, Najlepszy Pies, BOB ( a właściwie to jakiś BOO :p ) .[/quote]

oni mają wogóle jakieś dziwne nazwy - my dostaliśmy BOO i jakiś CQ, no bo CAC to zrozumiały. podejrzewam, że BOO to nasz NPwR, ale co to CQ, to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Noooo!!! A może by jeszcze do pełni szcześćia jakieś fotki z wystawy...?
Pzdr.[/quote]

fotki będą, ale trochę cierpliwości - może dziś wieczorem, a może dopiero jutro - nie chcę obiecywać, ale jak tylko dostanę od fotografa, to wstawię (no chyba, że nie będę umiała wsadzić tu zdjęć)

Link to comment
Share on other sites

[B]sznaucery miniatury:[/B]
[B]black&silver[/B]
SUKI
Kl.młodzieży
BOLTRES ZELTA ZIVTINA
YOSPEL ENJOYS IRIS

[B]black[/B]
PSY
Kl.młodzieży
DREAMKISS IMPORTANT STEP
Kl.pośrednia
GENTLY BORN VIP
SECRET SPONSOR GENSTAT
Kl.championów
GLORIS DELIGHTFUL ENCHANTER

SUKI
Kl.szczeniąt
UMA TURMAN GENSTAT
Kl.młodzieży
IMPERATRITSA IZ IDILII KONTRASTOV
Kl.pośrednia
DOLCE VITA IZ IDILII KONTRASTOV
Kl.championów
ALLEGRA ZHEMCHUZHINA IZ IDILII KONTRASTOV

Link to comment
Share on other sites

[B]Franču buldogs[/B]
PSY
Kl.młodzieży
EMPEROR MEDAUS KVAPAS
Kl.pośrednia
ALDO V.D.MESTREECHTENEERKES
CREAM COOKY MEDAUS KVAPAS
GORGEOUS OIKUMENA
ZHORZH (takie krótkie imię ?)

SUKI
Kl.młodzieży
BUTSEFAL BUFFY DELACROIS
DELKATINA AFINA PALLADA
Kl.pośrednia
AXCELLENT LITTLE GIRL BESTAS
TURAIDAS ROZE FROLIC FROGLING FANNY
Kl.otwarta
ZHULIANA FON VALUA IZ PALEVYH BULDOGOV

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...