Jump to content
Dogomania

CAC- Daugavpils/Łotwa, 03.03.2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Rozpisanie ringów [URL]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=679&sdepart=260[/URL][/QUOTE]

Dziękuję za informację :lol:. Strasznie długo trwa tam ocena w ringach :razz: , to o której są finały :roll:, chyba dość późno.
Orientujesz się może, czy oni dają listę wystawców i wysyłają pocztą potwierdzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkladies']Nowe rozporządzenie z dnia 20 grudnia 2006;
Dotyczy to psów zarejestrowanych w Polsce tj. z "PKR" Polską Księgą Rodowodową.
Wszystkie psy z Polski muszą uzyskać 3 x CAC by zostać championem Łotwy.[/quote]
a mi dzisiaj przysłali maile, że jak pies jest z Polski (ma PKR), ale jest championem innego kraju niż Polska, to wystarczy 1 CAC, aby zostać championem Łotwy

Link to comment
Share on other sites

Ha! No to nikt tego nie rozwikła. Trzeba po prostu wybrać się na Łotwę i samemu przekonać się, jak to jest z tymi ich championatami. akurta moje baski oprócz Polskiego, maja tez i inne championaty. A więc może warto spróbować w tym roku...?
A kto podpisał się pod tą informacją?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']zjadło mi posta więc dokańczam : czyli champion LV wygrywa płeć i nie dostaje tego CACa to co wtedy, dostaje go kolejny w stawce do BEST MALE pis czy żaden?[/quote]
Powinnien dostac nastepny dorosly nie champion łotwy pies, chyba ze sedzia uzna ze sie nie nadaje na CAC
Ps
Na porownanie o najlepszego psa w rasie wchodzi tez mlodziez.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma w finalach wyboru najlepszego juniora.
Psy juniory, dorosle i weterany wchodza do porownania o najlepszego psa w rasie. Tak samo w sukach. I z tej dwojki jest wybierany najlepszy w rasie.
Dla nie zaznajomionych z łotwa, opuszczenie finalow przez psa ktory dostal BOB wiaze sie z cofnieciem zdobytych przez niego tytulów(CAC, CACIB).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i wróciliśmy wymęczeni, ale w miarę zadowoleni :lol: . Co prawda bez Zw.Mł., bo ten tytuł przypadł łotewskiemu psu, ale doskonałą ocenę dostaliśmy :lol: .
Sama wystawa rzadna rewelacja, ale warunki znośne. Trochę problemów z parkowaniem. Zastawianie aut na porządku dziennym :roll: . Do tego pomiędzy nimi było lodowisko i kałuże po pachy ;) , więc ciężko było przebrnąć i się nie upaprać. Jednak ringi w miarę duże - z dogiem można było się na prostej troszkę rozpędzić. Tłok jak to zawsze na hali, ale do przeżycia. Gorzej z miejscem do rozłożenia dużego psa, przynajmniej w tej sali gdzie ja byłam. Może sie jeszcze tam kiedyś wybierzemy :roll: ...

No i bardzo dziękuję za przemiłe towarzystwo [B]Jovi[/B] i [B]Pinkladies[/B] i ekipy [B]Narisowej[/B] (mam nadzieję że nie mieliście problemów z noclegiem w Kiejdanach) :Rose:

Link to comment
Share on other sites

:help1:A możecie mnie poratować stawką akit amerykańskich (jeśli jakieś były) :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']No i wróciliśmy wymęczeni, ale w miarę zadowoleni :lol: . Co prawda bez Zw.Mł., bo ten tytuł przypadł łotewskiemu psu, ale doskonałą ocenę dostaliśmy :lol: .
Sama wystawa rzadna rewelacja, ale warunki znośne. Trochę problemów z parkowaniem. Zastawianie aut na porządku dziennym :roll: . Do tego pomiędzy nimi było lodowisko i kałuże po pachy ;) , więc ciężko było przebrnąć i się nie upaprać. Jednak ringi w miarę duże - z dogiem można było się na prostej troszkę rozpędzić. Tłok jak to zawsze na hali, ale do przeżycia. Gorzej z miejscem do rozłożenia dużego psa, przynajmniej w tej sali gdzie ja byłam. Może sie jeszcze tam kiedyś wybierzemy :roll: ...

No i bardzo dziękuję za przemiłe towarzystwo [B]Jovi[/B] i [B]Pinkladies[/B] i ekipy [B]Narisowej[/B] (mam nadzieję że nie mieliście problemów z noclegiem w Kiejdanach) :Rose:[/quote]
Gratulujemy!!!
A czemu nikt poza SIMBIK się nie chwali, co?


No i - tradycyjnie - poprosze o stawkę basenji (V gr.).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulujemy!!!
A czemu nikt poza SIMBIK się nie chwali, co?


No i - tradycyjnie - poprosze o stawkę basenji (V gr.).
Pzdr.[/QUOTE]

Wszystkie stawki podam popołudniu. Dziękuję za gratulacje :lol: i mam pytanko do znawców łotewskich ocen. Długo rozgryzałam jaką dostaliśmy notę :roll: , ale oprócz doskonałej mamy jeszcze jakieś PP? Co to jest? Właśnie zauważyłam na łotewskiej stronie, że psy mają to wypisane w osiągnięciach. O co w tym chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...