Jump to content
Dogomania

CAC- Daugavpils/Łotwa, 03.03.2007


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='narisowa']samojedy : psy: junior class BARRISTERS KENEVENT AKI, BELYI VOLK SEMYON SEMYONYCH, CEZAR CAUBERVOLFS BALTIK SNOW; champion class SAMITE PICCOLO: suczki junioe class BARSELONA KENVENTAKI, open class AKIRA KENVENTAKI
.[/quote]
dziekujemy pieknie!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Jo-jo [/B]- Championat Łotwy dla nas jest osiągalny po 1 CAC'u, ale pod jednym warunkiem: masz miec championa innego kraju niż Polska.
Tak wynika z ostatnich wpisów w tym temacie.

A, i CAC jest na płec.

Lekki off topic: Jojku - jak się czujesz? Wydobrzejesz do soboty/niedzieli?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jo-jo [/B]- Championat Łotwy dla nas jest osiągalny po 1 CAC'u, ale pod jednym warunkiem: masz miec championa innego kraju niż Polska.
Tak wynika z ostatnich wpisów w tym temacie.

A, i CAC jest na płec.[/quote]

Czyli dobrze zrozumiłam, uff
Dla mnie póki co CAC'e to tylko dodatki ale że w przyszłym roku zamierzam pojeździć i porobić Championaty to wartowiedzieć :) (w tym roku staramy się zrobić intera :) )


[quote name='Asiaczek']Lekki off topic: Jojku - jak się czujesz? Wydobrzejesz do soboty/niedzieli?
Pzdr.[/quote]

Dzięki Asiu, nie stety jest ciut gorzej niż było i kolejny tyzień siedzenia w domu :( Zapalenie Oskrzeli...

W teorii może to trwac nawet do 10 dni, ale mam nadzieje że do soboty wydobrzeje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']akity amerykańskiej nie znalazłam, ale nie bardzo wiem jak brzmi nazwa rasy po angielsku. więc albo nie było, albo nie znalazłam w katalogu.
a katalog jest ułożony nie grupami, tylko ringami, a na poszczególnych ringach pomieszali kilka grup.[/quote]

Mogło nie być. Jeśli to nie kłopot ponowne sprawdzenie to dla ułatwienie podaję - nazwa akity amerykańskiej po łotewsku / angielsku brzmi
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=red]Amerikānu akita[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] / [B][COLOR=red]American Akita[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=royalblue]Pozdrawiam[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']PP w zasadzie oznacza ocene doskonala i mozliwosc wejscia na porownanie o CAC albo JCAC[/QUOTE]

Rzeczywiście :lol:, właśnie znalazłam takie wyjaśnienie tytułu PP na stronie związku kynologicznego na Łotwie:

PP ( Promotion prize) – violet ribbon. A dog could receive by the decission of a judge.

Czyli to jakby taki dodatkowy tytuł za przyznanie oceny doskonałej :lol: ...czyli możemy sobie w osiągnięcia wpisać :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...