Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']Jeszcze się nie cieszymy ale mocno zaciskamy kciuki!!!!:multi::multi: [B]w weekend wizyta pa dla tymczasowiczki Motylka[/B]:thumbs::thumbs:

DONneczko dopisz proszę w rozliczeniu Mony 180zł za hotel do 31.03.[/QUOTE]

Dla tych, którzy nie są na bieżąco:
udana adopcja tymczasowiczki Motylka = Mona BĘDZIE MIAŁA DOM :multi: :multi: :multi:
Trzymajcie mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[B]Anett[/B], już dopisuję :)
Wygląda na to, że pieniążków starczy Monie, jak to mówią, "na styk" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Jak taki fajny chomik trzyma kciuki za Monkę to będzie ok:loveu:[/QUOTE]

No to jeszcze jednego gryzonia z kciukami dorzucę ;)
Tak dla większej pewności :razz:

[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/10/10582__21.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:multi:KOCHANI ADOPCJA SUPER UDANA.
:multi:PANI BARDZO SYMPATYCZNA, PANI DOKTOR NEUROLOG, SAMOTNA, MIALA W ŻYCIU 2 PSY, ZNAJDY, KAŻDY ŻYŁ PO 16 LAT:crazyeye:
:multi:MOJA UKOCHANA JUŻ SZYKUJE SAMOCHÓD DO DROGI:multi:
:multi:JESZCZE 4 DNI I BEDZIEMY RAZEM. 5 KWIETNIA KOŃCZĘ 37 LAT I MONA BEDZIE MOIM NAJCUDOWNIEJSZYM PREZENTEM.
:loveu: WSZYSTKIM KTÓRZY TRZYMALI ZA MNIE KCIUKI SERDECZNIE DZIĘKUJĘ:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']:multi:KOCHANI ADOPCJA SUPER UDANA.
:multi:PANI BARDZO SYMPATYCZNA, PANI DOKTOR NEUROLOG, SAMOTNA, MIALA W ŻYCIU 2 PSY, ZNAJDY, KAŻDY ŻYŁ PO 16 LAT:crazyeye:
:multi:MOJA UKOCHANA JUŻ SZYKUJE SAMOCHÓD DO DROGI:multi:
:multi:[B]JESZCZE 4 DNI I BEDZIEMY RAZEM. 5 KWIETNIA KOŃCZĘ 37 LAT I MONA BEDZIE MOIM NAJCUDOWNIEJSZYM PREZENTEM.[/B]
:loveu: WSZYSTKIM KTÓRZY TRZYMALI ZA MNIE KCIUKI SERDECZNIE DZIĘKUJĘ:loveu:[/QUOTE]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
To najlepsza wiadomość, jaka mnie od dłuższego czasu spotkała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siedzę i ryczę normalnie ze szczęścia ... :loveu:
[B]Motylku,[/B] to będą cudowne urodziny :):):)
Jak to dobrze, że Cię znalazłam na tym fb :razz:
Mona, pakuj się, JEDZIESZ DO DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świat znowu wydaje mi się piękny, choć na chwilę...

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie było, a tu taaaaka wiadomość! jejeje! super!

Przy okazji chciałam Was zaprosić na bazarek na rzecz Foczki, która niestety nie miała szczęścia do adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225242-Książkowisko!!!-Do-10-kwietnia-do-godz-22-00-dla-Foczuni[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
To najlepsza wiadomość, jaka mnie od dłuższego czasu spotkała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siedzę i ryczę normalnie ze szczęścia ... :loveu:
[B]Motylku,[/B] to będą cudowne urodziny :):):)
Jak to dobrze, że Cię znalazłam na tym fb :razz:
Mona, pakuj się, JEDZIESZ DO DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świat znowu wydaje mi się piękny, choć na chwilę...[/QUOTE]

DONka ja CIebie kocham!!! "Moja " Monka ma wreszcie domek swoj prawdziwy kochajacy!!!!
boze jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::megagrin::loveu::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Taki właśnie dom sobie wymarzyłam dla Mony!!!! dogomaniacki (w tym najlepszym znaczeniu), ciepły, wrażliwy:loveu::loveu:
Marzenia się spełniają!!!:multi::multi:
Motylku:loveu: wszystkiego najlepszego!!!!!!!:iloveyou:Trzymam kciuki za bezpieczną podróż, pierwsze spotkanie i wspólne szczęście przez wiele, dłuuugich lat!!!!!

DONnka:loveu: jesteś dobrym Aniołem Mony, Kamy, Negry i wielu, wielu innych psiaków!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to cofnęliśmy się w czasie o jakieś 10 dni :roll:
[SIZE=3][B]Dla tych, którzy nie byli na bieżąco - dnia 5 kwietnia słowo ciałem się stało i Mona pojechała do Motylka[/B][/SIZE] :multi: :multi: :multi:
Otrzymała tym samym wielki dar od losu :):):)
Na dobry początek Mona otrzymała od Motylka nowe imię - POLA :loveu:
[B]
Motylku[/B], jak się miewa Pola ???
Jak wypadła konsultacja ortopedyczna tej łapy ?
Przesyłam mnóstwo całusów w cudny nochal Poli a Ciebie pozdrawiam cieplutko:loveu:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Pola Negri i Rudolf Valentino (adoptowany ONek Motylka):loveu: stworzyli podobno idealną parę:lol:
Natomiast Pola pyskuje strasznie z jamniczką i Motylek musi trochę temperować dziewczyny;)


jeszcze co do wieku Mony/Poli znalazłam wpis na wątku od razu po rozmowie z p. Kamilą...

[quote name='anett']...

Udało się odczytać tatuaż, druga opcja okazała się właściwa - Mona pochodzi z hodowli z Rzeszowa, ma 9 lat (urodziła się jak dobrze pamiętam 23.12.2002); jej ojcem był jakiś utytułowany reproduktor z Niemiec;
Hodowca niestety nie ma umowy i nie pamięta oczywiście gdzie i do kogo Mona trafiła...[/QUOTE]

Magda jeszcze raz Cię przepraszam za wprowadzenie w błąd co do wieku Mony ale ja od początku miałam przekonanie, że sunia ma 9 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Pola Negri i Rudolf Valentino (adoptowany ONek Motylka):loveu: stworzyli podobno idealną parę:lol:
Natomiast Pola pyskuje strasznie z jamniczką i Motylek musi trochę temperować dziewczyny;)
[/QUOTE]

[B]Anett[/B], rozumiem, że rozmawiałaś z Motylkiem :)
Jak to dobrze, bo troszkę się już denerwowałam tą ciszą :roll:
Mam nadzieję, że Motylek wkrótce sama się tu pojawi i będziemy mogli znowu choć wirtualnie uczestniczyć w nowym życiu naszej dziewczyny :loveu:
Nie wiem, jak innym, ale mnie tego bardzo brakuje :roll:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam w piątek:lol:
Pola podobno szaleje z Rudolfem jak para młodzików; Magda jest w Poli totalnie zakochana - Mona nie mogła trafić lepiej!!!
Tylko strasznie się martwię tymi guzami, Polę czekają dwie poważne operacje... mam nadzieję, że otoczona miłością i troskliwą opieką przejdzie je równie dobrze jak pierwszą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]Rozmawiałam w piątek:lol:
Pola podobno szaleje z Rudolfem jak para młodzików; Magda jest w Poli totalnie zakochana - Mona nie mogła trafić lepiej!!![/B]
Tylko strasznie się martwię tymi guzami, Polę czekają dwie poważne operacje... mam nadzieję, że otoczona miłością i troskliwą opieką przejdzie je równie dobrze jak pierwszą...[/QUOTE]

[B]Anetko[/B], lejesz miód na moje serce :multi: :multi: :multi:
Nie, żebym kiedykolwiek zwątpiła w uczucia Magdy względem Poli :cool3:
Co to, to nie ;)
Niepokoiłam się troszkę stanem Mony i wygląda na to, że to jeszcze nie koniec moich niepokojów ... :roll:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...