Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

[quote name='Motylek502']Zrobiłam Bambi wydarzenie na fb... nie wiem czemu tylko mogłam zaprosić 230 osób, dostałam komunikat brak uprawnień.
A o Monie non stop mysle i nie moge spac.[/QUOTE]

A wysłałaś mi zaproszenie ?
To ja pozapraszam dalej :)
Na fb powprowadzali ostatnio jakieś obostrzenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Jakie super wieści :multi:[B]proszę w miarę możliwości o konkrety.[/B]
Kama i Mona cud sunieczki:multi:teraz tylko Kiara:loveu:[/QUOTE]

Mówisz i masz ;)
Kama na 99 % jedzie do domku w czwartek - do Krakowa :razz:
A Mona ma duuuże szanse u Motylka :cool3:
Motylek zakochała się w Monie na fb :)
Pogadałyśmy sobie wczoraj na fejsie i Motylek prawie się zdecydowała, ale musi najpierw wyadoptować swoją tymczasowiczkę Bambi
Możemy Jej w tym pomóc ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mówisz i masz ;-)[/QUOTE]Zrehabilitowałaś się DONneczko:mad:;):cool3:
Dlaczego nie zdradziłaś wcześniej,że takie cuda się tu i u Kamusi dzieją:mad:;):loveu:???Pewnie nie chciałaś zapeszyć;)
Super:multi:bardzo,bardzo się cieszę:multi:
Ja też dziś rozmawiałem z dwoma domkami gdzie pojechały owczarki i leonberger i ufff
wszystko ok i ludzie są zakochani w nowych domownikach i zadowoleni:loveu:Różnie bywa z tymi "zwrotami".Tak jak np.opisywała Anett-nawet po dwóch godzinach:angryy:Oby finał adopcji sunieczek w 100% się powiódł:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Zrehabilitowałaś się DONneczko:mad:;):cool3:
[B]Dlaczego nie zdradziłaś wcześniej,że takie cuda się tu i u Kamusi dzieją:mad:;):loveu:???Pewnie nie chciałaś zapeszyć;)[/B]
Super:multi:bardzo,bardzo się cieszę:multi:
Ja też dziś rozmawiałem z dwoma domkami gdzie pojechały owczarki i leonberger i ufff
wszystko ok i ludzie są zakochani w nowych domownikach i zadowoleni:loveu:Różnie bywa z tymi "zwrotami".Tak jak np.opisywała Anett-nawet po dwóch godzinach:angryy:Oby finał adopcji sunieczek w 100% się powiódł:multi:[/QUOTE]

Nawet nie wiesz wolf, ile mnie to kosztowało :evil_lol:
Palce zagryzałam, ale pary o Kamie nie puściłam :eviltong:
A szansa dla Mony pojawiła się praktycznie już dziś, gdy uprawiałam nocne Polaków rozmowy z Motylek :cool3:
Musiałam najpierw obgadać sprawę z anett :razz:

Link to comment
Share on other sites

Moja decyzja jest mega przemyślana. 23 lutego odeszła moja ukochana sunia. Ja pewnie długo jeszcze żyłabym w żałobie ale głeboki smutek i tęsknota mojego onka skłoniła mnie do myślenia o adopcji dojrzałej starszej zrównoważonej suni która doda mu otuchy a on jej.
Patrzyłam na różne strony, ogłoszenia i była nawet jedna która bardzo mi się podobała ale była młoda i szybko znalazła dobry stały dom.
A dla mnie nie liczył się wiek więc pomyslałam że nie byłyśmy sobie pisane.
No i pewnej nocy kilka dni temu zobaczyłam Mone, szybciej zabiło mi serce.
Dużo o niej myślałam, pokazywałam fotki mężowi i delikatnie sugerowałam że jest wyjątkowa.
On jeszcze nie wierzy w to co się dzieje.
Obiecałam że przywiozę Monieczkę dopiero gdy jedna z 2 tymczasowiczek znajdzie dom.
Teraz trzymam kciuki za szybką adopcje suczek Bambi lub Mamby i mam nadzieję że na moje urodziny Mona będzie już w domu tj. 5 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Musiałam najpierw obgadać sprawę z anett :razz:[/QUOTE]jasssssne:cool3:,grunt to dobre rozpoznanie,zgrany team a chwalić zawsze się można po:loveu:.
Na wirtualnego:multi:szampana też jeszcze jest czas,ale smak truskawek do szampana już czuję:lol:.Ciekawe czy dziewczyny czują w kościach,że będą w końcu miały DOMEK?:loveu:

dopisek do Motylek
[QUOTE]że na moje urodziny Mona będzie już w domu tj. 5 kwietnia.[/QUOTE]tego Ci bardzo serdecznie życzę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Moja decyzja jest mega przemyślana. 23 lutego odeszła moja ukochana sunia. Ja pewnie długo jeszcze żyłabym w żałobie ale głeboki smutek i tęsknota mojego onka skłoniła mnie do myślenia o adopcji dojrzałej starszej zrównoważonej suni która doda mu otuchy a on jej.
Patrzyłam na różne strony, ogłoszenia i była nawet jedna która bardzo mi się podobała ale była młoda i szybko znalazła dobry stały dom.
A dla mnie nie liczył się wiek więc pomyslałam że nie byłyśmy sobie pisane.
No i pewnej nocy kilka dni temu zobaczyłam Mone, szybciej zabiło mi serce.
Dużo o niej myślałam, pokazywałam fotki mężowi i delikatnie sugerowałam że jest wyjątkowa.
On jeszcze nie wierzy w to co się dzieje.
Obiecałam że przywiozę Monieczkę dopiero gdy jedna z 2 tymczasowiczek znajdzie dom.
[B]Teraz trzymam kciuki za szybką adopcje suczek Bambi lub Mamby i mam nadzieję że na moje urodziny Mona będzie już w domu tj. 5 kwietnia.[/B][/QUOTE]

[B]Motylku502[/B], i tego właśnie Ci życzę :):):)
Jesteś z Moną od początku jak tylko zrobiłam Jej wydarzenie
Widziałam, jak Twoja fascynacja sunią powoli dojrzewała ;)
Cieszę się, żeśmy sobie w nocy pogawędziły i że nasza rozmowa okazała się taka "owocna" ;)

Link to comment
Share on other sites

Wolf122 bardzo dziekuje za trzymanie kciuków. Mona w moje urodziny to jest najcudowniejszy prezent.
Donnka kochana moja rozmowa z Tobą dodała mi odwagi że mogę być odpowiednią osobą i domem dla tej cudownej suni.
Bardzo jestem ciekawa jak Rudolf onek ok 6lat i Mona sie zaprzyjaźnią??? Już widzę w jakim stanie będzie mój ogródeczek jak zaczną zabawę w berka:-)))

Link to comment
Share on other sites

Super,to Monka będzie miała swojego Oneczka.Ja też mam parkę,psiaki razem super współistnieją.Moje poprzednie owczarki,już odeszły za TM ale także całe życie były razem,wziąłem je od hodowcy razem.Było mi żal je rozdzielać,bo zostały w miocie ostatnie dwa i nie za bardzo miał kto je kupić.A że miałem jeszcze moją starą sunię owczarkę,to w pewnym momencie miałem pewien czas aż trzy wilki:lol:.Gaduła ze mnie a to wątek Monki-sorry:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Wolf122 bardzo dziekuje za trzymanie kciuków. Mona w moje urodziny to jest najcudowniejszy prezent.
[B]Donnka kochana moja rozmowa z Tobą dodała mi odwagi że mogę być odpowiednią osobą i domem dla tej cudownej suni.[/B]
Bardzo jestem ciekawa jak Rudolf onek ok 6lat i Mona sie zaprzyjaźnią??? Już widzę w jakim stanie będzie mój ogródeczek jak zaczną zabawę w berka:-)))[/QUOTE]

Bardzo miło się z Tobą gawędziło:)
I cieszę się, że okazałam się taka pomocna :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Oby mnie pokochała....[/QUOTE]

Motylku, uczucie Mony masz gwarantowane:loveu:

[quote name='Motylek502'][B]Moja decyzja jest mega przemyślana[/B]. 23 lutego odeszła moja ukochana sunia. Ja pewnie długo jeszcze żyłabym w żałobie ale głeboki smutek i tęsknota mojego onka skłoniła mnie do myślenia o adopcji dojrzałej starszej zrównoważonej suni która doda mu otuchy a on jej.
....[/QUOTE]
Ogromnie się cieszę!! i bardzo współczuję straty:-( mój najukochańszy onek odszedł 30 stycznia
Myślę, że Rudolf zyska bardzo fajną towarzyszkę - zrównoważoną, a jednocześnie chętną do zabawy i wspólnych gonitw, obawiam się, że ogródeczek może ponieść dotkliwe straty;)

[quote name='Motylek502']...
Mona w moje urodziny to jest najcudowniejszy prezent.
...[/QUOTE]

Najcudowniejszy prezent to będzie dla Mony!!!:multi::multi::multi:
To wyjątkowa sunia, poruszyła naprawdę mnóstwo ludzi; tak strasznie się cieszę Motylku, że zapewnisz jej ciepłą, bezpieczną przystań!!!! Mona mnóstwo przeszła i zasługuje na czułą i najtroskliwszą opiekę:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo dziękuje za wsparcie i ciepłe słowa. Jestescie wszyscy bardzo serdeczni.
Zrobie wszystko żemy Mona była szcześliwa i czuła się kochana.
Myślę o imieniu dla niej.... skora jej przyjaciel jest Rdolf Valentino to ona może Pola Negri... słodko Polina???
Strasznie się denerwuje bo tel w sprawie tymczasowiczek milczy... zawsze mikro sunie szły do adopcji w tydz góra dwa, a teraz jak tak bardzo mi zależy nikt się nie interesuje. Chyba mam za duże parcie na tę adopcje i moimi myślami zablokowałam dobrą energie. Kurcze... ale tak bardzo chciałabym już mieć w domu Monieczke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Kochani bardzo dziękuje za wsparcie i ciepłe słowa. Jestescie wszyscy bardzo serdeczni.
Zrobie wszystko żemy Mona była szcześliwa i czuła się kochana.
Myślę o imieniu dla niej.... skora jej przyjaciel jest Rdolf Valentino to ona może Pola Negri... słodko Polina???
Strasznie się denerwuje bo tel w sprawie tymczasowiczek milczy... zawsze mikro sunie szły do adopcji w tydz góra dwa, a teraz jak tak bardzo mi zależy nikt się nie interesuje. [B]Chyba mam za duże parcie na tę adopcje i moimi myślami zablokowałam dobrą energie[/B]. Kurcze... ale tak bardzo chciałabym już mieć w domu Monieczke.[/QUOTE]

To przyjmij Motylku dobrą energię od nas wszystkich tu zgromadzonych :):):)
Mocno kibicujemy Monie i Tobie :):):)
Obyście już wkrótce mogły cieszyć się sobą nawzajem :)
A imię Pola, Polina bardzo mi się podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

Podsyłam ,zajrzyjcie proszę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225010-CAPRI-ofiara-bandziora-spod-Chynowa-POMOC-POTRZEBNA?p=18881138#post18881138"]http://www.dogomania.pl/threads/225010-CAPRI-ofiara-bandziora-spod-Chynowa-POMOC-POTRZEBNA?p=18881138#post18881138 :-(
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani energia bardzo się przyda. Cały czas myślę co by tu jeszcze zdziałać żeby bambi poszła do nowego domku.
Zaciskajcie kciuki.... moje serce rwie już do suni.
Wolf122 oczywiście że nowe imię będzie musiała zaakceptować najpierw Mona. To ona ma być szczęśliwa.
A wiadomo jak nazywali ją właściciele albo jak ma w papierach, bo Mona to imię roboczę?? tak??
Mi do szczęścia wystarczy że będzie z nami.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wolf122 oczywiście że nowe imię będzie musiała zaakceptować najpierw Mona. To ona ma być szczęśliwa.[/QUOTE]Motylku imię wybralaś piękne,Monka też pięknie a jakie sunia miała imię?Może DONnka lub Anett wie a jeśli nie to i tak nie ma to znaczenia.Ważna jesteś Ty i Ona a imię,to rzecz ważna ale nie najważniejsza.Oby Twoje urodziny były odprawiane już z Nią:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...