Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

[quote name='Motylek502']Kochani jestem.... miałam brak internetu. U nas super. Miłość kwitnie. [B]Na fb jest nowe zdjecie jak Rudolf i Pola bawią się razem w ogródku.[/B][/QUOTE]

Super :multi: :multi: :multi:
Chcemy więcej takich wieści :razz:
A oto i wspomniane zdjęcie :loveu:

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/531260_3751743275740_1341142963_33534399_1310832439_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Z powodu awarii na dogo teraz prędzej zerkam na fejsa,bo wieści świeżutkie,także jestem na bieżąco.Pozdrawiam Motylkowe Stadko:loveu:;)[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy za pozdrowienia.
Pola na początku maja po cieczce i długim weekendzie na mazurach bedzie miała kompleksowe badania...
morfologia, biochemia, rtg... klatki, kregosłupa i bioder oraz łap. Co dalej życie pokarze.
Ja mam bardzo dobre przeczucia... sunia jest kochana.
Cały czas dociera się z jamniczką, na polu jest ok, gorzej w domu jak jamnik na kanapie a Pola krąży jak rekin i powarkuje...
ale spokojnie damy sobie z tym rade.
Mocno wszystkich całujemy
Motylek, Polita, Rudolf i Sally

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Bardzo dziekujemy za pozdrowienia.
Pola na początku maja po cieczce i długim weekendzie na mazurach bedzie miała kompleksowe badania...
morfologia, biochemia, rtg... klatki, kregosłupa i bioder oraz łap. Co dalej życie pokarze.
Ja mam bardzo dobre przeczucia... sunia jest kochana.
Cały czas dociera się z jamniczką, na polu jest ok, gorzej w domu jak jamnik na kanapie a Pola krąży jak rekin i powarkuje...
ale spokojnie damy sobie z tym rade.
Mocno wszystkich całujemy
Motylek, Polita, Rudolf i Sally[/QUOTE]

[B]Motylku[/B], jesteśmy z Wami :loveu:
Przejdziemy razem przez te badania i wszystko, cokolwiek los później przyniesie :)
Ja też wierzę, że będzie dobrze :):):)
Mając taką opiekę i tyle miłości Pola zniesie wszystko. To twarda sztuka jest :):):)
Czekamy na obszerne relacje i dużo fotek ;)
Możesz wysyłać mi je mailem a ja będę je tu wstawiać.
Podaj mi swój adres mailowy, to wyślę Ci komplet zdjęć Mony/Poli

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Polita jest cudowna, juz świetnie zna dom. Dziś dzielnie pilnowała panów którzy przywieźli łóżko do pokoju gościnnego.
W pon przylatuje męża siostra na miesiąc z usa, starsza babka, ciekawa jestem jak Pola ją zaakceptuje???
Jak ostatnio była na jesieni Rudolf był bardzo nieufny do obcej osoby w domu i jak w nocy Anna wyszła z pokoju do łazienki pies ostro zareagował.
Narobił hałasu i nie wypuścił jej na hol.
On do tej pory nie lubi obcych w domu wałęsających się po domu samotnie. Co innego jak ja jestem blisko, wtedy spokojnie leży obok mnie.

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy Pola jest u nas czuje się spełniona w życiu, dom, mąż, dzieci, pieski i praca, która jest moją pasją.
Do tej pory ciągle czegoś szukałam, czegoś mi było brak:roll: teraz mam już wszystkich blisko mnie, wszystkich których kocham:loveu:
Może pomyślicie że zwariowałam ale jakiś czas temu odeszła moja Mama i Babcia... bardzo tęskniłam.
Pola wypełniła pustkę po nich, tak myślę że w Poli jest część mojej Mamy, która czuwa i chroni mnie.
Tak sobie tłumacze że gdy odchodzi ktoś bliski, potem powraca w ciele dziecka nowonarodzonego, psa czy kota.

Link to comment
Share on other sites

Czy to oznacza, ze cieczka się już skończyła i Pola dostała się na salony :razz: ?
Dzięki za maila :)
Część zdjęć mam już na kompie, resztę pościągam z wątku i strony hoteliku :)
Będziesz miała z czego wybierać do albumu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Od kiedy Pola jest u nas czuje się spełniona w życiu, dom, mąż, dzieci, pieski i praca, która jest moją pasją.
Do tej pory ciągle czegoś szukałam, czegoś mi było brak:roll: teraz mam już wszystkich blisko mnie, wszystkich których kocham:loveu:
Może pomyślicie że zwariowałam ale jakiś czas temu odeszła moja Mama i Babcia... bardzo tęskniłam.
Pola wypełniła pustkę po nich, tak myślę że w Poli jest część mojej Mamy, która czuwa i chroni mnie.
Tak sobie tłumacze że gdy odchodzi ktoś bliski, potem powraca w ciele dziecka nowonarodzonego, psa czy kota.[/QUOTE]

Pięknie powiedziane :loveu:
Jesteś wyjątkową osobą Motylku :loveu:
Pola to szczęściara :)

[B]Motylku[/B], mam jeszcze pytanie
Czy mogłabym wysłać Ci taki mały drobiazg dla Poli ?
Może to głupie, ale chciałabym, żeby sunia miała coś ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Mona była wyjątkowa od pierwszego spotkania i marzyłam dla niej o wyjątkowym domu - i mogę tylko powtórzyć, że marzenia się spełniają!!:multi:
Magda dziękuję!! :loveu::loveu:

Motylku miałaś podać link do wątku korabiewickiej Klary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Pięknie powiedziane :loveu:
Jesteś wyjątkową osobą Motylku :loveu:
Pola to szczęściara :)

[B]Motylku[/B], mam jeszcze pytanie
Czy mogłabym wysłać Ci taki mały drobiazg dla Poli ?
Może to głupie, ale chciałabym, żeby sunia miała coś ode mnie[/QUOTE]

Kochana Pola napewno bardzo chętnie przyjmie jakiś drobiazg z głębi serca.
Ona jest wyjątkowa, wszystko rozumie.
Tak teraz jest dużo czasu na salonach i umawiamy termin do psiego spa na kąpanie i czesanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Wątek bardzo osamotnionej Klary
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225006-Całkiem-zwyczajna-KLARA-z-Korabiewic-czy-znajdzie-dom[/URL][/QUOTE]

Beka bardzo dziękuję....
:loveu:
:-(Ilość spraw troszkę mnie przerasta.
:-(Mam straszne wyrzuty sumienia że nie mogę zająć się Klarą tak jak na to zasługuje, ale rezygnacja z opieki nad nią jej wybawczyni i osoby która deklarowała wielką miłość do suni była wielkim szokiem.
Mogę jedynie obiecać że nie zostawię jej bez pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam smsa od Motylka ze zdjęciami Poli, ale nie mam niestety właściwego kabelka, żeby je tu wstawić :shake:
Musicie mi uwierzyć na słowo - są cudne :loveu:
Pola przy śniadaniu z Rudolfem i Pola na salonach ;)
Motylek niezmiennie zakochana w suni i tak pięknie o Niej pisze :multi: :multi: :multi:

Ta adopcja to prawdziwy dar losu :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Super DONneczko :razz:Poczęstowałaś ciasteczkiem przez szybę:mad:.Musisz się poprawić i nie zwalaj na...hmm kabelek:lol:;)
A na FB są te zdjęcia???[/QUOTE]

Hi, hi, hi ... :eviltong:
A może Ci je wyślę a Ty wstawisz ?
Ty na pewno masz odpowiedni kabelek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']DONneczko a już się martwiłem gdzie Ty się podziewasz:loveu:???
Pola moim zdaniem odmłodniała,cudo a pozostałe psiaki milusie.Jamniś straszy żarzącymi oczkami:lol:
a kolega Poli trochę onieśmielony fleszem;)[/QUOTE]

Dziękuję za troskę, [B]wolf [/B]:)
Od dwóch tygodni, mimo antybiotyku, nie mogę się wyleczyć :shake:
Miewam lepsze i gorsze dni - ostatnio były własnie te gorsze ...

Pola rzeczywiście wygląda SUPER :):):)
To zasługa Motylka, która nie żałuje Jej zabiegów upiększających :cool3:, a wkrótce zafunduje suni również odnowę biologiczną w luksusowym ośrodku :razz:
Liczę na kolejne zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...