Jump to content
Dogomania

Pies zjada parujące stolce tylko nie nasze :(


kasiulkama

Recommended Posts

[quote name='jaganat']znam sie już troche na psach i moge ci kasiulkama powiedzieć tylko że twuj pies jest nieźle poryty skoro wyprawia takie żeczy!!! jak ty możesz na to pozwolić!!! zjadanie kup to nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego :(((( fuuuuu :(((( należy ci sie za to ostra tyrka w temacie!!! jak można być takim stulejażem!!! moim zdaniem twuj pies przegrał życie :([/QUOTE]

Znasz się tak na psach, jak ja na fizyce jądrowej. Dla mnie bardziej obrzydliwe od zjadania gówna przez psa, jest świadome wspieranie gówna jakim jest pseudohodowla. Zajmij się lepiej nauką, bo jak na razie wykazujesz się głupotą i ignorancją, a skoro o przegranym życiu mowa, to zabazpieczyłaś już balkon, czy słitaśny bigielek też za chwilę wyskoczy?

[quote name='"sachma"']Odkąd pies wsuwa barf nie zdarzyło mu się NIC zjeść na spacerze - nie rzuca się na nadpsuty chleb, na padlinę i na kupy. [/quote]
Z moim było to samo, chociaż zainteresowanie psimi i ludzkimi odchodami wykazywała tylko za szczeniaka. Pozniej został jej tylko pociąg do krowich placków, ale od kiedy stosujemy BARF, to jak ręką odjął, chociaż stosujemy dopiero niecałe 2 tygodnie.

Edited by engelina_88
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaganat']znam sie już troche na psach i moge ci kasiulkama powiedzieć tylko że twuj pies jest nieźle poryty skoro wyprawia takie żeczy!!! jak ty możesz na to pozwolić!!! zjadanie kup to nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego :(((( fuuuuu :(((( należy ci sie za to ostra tyrka w temacie!!! jak można być takim stulejażem!!! moim zdaniem twuj pies przegrał życie :([/QUOTE]

mili moi, zaleca się nie karmić trolla, bo może odgryźć łapki.
jaganat, robisz na mnie niesamowite wrażenie, jesteś słońcem tego forum - twoje wypowiedzi raz po raz doprowadzają mnie do bólu przepony i kolki. ze śmiechu. przerobiliśmy już samobójcze psy rzucające się rozpaczliwie z trzeciego piętra, bigielki, chodofcuf i błędy ortograficzne tak hipnotyzujące, że każdy twój kolejny post powinien zostać opatrzony OGROMNYM czerwonym komunikatem: "uwaga, czytanie grozi zejściem śmiertelnym na zakwik".
dziś przeszłaś samą siebie - oficjalnie rzecz ujmując, psy żrące kupy przegrały swe życie.
czy tylko ja dostałam skrętu kiszek z rozbawienia?
od tej pory każdemu napotkanemu psy wyczyniającemu rzeczy niegodne będę cierpliwie tłumaczyć, że przegrały swoje życie i są stulejarzami (swoją drogą, jak ty mi poszerzasz słownik!). nie, nadal nie mogę opanować chichotu. azaliż przegrały swoje życie i nie ma dla nich powrotu na łono społeczeństwa...

kasiulkama - poziom chamstwa przy tak wyrafinowanym słowniku zwala z nóg, doprawdy. zainteresowanie tematem z waszej strony jakby spadło i zaczynam podejrzewać, że albo to była podpucha stulecia, albo faktycznie żwacze za bardzo śmierdzą dla waszych dystyngowanych organów węchowych, a dodatkowo mogłyby przypadkiem rozwiązać problem waszego psa, czego wszyscy bardzo byśmy nie chcieli - bo jak wiadomo, lepiej powtarzać otoczeniu, że to niezidentyfikowany defekt psychiki.
tylko tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanako']mili moi, zaleca się nie karmić trolla, bo może odgryźć łapki.
jaganat, robisz na mnie niesamowite wrażenie, jesteś słońcem tego forum - twoje wypowiedzi raz po raz doprowadzają mnie do bólu przepony i kolki. ze śmiechu. przerobiliśmy już samobójcze psy rzucające się rozpaczliwie z trzeciego piętra, bigielki, chodofcuf i błędy ortograficzne tak hipnotyzujące, że każdy twój kolejny post powinien zostać opatrzony OGROMNYM czerwonym komunikatem: "uwaga, czytanie grozi zejściem śmiertelnym na zakwik".
dziś przeszłaś samą siebie - oficjalnie rzecz ujmując, psy żrące kupy przegrały swe życie.
czy tylko ja dostałam skrętu kiszek z rozbawienia?
od tej pory każdemu napotkanemu psy wyczyniającemu rzeczy niegodne będę cierpliwie tłumaczyć, że przegrały swoje życie i są stulejarzami (swoją drogą, jak ty mi poszerzasz słownik!). nie, nadal nie mogę opanować chichotu. azaliż przegrały swoje życie i nie ma dla nich powrotu na łono społeczeństwa...[/QUOTE]


Chciałam kliknąc lubie to:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Ineger']O fuj....jakby mój coś takiego zrobił to bym go wyrzucił z chałupy albo sprzedał wietnamczykom....[/QUOTE]

ineger ostatnio piszesz wszędzie gdzie się da tylko szkoda że nie czytasz tego co piszesz. z twoich wypowiedzi można wyciągnąć wniosek że nie znasz się na psach i traktujesz je jak rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ineger']O fuj....jakby mój coś takiego zrobił to bym go wyrzucił z chałupy albo sprzedał wietnamczykom....[/QUOTE]

Twoja wypowiedz jest kompletnie bezsensowna, po co się wypowiadasz nie znając się w temacie, i nie próbując pomóc. :-x
Na górze po prawej stronie, koło [I]ustawień[/I] również po prawej jest napis [I]wyloguj[/I] naciśnij i zobacz co się stanie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ineger']O fuj....jakby mój coś takiego zrobił to bym go wyrzucił z chałupy albo sprzedał wietnamczykom....[/QUOTE]

Człowieku.... co ty wiesz o życiu ?! Pewnie jesteś jakimś niedowartościowanym dzieckiem, i próbujesz błysnąć w internecie!!!!

Link to comment
Share on other sites

weszłam, bo nie ukrywam że rozbawił mnie tytuł sugerujący ubolewanie/zazdrość(??:D) z powodu zjadania przez pieska wszystkich innych kup, tylko nie tych należących do właścicieli:PP

no właśnie..weszłam i widzę, że tu trolling kwitnie.. nie dawajcie się tak podpuszczać;)

żeby nie było całkiem off - tez mieliśmy ten problem (z kupami, nie trollowaniem)..u nas na szczęście przeszło samo, z wiekiem. chociaz gdybym wtedy wiedziała, że barf może pomoc to zapewne bym spróbowała..bywały naprawdę ciężkie momenty..://

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']weszłam, bo nie ukrywam że rozbawił mnie tytuł sugerujący ubolewanie/zazdrość(??:D) z powodu zjadania przez pieska wszystkich innych kup, tylko nie tych należących do właścicieli:PP

no właśnie..weszłam i widzę, że tu trolling kwitnie.. nie dawajcie się tak podpuszczać;)

żeby nie było całkiem off - tez mieliśmy ten problem (z kupami, nie trollowaniem)..u nas na szczęście przeszło samo, z wiekiem. chociaz gdybym wtedy wiedziała, że barf może pomoc to zapewne bym spróbowała..bywały naprawdę ciężkie momenty..://[/QUOTE]

Dokladnie-nie dajcie sie podpuszczac. Ten watek az "smierdzi" na odleglosc:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...