Jump to content
Dogomania

nowe zawody


ewaka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oki, może nie składnie się wyraziłam, z resztą byłam przekonana że tak jest. Formalnie zatem nie, ale organizują zawody na postawie regulaminu POZSSPZ i w kalendarz tego się wpisują. Z pewnością pod wzgledem "ideologicznym" bliżej im do POZSSPZ niż PFSZPRP. Nie znam jej relacji ze Szmurłowymi, z tego co wiem wszytskie były obrażone.

A jeżeli chodzi o zawody - Czerwińska to cudowna kobieta, ale "organizacja" to słowo trochę ją w Rogóźnie przerosło....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie pozdrawiam i gratuluję wszystkim uczestnikom zawodów (i tu i tam :wink: ...), ze wskazaniem na zwycięzców.

W jednym z postów pojawiło się nazwisko Tima White'a. Poszukałem w sieci informacji i wywiadów z nim i znalazłem stronę, którą chcę polecić.

www.sleddogcentral.com

Bardzo dużo informacji, zdjęć, wywiadów z musherami...

Tyle mojego. Piszcie o zawodach, bo to zawsze miło poczytać, jak było.

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera była super. Organizacja trochę słabiej ale muszę napisać że to były jedyne zawody (Rogóźno) gdzie poważnie potraktowano dzieci młodsze. Zwykle jest to bieg na 50 metrów, nikt niczego nie liczy i nie przykłada do niczego wagi. Jest to dobre może dla dzieci z zewnatrz, które po raz pierwszy widzą psa pociagowego i samo to jest dla nich wielkim przeżyciem.

Ale są jeszcze np. nasze dzieci, które chcemy "zarazić" całą ideą - dla nich to trochę za mało... Tutaj dzieci miały długą trasę (ok. 3 km) biegły w oba dni, były tak samo traktowane, jak inne klasy.

Tyle o samych zawodach (no może jeszcze to, że jeżeli chce postawić u siebie na półce jakiś puchar, to muszę szukać zawodów, gdzie Grzesiek nie jedzie :roll: )

ewaka: bardzo dziękujemy Ci za gościnę i kontynuację Wieczoru Maszera w Waszej posiadłości. Rzeczywiscie widok stada haszczaków był suuper! :laola: a firmowa napitka :drink_2: mniam, mniam, mam nadzieję, że bedziemy mieli okazję się odwdzięczyć....

Link to comment
Share on other sites

W Korczewie było w klasie C! 5 zaprzęgów z czego tylko 1 był z 4 psami . Otwarta Federacja jest bardzo przyjazna Juniorom .W każdej klasie są oni dodatkowo wyróżniani , nie tak jak w tej drugiej gdzie klasa junior jest w zaprzęgach z 2 psami a w dodatku łamany jest regulamin . W przyszłym roku chyba ustawimy starty tak aby częściej brać udział w zawodach organizowanych przez Federację Otwatą . A Czerwińska chyba jest już pobrażana ze wszystkimi .

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście Mike miał pecha. :(

Po pierwszym dniu był blisko, bardzo blisko (niecałe 140 m).

Jak powiedziała Czerwińska omawiając wyniki pierwszego dnia: "oj tu jeszcze będzie walka".

Niestety, drugiego dnia z powodu błędów organizacyjnych Mike pobłądził (źle go pokierowano) i skończyła się rywalizacja. A już czułem jego oddech na plecach.

Ale i tak trzeba Mike'a podziwiać, miał na tyle sił, żeby jeszcze dwa lub trzy razy przebyć trasę dla dzieci. Chylę czoła. :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

My również serdecznie dziękujemy za poczęstunek w Waszych progach.

Było sympatycznie, atmosfera naprawdę "gorąca".

Gdyby nasze psy umiały mówić ... :wink: :wink: :wink:

Jeszcze nigdy nie goniły po ogrodzie (nie mamy), a co dopiero w tak wielkiej sforze

:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...