Jump to content
Dogomania

nowe zawody


ewaka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No a "znaleziona" przeze mnie uprząż okazała się za duża :cry: :cry:

W dodatku będe tylko startować w sobote, bo w niedziele wyjedżamy w góry...

Jak myślicie czy na tych zawodach, będzie można zakupić szelki i linke z amortyzatorem???

Link to comment
Share on other sites

Mami: zwykle na takich zawodach pojawia się ktoś ze sprzętem...

Startuję w velo z dwoma psami - tylko rower muszę doprowadzić do stanu używalności ostatnio mam trochę roboty... :morning:

Ewaka: a gdzie będziesz czekała? Bo ja zawsze chetnie... :drink1:

Link to comment
Share on other sites

grześ

twój serwer odrzuca moją odpowiedz mejlem do ciebie, to chyba wrzucę ją tutaj:

cześć grześku, dzięki za raport o stanie technicznym konkurencyjnej załogi. Oczywiście ubolewamy nad stanem technicznym twojego pojazdu ;-))

ale tak na poważnie, to u nas wcale nie jest lepiej. U nas od jakiegos tygodnia jest tak źle. W niedzielę odwołalismy wspólny trening, bo podobnie jak u ciebie, była tragedia na trasie. Dominik wczoraj i dzisiaj próbował jeździc z Morfeuszem. Rower wytrzymał, ale sinców nie zliczę, a dres cały do wyrzucenia. Dzwoniłam dziś do Joasi i pytałam o warunki na trasie zawodów. Mówi, że jest róznie, ale lód niestety tez jest. Wspomniała, że postarają się skuć go trochę tam, gdzie rzeczywiście nie bedzie mozna go objechac. CO prawda, u nas jest teraz dosyc ciepło i deszczowo, to jest szansa, że do zawodów jeszcze trochę z tego lodu zamieni się w błoto. Mam nadzieję, że to nie są tylko pobozne życzenia, bo tez się martwię. papaty i do zobaczenia

mike

mówiłam grzeskowi, że jak będziecie jachac razem w kolumnie, to wieczorkiem możecie do nas wpaść na jednego wściekłego :drinking: . luzik

To około 20 kilosów od Zgierza ;-)

a poza tym masz w dziób - idziesz na łatwiznę z tymi dwoma psami ;-) ;-) ;-) każdy twardziel leci z jednym psem ;-) (to oczywiście przejaw naszej zazdrości)

mami

co to q....a za emblemat ;-) :o :o :o :P

Link to comment
Share on other sites

Hehehe...a jakże...

emblemat cudowny przecież :P :D :D :D

Czego chcesz od quby?? :D :D :D :D :D

Poza tym wiem już chyba mniej więcej gdzie jest to rancho...

To tam gdzie można konno jeździć...dziewczyna kupiła latem dwa malamuty i teraz trenuje i organizuje :D

Link to comment
Share on other sites

Choroba, miałem przepełnioną skrzynkę. Ale jest już ok.

Ja również dzwoniłem wczoraj do Joasi i wygląda na to, że w Waszym terenie jest trochę lepiej skoro da się omijać oblodzone miejsca.

Mimo wszystko i tak biorę ze sobą ochraniacze na kolana i dodatkowo rower syna jako rezerwuar części zamiennych.

8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

szybszy nie wkurzaj mnie...

Nie będzie mnie w Rogóźnie...nie pytajcie dlaczego choć chyba powód jest jasny: RODZICE

Qrcze tak się cieszyłam, nawet trenowałam i teraz to wszystko na nic...

Aż mi się nie chce pisać..

:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

No coz, to Twoje zdanie. Ja uwazam, ze jest chamowatym gnojkiem.

Wyzywa sie na bezbronnych ludziach, ktorzy nie moga mu odpowiedziec, jak na to zasluguje. Trzeba go bylo zobaczyc, jak uszy polozyl na tym

drugim tok, co to od niedawna dostal, jak mu sie trafil ktos kto mial

w d.. kariere w 'Idolu'. Zrobij sie jakis grzeczny i slowotok mu sie urwal.

Ale jak Ci sie podoba taki kwasny cukiereczek, Twoja sprawa.

Ale obrazek przy nicku moglabys zmienic, na jakies slicznego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

no i po zawodach, jak to mówią niektórzy ;-) ;-) ;-)

dogomania rules!!!

wanka tanka - zwycięstwo w C1

grześ - w velo 2

domin - vel ewaka czyli moje meskie alter ego - w velo

mike - było blisko grzesia, ale znowu pech mu pokrzyzowal plany

zimno było jak cholera, ale czy wy wiecie, że w moich ogrodzie w sobotę biegało 10 naszych haszczkaów i wszystkie bezproblemowo bawiły się jak wariaty????

fotki będę jak tylko będą...pędzę spać....

Mami już wiem, ze cię nie było :( :( :(

a żałuj, może nie był to przykład jak organizowac zoawdy, ale za to towarzystwo jakie ;-))

wpadnij w niedzielę do Łagiewnik na trening, co?

Link to comment
Share on other sites

gratuluje :D

i trochę ci zazdroszczę Szybszy, bo my mielismy nie lada dylemat. Ale ostatecznie kasa zrobiła swoje. Część Watahy pojechała do Korczewa, ale tak towarzysko, bo wiekszość z nas ma sanie ;-)

CO do organizacji, to wierzę w każde twoje słowo. Uważam, że Iza i Goska dobrze wiedzą co robią. Miałam przed wszystkim ogromną ochotę spotkac się oko w oko z Timem Whitem, było to w ogole możliwe?

Dublowanie terminów przez obie federacje uważam za poroniony pomysł, z tesztą nie tylko dublowanie terminów, ale ten cały zamęt wokól nich i jakąs taka wzajemną zaciekłość. Po co to wszytsko, jak moznaby spokojnie wszystkich polskich maszerów w jednej dużej wiejskiej stodole zmieścić???!!! NIe wiem szybszy, jak to sie stało, ale zawody w Korczewie iw Rogóxnie organizowane były przez klubu tej samej otwartej federacji, bo u nas organizaowała przecież Cze-Ne-Ka, a w Korczewie Biały Kieł. A to już zakrawa na komedię. Jedni musieli przesunąć termin.. drudzy musili ustalić tak a nie inaczej.... paranoja.... jeszcze PFPZPRP powinna zrobić zawody w miniony weekend i już w ogóle moglibyśmy sobie wszyscy strzelić w łeb.

Ale Korczewa szczerze ci zazdroszczę, dla mnie to ważne miejsce...... :(

papaty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...